Rinkiniai-advento kalendoriai-kolekcijos

“KIEHL’S” kosmetikos Advento kalendorius 2019 (Apžvalga)

Šiandien noriu su jumis kartu panarstyti dar vieną Advento kalendorių, pilną kosmetikos priemonių. Kalbėsime apie “KIEHL’S” ! Nesu bandžiusi daug jų produkcijos, teturėjau keletą mėginukų, bet atsiliepimai labai geri, tad norisi išmėginti. Advento kalendorius, kuriame daug įvairių priemonių mažesniais kiekiais man yra puikus variantas. Šiandien nukeliavau į fizinę parduotuvę ir nusipirkau. Norėjosi save apdovanoti ir išsirinkau!

Žinau, kad ankstoka, bet kai kurie kalendoriai jau net išpirkti, o ir matau, kad skaitomiausi įrašai šiuo metu yra būtent apie Adventinius kalendorius ateinančiam Gruodžiui, todėl nieko nelaukim ir pradėkime dairytis. O savąjį atversiu anksčiau, kad galėčiau su jumis pasidalinti savo įžvalgomis, kiek džiuginantys ir vertingi, įdomūs yra produktai, besislepiantys už kiekvieno langelio. Pasižadėjau sau produktus testuoti jau tik Gruodį, bet pasižvalgyti po kalendorių ir Jums papasakoti noriu jau dabar.

Aprašiau savo įspūdžius apie ASOS bei LOOK FANTASTIC kalendorius – paskaityti kviečiu ČIA.
Taip pat aprašiau “Douglas” du didžiusius ČIA.

 

Tikrai išvaizdus, kalėdiškas ir patraukiantis žvilgsnį. Tik viduje langeliai lupami (kaip ir pernai Douglas ar Eurokos kalendorių). Šiek tiek gaila, nes daug mokant, norėtųsi dėžės, kurią galėsi naudoti vėl – tokios būna su stalčiukais, vėliau ten gali susidėti smulkmenas ar papuošalus. Taipogi, su tokiu nagai labai nukenčia, tad reiktų žirklėmis apsiginkluoti…

24 produktai – kasdienai Gruodį, laukiant Šv. Kalėdų dienos. Gal ir banalu, bet pagražina laukimą, o ir kasdieną gauni po dovanėlę. Kaina šio kalendoriaus nemaža, bet ir “Kiehl’s” produkcija nėra pigi, tad vis tiek gaunate didesnės vertės produktų nei už juos sumokate. Tai gera galimybė daug ką išbandyti.

Kalendorius kainuoja 79 eu.  Lietuvos firminėse parduotuvėse – jas galima rasti dvi Vilniuje:
– Saltoniškių g. 9, Vilnius PLC Panorama;
– Ozo g. 25, Vilnius, Vilnius PPC Akropolis
Aš pirkau “Panoramoje”, buvo labai maloni konsultantė, o ir dovanėlių įdėjo. Be to, dabar perkant “Kiehl’s” daugiau nei už 75 eu – gausite pasirinktą 14ml  kaukę ir aplikatorių dovanų. Aš išsirinkau su ciberžole ir spanguolėmis, kuri šveičia, valo ir energizuoja. Būtinai išbandysiu ir aprašysiu.
Jei esate ne iš Vilniaus, manau, kad  visada galima siųstis, pasižvalgykite “Kiehl’s” puslapyje.

5 out of 5

Na, bet pasižvalgykime po visus langelius. Kas gi po jais slepiasi? Jei norite išlaikyti tai paslaptyje, galite paskaityti tik mano galutinę nuomonę ir išvadą šio įrašo gale, o jei norite žinoti, ką gausite, skaitykite toliau.

Pagal tai, kiek produktas džiugintų, prie kiekvieno pridedu nuo vieno + iki trijų +++. Jei produktas nepatinka visai, dedu minusą .

