Uncategorized

“Isana” dažomieji šampūnai


“Isana” firma nėra brangi, bet turi neblogų prekių, kurios pateisino lūkesčius. Kadangi šiuo metu plaukai mano įgavę violetinę spalvą, norėjau pabandyti šį šampūną, kuris galbūt paryškins mano plaukus ir galėsiu dar ilgiau atidėlioti pakartotinį dažymą. Pati naudojau violetinę spalvą 36 – baklažaninę. Mamai nupirkau 645 raudoną – nes jos raudonai kaštoniniai plaukai irgi jau spėjo nublukti.
Šampūnai vienam kartui, kaina apie 1,40eu, tad nėra labai pigūs, kaip vienam plovimui, bet jei paryškina spalvą – tai labai gera kaina.
Abi pabandėm, viską darėm pagal instrukcijas. Aš pirmiausia išsiploviau galvą švelniu šampūnu, tada ploviau šiuo. Gerai įtryniau, užsidėjau dušo kepurėlę ir palaikiau šampūną penkias minutes, tada nuploviau. Naudojau pirštines, nes gali tepti. Kitu šampūnu plauti nebūtina – bet mano riebiems plaukams, pagalvojau, kad taip bus geriau. Nuplovus naudojau įprastą balzamą.
Rezultatas: nuviliantis. Dažomojo – ryškinamojo poveikio nerasta arba jis toks minimalus, kad nepastebėjau. Lygiai tas pats ir kalbant apie raudonus “dažus”.
Bet blogiausia, kad plaukai kaip po dažimo. Išsausėję, nemalonūs, tarsi plasmasiniai, reikalaujantys po to ypatingo maitinimo. Taigi ne tik nieko neparyškino, bet ir plaukai labai negražiai išsiplovė, vėlėsi, bet buvo tarsi aptraukti prasmasės plėvele, man dar greičiau riebalavosi… deja, net ir pus antro euro už tai nebuvo verta mokėti. Daug pigesnių šampūnų geriau atlieka savo darbą, o dažomajo poveikio nepastebėjau, tad jis tikrai nepakankamas, kad pirkčiau dar kartą. Įdomu būtų, ar šviesintiems plaukams šis violetinis šampūnas padėtų naikinti geltonumą? Jei bandėt – lauksiu komentaruose.
Deja, Isana, šį kartą nebuvai verta dėmesio. Nė trupučio… #isana #sampunas #dazomasis #ryskinamasis #vienkartinis #drogas

Leave a Reply

Your email address will not be published.