Uncategorized

Jokio blogo oro, kai apranga tinkama! Šiltas striukių rojus su "Manzara"

Atėjo ruduo. Nelaukiau, bet atėjo. O gal ir laukiau, nors tuo pačiu vasaros nesinorėjo paleisti. Ji tokia šilta, saugi ir apglėbianti pieno kokteiliais bei šalta arbata.
Bet dabar bus laikas karštam vynui ir kakavai! Knygoms ir filmams vakarais.  O ir megzstinių prikimšta visa mano spinta – jie laukia manęs, nori šildyti!
Bet greitai ateis laikas, kai jau jų pūkuotų, net ir vilnonių, rankų neužteks. Ir reikės striukės. Kuri apsaugotų nuo žvarbos, puoštų, brangintų ir būtų patogi, nes per šaltuką norisi vaikščioti greitai (tik nepaslyskit!).
Norisi tokios, kuri leistų labiau prisijaukinti subjurusį orą. Tokios, kuri padėtų būti pasiruošusiai šiauriniam vėjui, krušai ar tiesiog šaltėjančiam orui, kai jau ruduo pradeda su savimi atsivesti vis mažiau laipsnių šilumos…yuna-2Į pirmas paskaitas noriu užsimesti dar kažką mažiau įpareigojančio speigui. Kokį šiltesnį kardiganą, kuriuo galiu absisiaubti vakare, o dieną tik užsimesti ir nesukaisti. Tai toks tobulas variantas jaustis patogiai, įtikti permainingiems ir įnoringiems Lietuvos orams, vasarai tarus “iki pasimatymo”. 302-white_the_same_-_all_jacket_white4Vėliau, patys žinome, kaip staigiai mėgsta ateiti šaltis, apledoję šaligatviai, kai jau prireiks šiltesnės artilerijos naujam sezonui išgyventi. Tada jau norėsis tokios sriukės, kuri užsisega, apsaugo nuo šaltuko ir šildo tiek, kiek reikia, neapsunkindama judesių ir nepriversdama perteklingai prakaituoti ir kaisti. jacke-stitch-soul-d5160m44316a_b3Tada, reikia savo spintoje  turėti ir itin praktišką variantą, kai atslenka rudeninė Lapkričio drėgmė. Tada jau reikia tokios striukytės, kuri būtų ne tik šilta, bet ir padėtų neperšlapti, nes tos paraudusios nosies juk taip nesinori… Kiekvienais metais vis ji užpuola, bet gal šiltas apdaras gali padėti? corina_grey_1
 
eldona-blO jau patiems didžiausiems šalčiams reikės jau tokios striukės, kuri šildytų vos ne taip, kaip mylimos rankos. Tikrai labai šiltas, labai malonus ir saugus glėbys. Geriausiai – ilga, su kapišonu. Nes sirgti taip nesinori, o ir šalti nėra malonu, tad tinkamas rūbas tikrai padeda pasiruošti kiekvienam orui, tada tikrai jau tos dienos, kurias vadinam bjauriausiom, būna visai nebjaurios. Juk sako, kad nėra blogo oro, tik netinkama apranga, ar ne taip? anukaMūsų šaltesnis pusmetis būna labai įvairus. Tad reikia ne vieno drabužio, jei norim patogiai ir pakankamai šiltai gyventi sau įprastą gyvenimą. Tad reikia ieškoti labiausiai tinkančio asmeniniam gyvenimo būdui, stiliui ir poreikiams tinkančio palydovo, kuris būtų ištikimas, gražus ir toks, kurį įsimyli… Striukės moterims yra labai populiarios, paklausa didžiulė, tad tik reikia išsirinkti, nes, nepaisant visko, ne visada pavyksta rasti tikrai patinkančią ir įperkamą!
Mano pateikti variantai – iš manzara elektroninės parduotuvės. Ir išrinkau vos keletą, nors pasirinkimo ten daug – tikiu, kad rasite, kas patiks, nes striukių bei kitų drabužių (ir aksesuarų, batų, net apatinių ar maudymosi kostiumėlių!) ten apstu, o įsigyti labai paprasta ir siunta atkeliauja labai greitai. Svarbiausia, kad gerai jaustumėtės, nesušaltumėte ir spindėtumėt, net kai užklumpa šalčiai ir darganos.
unnamed
@dominykanav ()
@grozio_drakonas ()
img_3594-1
 
 
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published.