5 out of 5

1. Creamy Eye Treatment with Avocado , paakių kremas 14ml +++
Tai stipriai drėkinantis paakių koncentruotas kremas, vienas geriausiai vertinamų, su avokadais, sviesmedžiu, kerotinu. Rašoma, kad tiks visiems odos tipams, net ir jautriai odai. Ir tikrai komentatoriai rašo, kad tektūra neriebi, bet drėkinimas stiprus. Tinka ir vakarui, ir rytui. Tikrai naudosiu ir išnaudosiu. Džiaugiuosi jį gavusi, o ir kiekis visai neblogas. Stipri pradžia.
Tokio dydžio paakių kremas įkainotas maždaug €30.

2. Ultra Facial Gel oil-free Cream, bealiejis gelinis veido kremas 28ml +++
Teigiama, kad labiausiai tiks normaliai – riebiai odai. Ir labai džiaugiuosi, nes tokiuose, brangesniuose, kalendoriuose dažniausiai produktai būna skirti sausai, brandžiai odai ir man nelabai tinka. Aš turiu riebią odą ir aknę, kad ir nebesu paauglė, todėl mano odai tinkantys produktai kalendoriuje laaabai pradžiugina. Ir kiekis tenkina! Yes yes yes.
Tokio kiekio preliminari vertė būtų  apie €15 (nes 50 ml kainuoja apie  €28,5)

3. Midnight Recovery Concentrate, atkuriamasis koncentruotas serumas,  4ml. +
Labiausiai tiks brandesnei, sausesnei odai. Naudoti patariama nakčiai, padeda odai atsikurti, kol miegate. Pamaitina, atkuria ir drėkina, skaistina. Kiekis labai nedidelis, bet tokio produkto reikia vos poros lašų vienam kartui, tad užteks tikrai ilgiau nei porai kartų. Norėčiau, kad jo būtų kiek daugiau, bet šiaip produktas labai gerai įvertintas, prabangus. Ir pati išbandysiu, ir mamai duosiu. Bus proga įvertinti. 30 ml tokio koncentrato kainuoja €44, toks mažiukas buteliukas galėtų kainuoti nepilnus €6.

4. Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque, valomoji veido kaukė 14ml +++
Tai veido kaukė su baltuoju moliu (kaolinu), alaviju, bentonito moliu, drėkikliais. Tai molio kaukė, kuri išvalys poras, sugers sebumo perteklių ir švelniai nušveis paviršių. Labiau tiks riebesnei odai, bet galima pabandyti visiems. Labai norėjau ją išbandyti, tad džiaugiuosi ją radus. Labai patinka ir džiugina. 50 ml – €21,5, tokio kiekio vert bus apie €6.

5. Hydro Plumping Re-Texturing Serum Concentrate, drėkinantis ir stangrinantis koncentruotas serumas,  5ml ++
Rašoma, kad šiame serume yra net 15% glicerino, tad tai turėtų būti stipriai drėkinantis serumas.
Pabandyti man labai įdomu, bet kiekis kaip mėginėlio. Norėčiau šiek tiek daugiau produkto.
50 ml – €48, tokio kiekio vertė apie €4,8.

6. Super Multi-Corrective Cream, koreguojantis veido kremas 7ml ++
Tai veido kremas su drėkikliais, augaliniais ekstraktais, padedantis sustangrinti brandžią odą, vizualiai sumažinti raukšleles ir skaistinti, drėkinti odą. Šitą duosiu mamai. Kiekis nedidelis, bet vis tik ne mėginuko, gražiame indelyje. galėtų produkto būti daugiau, bet pabandymui pakaks. Ypač matau, kad tai itin brangus kremas, tad kiekis suprantamas.
Yra kita šio kremo versija su SPF, būčiau laimingesnė, jei būčiau gavusi tą, bet ši irgi susinaudos. 50 ml – apie €60. 7ml kainuotų apie €8,4.

7. Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash, giliai valantis putojantis veido prausiklis su medetkomis, 30 ml. +++
Šį išbandyti labai norėjau – ir jo pakankamai daug, tikrai galėsiu tinkamai ištestuoti. Jis labiausiai tinkamas normaliai ir riebesnei, mišriai odai. Man labai tiks ir tikrai sunaudosiu ir duosiu žinoti, ar jis vertas dėmesio.
75 ml – €11, toks kiekis kainuos apie €5. Iš tikro, mane nustebino, kad šis prausiklis nėra brangus. Tad, jei patiks, tikrai galėsiu nusipirkti už pakankamai gerą kainą.

8. Clearly Corrective Dark Spot Solution, skaistinantis serumas veidui  4ml. ++
Tai intensyvus vitamino C ir augalinių ekstraktų veido koncentruotas serumas. Man jį išbandyti labai įdomu, norėčiau kiek didesnio kiekio, bet pats produktas džiugina, o vitaminą C labai mėgstu ir naudoju rytais, tad tikrai sunaudosiu.
30 ml kainuoja apie €44, 4ml kiekio vertė turėtų būti  apie €6.

9. Calendula Serum-Infused Water Cream, gelinis kremas su medetkomis veido odai, 7ml.++
Šiuo kremu labai džiaugiuosi – jis labai tiks mano riebokai odai. Ši medetkų kolekcija mane labai domina, todėl turėdama progą ją išmėginti, esu patenkinta. Kiekio norėtųsi didesnio, bet vis tik pamėginimams pakaks. 50 ml – kainuoja apie 45. 7 ml vertė bus apie 6,3. Vienintelis minusas – norėčiau didesnio kiekio.

10. Lip Balm, lūpų balzamas, 3ml. +
Naudingas, praversiantis, bet labai mažiukas. 14 ml kainuoja 11,60, tai 3ml kainuos apie 2,5. Jau lūpų balzamas galėjo tikrai būti visas arba bent pusinio dydžio, nes tai tikrai mėginuko vertas kiekis.

11. Midnight Recovery Eye, paakių naktinis serumas, 3ml +
Įdomus, atkuriantis ir stipriai drėkinantis paakių serumas, tiks visiems odos tipams, ypač brandžiai odai. Viskas būtų gerai, bet labai mažas kiekis. Ši serija itin prabangi, tad už tai dar atleisčiau, bet norėtųsi šiek tiek daugiau produkto. 15 ml kainuoja 30, 3ml verti 6.

12. Creme De Corps, kūno losjonas-sviestas, 30 ml. +
Kiekis nėra mažas, bet, žinoma, tai kūno losjonas, kuris naudojasi gausiai, tad labai ilgam neužteks, bet vis tik ne mėginukas. Toks kelioninis nedidelis buteliukas. Žada stipriai maitinti, suteikti gaivios ir švytinčios odos efektą. 75 ml kainuoja apie 14, 30ml kainuos apie 5,5. Galėjo būti kiek daugiau produkto, bet dar visai neblogai, sunaudosiu.

13. Ultra Facial Toner, veido tonikas , 40ml ++
Rašoma, kad tinkamas visiems odos tipams. Kiekis neblogas. Labiau norėjau toniko su medetkomis, bet ir šį bus įdomu išmėginti.
Šis tonikas yra be alkoholio, jis normalizuoja odos pH lygį, pašalina nešvarumus ir švelniai drėkina. 75 ml kainuoja apie 11, tad 40 ml – 5,8.

14. Centella Sensitive Cica-Cream, kremas jautriai odai,  5ml +
Bekvapis, be alkoholio. Atstato odos apsauginį barjerą, drėkina ir minkština, atstato pažeistą odą. Su pantenoliu. Tiks nušalusiai ar nudegusiai, itin sausai odai. Produktas nėra blogas, bet labai mažas kiekis – tik pabandymui. 50ml kainuoja apie 44, 5ml vertė maždaug 4,4.

15. Ultra Facial Cream, veido kremas, 7ml ++
Žadama, kad tai lengvas, bet visą parą odą drėkinantis veido kremas, populiariausias “Kiehl’s” veido kremas, tinkantis visiems odos tipams. 28 ml kainuoja 32,5, 7ml – 8.

16. Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil, valomasis aliejus veidui, 40ml . +++
Rašoma, kad tai porų nekemšantis produktas. Reikia tepti jį vakare ant makiažo ir įtrinti, tada sudrėkinti veidą ir aliejus taps tartum veido pienelis, bus lengva nuvalyti visą makiažą. Po tokio produkto, aš naudočiau pasirinktą veido prausiklį ir drėkiklius. Vakaro rutina baigta. Tikrai puikus produktas, bus įdomu išbandyti. 85 ml –  16, 40 ml apie  7,5.

17. Iris Extract Activating Treatment Essence , esencija 40ml ++
Tai tarsi koncentruotas tonikas arba itin skystas serumas – esencija. Skirta brandžiai, sausesnei odai. Padeda maitinti ir stangrinti, mažinti raukšleles. Ne mano odai – medetkiniu būčiau daug labiau apsidžiaugus, bet duosiu mamai, pats produktas atrodo įdomus. 200ml kainuoja apie 44, 40ml 8,8.

18. Facial Fuel Energizing Moisture Treatment For Men, drėkinantis kremas vyrams, 15ml. +
Visai smagu, kad kažką ir vyrams įdėjo. Žinoma, visi šie produktai pakankamai universalūs – juos visus gali naudoti tiek vyrai, tiek moterys. Šis kremas puikiai tiks ir moterims. Bet galėsite savo vyrams, tėčiams ar broliams į Kalėdinę kojinę įdėti taip pat. Skatina dalintis. Nors komentatoriai peikė, kad riebokas, tad tikriausiai labiau tiks sausaodžiams, turi apsaugos nuo saulės filtrą. 75ml kainuoja 25, 15 vertė 5.

19.  Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate, stiprus raukšleles naikinantis koncentratas veido odai, 5 ml. ++
Tai stiprus vitamino C serumas, kurio koncentracija net 12.5% . Jei niekada nesatę naudoję vitamino C – prieš tai pratinkite odą prie ingridiento arba bent jau atsargiai naudokite, kad pamatytumėte, ar oda jį gerai toleruoja, ar nedirgina. Man šį serumą labai smalsu išbandyti. Norėčiau daugiau produkto, bet serumai brangus dalykas, tad džiaugiuosi ir galimybe tiesiog išmėginti.
50 ml kainuoja 57,5, 5ml – 5,75.

20. Ultra Facial  Cleanser , veido prausiklis, 30 ml ++
Paprastas, švelnus prausiklis, žadantis nesausinti veido odos, pašalinti makiažo likučius ir tinkamai nuprausti odą, sureguliuoti pH lygį. 75 ml – €11, toks kiekis kainuos apie €5.

21.  Amino Acid Shampoo, šampūnas  65ml +
Šampūnas su amino rūgštimis, maitina ir drėkina plaukus ir skalpą, suteikia apimties, spindesio. Nesu tikra, ar jis tiks mano riebiems plaukams, bet sunaudosiu. Buteliukas nedidukas, kelioninis, bet ne mėginukas, tad visai džiugina. 75 ml – €11, 65ml – €9,5.

22. Amino Acid Conditioner, plaukų kondicionierius, 65ml +++
Kondicionierius man įdomesnis nei šampūnas – tikrai tiks, gal net ir patiks, tad išbandysiu. Su kviečių proteinais, tad mano dažytiems plaukams bus puiku. 65ml – €9,5.

23. Mr. Bones ženklelis +
Na, radau ne kosmetikos priemonę, bet nemažą metalinį ženklelį. Gal koks produktas būtų labiau pradžiuginęs, bet visa kalendoriaus tema kurta menininko ir turi savo istoriją, tad ir šis ženkliukas visai smagus siurprizas. Gal prie kuprinės prisisegsi ar šiaip kur. Su “Kiehl’s” logotipu, bet dailus, nemažas. Vertė neaiškė.

