Stilius

Kiekviena suknelė – savita istorija. Vasaros džiaugsmai su "Manzara"

Šios vasaros antroji pusė nenustoja manęs stebinti. Karštis, saulės spinduliai ir nenumaldomas noras vykti kuo arčiau jūros ar vandenyno! Jau mintyse įsivaizduoju švelnų smėlį, pagaliau įdegusias kojas ir save, skaitančią storą knygą. Vasara tuo gera, kad tai pavyksta nors trumpam paversti tikrove. Atostogos, poilsis ir katiniškas rąžymasis, siurbčiojant vaisinį kokteilį. Visi nusipelnėm laiko mėgautis šia šiluma ir lepinti save.
francis_2_
Svarbu nepamiršti apsaugos nuo saulės, odos priežiūros ir tinkamo drėkinimo, kuris vasarą itin reiklus. Bet nepamirškim ir tokio nuostabaus dalyko, kaip vasarinės SUKNELĖS ! Nėra joms tinkamesnio laiko nei šitokia vasara.
Užtikus naują internetinę parduotuvę MANZARA iškart puoliau ieškoti vasariškų ir stilingų variantų, kurie man padės jaustis užsiropštus ant devinto debesėlio. Ir tikrai radau. Be to, kad įsižiūrėjau ne vieną maudymosi kostiumėlį, sportines spalvingas tampres bei keletą basučių, visa galva panėriau į SUKNELĖS virtualią lentyną.
madeline_1_
Kas man patiko iš karto – platus pasirinkimas, kokybiškos nuotraukos ir visur pateiktos dydžių lentelės, kurios padeda išsirinkti sau tinkamiausius drabužius. Labai dažnai apsipirkinėju internetu, nes tiesiog randu daug daugiau sau tinkamų stilingų rūbų.
Screen Shot 2018-08-05 at 13.45.17
Pradedu nuo ieškojimo informacijos apie tai, kokius dydžiausius dydžius parduotuvė turi. Kadangi esu gerokai didesnį dydį nešiojanti jauna mergina – Lietuvoje rasti sau tinkančių ir patinkančių drabužių yra didelis iššūkis. Nors mada ir įdomūs, jaunatviški deriniai mane labai traukia. Internetinės parduotuvės čia man ištiesia pagalbos ranką, bet dauguma jų – užsienietiškos ir tenka gana ilgai laukti, kol pirkinys pasieks namų slenkstį, o ir siuntimas iš svetur dažnai kainuoja papildomai. Todėl “Manzara.lt” internetinė parduotuvė mane sudomino – ji lietuviška ir turi gražių drabužių, kurių galiu rasti ir didesnių dydžių.Visa sekcija – “Plus size” – tad lengva filtruoti, rasti reikiamus išmatavimus.  Taigi, galiu rasti kažką ir sau, ir savo mamai, ir lieknutei draugei… O tai labai svarbu, o ir leidžia sutaupyti tiek laiko, tiek pinigų.

 
Vasarą mano kasdienė apranga dažniausiai ir yra – laisva ir patogi suknelė. Kadangi jų galima rasti įvairių, tai tinkamą atrandu kiekvienai progai. Ir skrydžiui į Italiją, ir viešnagei kaime pas močiutę, ir susitikimui su drauge, ir pusbrolio vestuvėms, ir pasimatymui, ir…. Tikrai, SUKNELĖS yra idealus pasirinkimas vasariškai nuotaikai.
Manzara.lt parduotuvėje radau daug man patikusių variantų, kuriais pasidalinsiu ir su Jumis:
sunshine_1_1
1. Lengva, trumpa ir pastelinė, pablizginta svajonė. Būtent taip noriu įsivaizduoti romantiškus pasivaikščiojimus paplūdimiu ir rožinio vyno taurę, kol komplimentus žeria tokio gylio akys… Tikrai, romantikos tiek, kad drugeliai pradeda spurdėt pilve jau vien apie tai pagalvojus.
waverly
2. Marškinių ir tunikos miksas, kuris iškart paverčia mane  stilinga ir savimi pasitikinčia, skubančia į pietus su senai matyta drauge, pasivaikčiojimą po miesto senamiestį ar rašyti mokslinį darbą, gurkšnojant puodelį juodos kavos su sūdyta karamele. Kasdienis paplastumas, susipynęs su elegancija ir noru jaustis komfortiškai, o tuo pačiu visus stebinti.
latasha_2__1
3. Užklupus karštai dienai, lekiu pirkti baltų rožių geriausiai draugei, o tada kartu eiti žiūrėti romantinės komedijos. Reikia tinkamai atšvęsti jos gimtadienį ir parodyti savo kelionės, iš kurios ką tik grįžau, nuotraukas. Norisi dalintis įspūdžiais, eiti pasivaikščioti, plepėti ir juoktis ligi paryčių.
aimee_5_
4. Krikštatėvių vestuvių metinės, geriant šampaną, kuriame plaukioja šviežios braškės. Plaukiame mariomis, stebime saulėlydį, skanaudami vieno kąsnio užkandžiais bei saldžiomis vynuogėmis. Lengvumas, kartu su pozityvios nuotaikos užtaisu. Pasipuošus, bet laisvai besijaučianti. Tokia ta vasaros svajonė…burbuliuojanti šampane ir elegancijoje.
riana1
5. Važiuoju aplankyti močiutės į Druskininkus. Abi verdame kompotą ir įdėmiai klausausi jos jaunystės istorijų. Einame į Čiurlionio muziejų, sustojame pasėdėti ant suolelio, kur aplink žydi tiek daug tulpių. Geros akimirkos, kai tiesiog norisi būti kartu ir jas branginti.
rosy-all-the-rage-skater-dress-lc61346-6-1
6. O dabar lekiu į pusbrolio vestuves. Kiek daug šokių, torto ir aplodismentų! Prabanga, nes tai svarbi proga, kai reikalingas iškilmingumas, o tuo pačiu – paprastumas ir klasika, pagyvinta vasaros spalvinės gamos. Jaučiuosi tokia jaunatviška, laiminga ir bandau pagauti puokštę, nes ir mano laikas gali greit ateiti…
shawna_1_
7. O su tokia subtilia pieno puta galiu ir pati žengti prie altoriaus arba eiti į krikštynas, jubiliejus… Kaip norisi kartais būti tokia švelnia gulbe, plasnojančia svajonių pilnais sparnais.
elsa_black
8. O ir ištroškus spalvų, siautulio ir jauno vyno turiu, ką apsirengti. Tik lekiam ir ligi ryto negrįžtam namo, nes čia vasara, grožis ir suknelės, kurios puošia mane ir nevaržo.
Nežinau, kaip Jūs, bet aš jau prisisvajojau ir prisikūriau daugybę planų, kur noriu nulėkti, su kuo susitikti ir kaip tomis progomis pasipuošti. Užsinorėjau tiek suknelių, kad nežinau, kokiais stebuklingais metodais reiks plėsti spintą. Juk tai ne tik medžiagos ar spalvos, bet prisiminimai ir nuotaikos, iš kurių susideda gyvenimas. Gražiausias savo gyvenimo dienas aš noriu sutikti apsivilkus gražiausias sukneles…
unnamed
@dominykanav
@grozio_drakonas
c3341d131ce7218bab054a8703e11aeb

One Comment

  • Jolita

    Super suknelės. Pamačiau ir pati užsimaniau… Lėksiu ir aš ieškoti, nes kai kurias ir ne tik vasarai galima pritaikyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.