Dekoratyvinė,  Kosmetika,  Veidui

‘Iwonstin purritin’ CC kremas

Šiandien aptarsiu Iwostin corrictin purritin CC koreaguojantį veido kremą-fluidą.

Pirmiausia, kas išvis yra CC kremas?

CC kremas šifruojasi kaip visiška korekcija (angl. Complete Corection) arba spalvą koreguojantis kremas (angl. Color Corecting). Šis kremas kur kas intensyviau slepia pigmentines dėmeles nei BB, spuogus ir kitus odos nelygumus. Jis yra lengvos konsistencijos, todėl labiau tinka riebiai ar mišriai odai (nors tai nėra tausyklė).

CC kremai pasižymi geresnėmis maskuojančiomis savybėmis nei BB kremai. Taip pat jei kovoja su odos senėjimu, apsaugo nuo saulės spindulių, naikina pigmentinės dėmes bei yra lengvesnės konsistencijos.  Taigi, CC kremas paslepia trūkumus ir išryškina veido privalumus.

Iwostin corrictin purritin CC

Šis Iwostin kremas – būtent CC. Žada maskuoti, matifikuoti, sulyginti odą.
Esti trijų rušių – savo riebiai odai renkuosi žalią purritin CC kremą, skirtą riebiai, problematiškai odai. Pirkau “Camelia” vaistinėje. Kaina apie 12-14 eu , bet per nuolaidą galima gauti ir už 7e u, kaip pasisekė ir man.
Pakuotėje 30ml – panašiai kaip įprastose pudrose ar kremuose. Pasirinkau šviesiausią atspalvį 01.

Rašau apžvalgą jau pabaigusi beveik visą pakuotę – naudojau ne kiekvieną dieną, bet pakaitomis su kitomis priemonėmis arba maišiau su kitais kremais, pudromis. Kadangi, naudojau ne kartą ar du, pagaliau susidariau tvirtą nuomonę, ką manau apie šį produktą.

Kaip CC kremui pritinka – jis visai neriebus, lengvos tekstūros, gerokai skystesnis lyginant su įprasta skysta pudra ar BB kremu. Džiūna pakankamai greitai – tenka dengti skubiai, kad nesigautų dėmėmis. Prieš tai  patartina naudoti silikoninį ar drėkinantį primerį-bazę, nes šis tikrai nėra labai tolygiai,  pats savaime pasidengiantis pagrindas. Maskavimas lengvas-vidutinis, tikrai nėra smarkus, bet veido odos spalvą sulygina,  matinis, paslepia raudonį. Beje, kremas yra hipoalergetinis, neturėtų alergizuoti ar dirginti odos. Bet drėkinančių savybių jame nepastebėjau – sausos odos savininkėms tikrai netiks. Toms, kurių oda vietomis pleiskanoja ar išsausėjusi – tepsis dėmėmis! Ne ką sklandžiau dengėsi ir kitos serijos kremas – violetinis, skirtas odai su išsiplėtusiais kapiliarais – nupirkau jį mamai, bet ant jos sausos odos dengėsi labai negražiai. Priemonė tikrai neriebi ir nesunki – kas džiugins riebaodes! Taip pat spf30 apsauga nuo saulės – tai itin pravers naudojant vasaros metu.

Vis dėlto priemonė sklaidosi lengvai ir maskuoja nestipriai. Dėl šios priežasties – ne itin tinkanti spalva išsilygina ir galima su ja dirbti ir atrodyti natūraliai. Vis tik 01 atspalvis man per tamsus ir per daug savyje turi geltonumo (man tinka labiau rausvesni potoniai). Štai šitoje nuotraukoje per vidurį galite pamatyti ieostin CC kremo spalvą, o viename šone mano Rimmel colourstay 110 atspalvis, o dešinėje – light body shop tea tree bb cream. Gaila, bet šviesiausias atspalvis – nepakankamai šviesus. Taip atrodo oda su cc kremu -puikiai matomi visi spuogeliai ir netobulumai. Maskavimas tikrai minimalus. Odos spalva atrodo lygesnė ir mažiau paraudimų, bet spuogelių tikrai tinkamai neužmaskuos. Labai lengva priemonė. Kairėje veido pusėje – padengta kremu, dešinėje – ne.
Galiu daryti išvadą, kad tai priemonė norinčioms labai lengvo ir natūralaus maskavimo, neriebaus produkto ir tinkamo spuoguotai odai. Tik bėda, kad spuoguotai odai dauguma norėtų stipresnio efekto. Aš viską visada sutvirtinu biria ar kompaktine (sausa) pudra ir fiksatoriumi. Laikosi ši neblogai, bet dienos eigoje blizgėti pradedi kaip or su dauguma tokių priemonių.

Pliusas tas, kad porų nekimšo, odos būklė neblogėjo, odai tiko. Bet net už 7eu (o ką jau už visus 14eu!) galiu atrasti daugiau gerų priemonių, kurios pateisins lūkesčius. Tai nėra labai bloga priemonė – bet didelis minusas yra menkas maskavimas, tepimasis plėmais sausesnėse vietose, greitas džiuvimas, nemaža kaina ir atspalvių pasirinkimas. Abejoju, ar pirkčiau dar kartą, bet įsigijus – sunaudoti galima, nekeliatų iškart į šiukšlių dėžę. Rašau 7 iš 10.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Leave a Reply

Your email address will not be published.