24. Ultimate Strength Hand Salve, rankų kremas, 75ml +
Paskutinę dieną randame gal ir ne patį įdomiausią produktą, bet didžiausią. Tikrai didelė tūbelė, daug produkto. Teigiama, kad tiks itin sausoms, suskilusioms rankoms. Šiaip tokių neturiu ir mėgstu lengvesnius kremus, bet žiemą pravers, o ir nakčiai kartais norisi kažko daugiau – arba kad ir kulnams…na, susinaudos. Vertė €17,43, pilno dydžio produktas.

5 out of 5

Bendras pliusų vidurkis:++ (1,9/3)
Visų produktų bendra numanoma vertė: €188 (€109 daugiau nei mokėta).
Dar gavau 14 ml veido kaukę ir aplikatorių dovanų, tad papildomai prie kalendoriaus (tik jį pirkau) gavau maždaug €6 vertės veido kaukę ir dar papildomai silikoninį aplikatorių, kuris vertas bent keleto eurų taipogi. O ir gavau du mėginukus – spuogus gydančią priemonę su siera ir agurkų toniką.

Dizainas man labai patiko, bet galėjo būti tartum stalčiukai, o ne plėšoma dėžė, kuri ir nepatogi, ir vėliau nelabai panaudojama.

5 out of 5

Kaip ir sakiau, nesu naudojus “kiehl’s” produktų, todėl ir nusprendžiau investuoti į tokį rinkinį, kuriame daug randu įvairių produktų, kuriuos galiu pamėginti ir pagalvoti, jei norėsiu kažką nusipirkti pilno dydžio.

Mane labai pradžiugino tai, kad šiame kalendoriuje yra priemonių, tinkamų riebesnei odai. Ne visos priemonės skirtos brandžiai, sausai odai ir tai (man asmeniškai) nuostabu, nes retai taip būna. Čia tikrai radau bent kelias priemones, kurios skirtos būtent tokiam odos tipui, kurį turiu. Bet tuo pačiu, yra ir daug priemonių, kurios tiks sausesnei odai. O ir lengvesni kremai tikrai nepakenks, tik reikės įmaišyti veido aliejaus ar miksuoti su stipresniu serumu. Manau, kad viskas bus panaudojama, nepaisant to, kokią odą turite. Yra ir nemažai universalių priemonių.

Man atrodo, kad pasirinkimas puikus, įvairovė irgi džiugino – nėra daug rankų kremų ar panašių šampūnų. Visi kremai skirtingi, yra ir serumų, losjonų, keleta priemonių ir kūno odai, plaukams. Man atrodo, kad parinkti tikrai puikūs produktai, o ne atlikę sandėlyje.

Jų produkcija brangi – bet ir kalendorius nebuvo labai pigus. Kai kurie produktai man pasirodė labai mažiukai. Nesitikėjau pilno dydžio produktų – už tokią kainą, kurią mokėjau, du kremus greičiausiai tenusipirkčiau, o čia labai daug priemonių, bet pigesnių priemonių kiekiai galėjo būti kiek didesni. Na, o kur jau prabangūs ir itin brangūs koncentratai – kiekis normalus, proga pabandyti. Tad ir nežinau, pagal kainą gal ir normalu, bet lūpų balzamas ar kremas su pantenoliu galėjo būti gausesnis.

Vis tik manau, kad tai puikus Advento kalendorius ir tikrai nesigailiu, kad jį nusipirkau. Lukštendama jį, jaučiausi kaip vaikas gavęs dovanų, kad ir pati sau šį kalendorių pasidovanojau. Bet norėjau geriau pažinti “Kiehl’s” produkciją, pasinaudojau proga. Jei tik produktai pasirodė įdomūs – griebkite, kol yra. O ir kokia graži dovana odos priežiūros mylėtojui būtų… Mano lūkesčius pateisino. Dabar dar renkuosi, kuriuos dar kalendorius nusipirkus. Tik, kol galvoju, jau kai kuriuos spėjo išparduoti, tad tas tempas labai vargina, bet… kam lemta atsidurti mano rankose, tas ir atsidurs.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

FB: https://www.facebook.com/kelionduone/

Leave a Reply

Your email address will not be published.