Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika,  lūpoms,  Rinkiniai-advento kalendoriai-kolekcijos

'H&M' Advento grožio kalendorius (Twentyfour days of makeup)

Dar tikra žiema neatėjo, bet man jau adventinių kalendorių karštligė. O ir iškart juos atidarau – nelaukdama Gruodžio, kaip blogas vaikas, vien tam, kad galėčiau aprašyti ir pasidalinti, kol dar nėra “šaukštai po pietų“. Tad nepykit – jei norit paslapties – neskaitykit. O aš apšviesiu, kas tuose grožio kalendoriose slepiasi ir pasidalinsiu nuomone, ar verta įsigyti sau ar dovanoti….Nes idėja juk graži. O gal ir norisi išsirinkti vieną fainą ir vertą dėmesio, bet nežinot, kurį? Ieškosim kartu. 
Šiandien pristatau šių metų H&M Advento kalendorių, pripildytą makiažo.
Pirkau artimiausiame šio ženklo prekybos centre ir mokėjau 29,99eu
Tai 5eu brangiau nei mano jau aprašytas ‘Eurokos’ kalendorius (https://kosmetikoslabirinte.wordpress.com/2018/11/19/eurokos-advento-grozio-kalendorius-2018-ar-verta-apzvalga-sudetis-vertinimas/ )
hmgoepprod
1.) Pirmiausiai – jis labai mažas palyginti su ‘Eurokos’ dėže. Maždaug trigubai mažesnis. Tai nei blogai, nei gerai – ne dydis, ypatingai dėžės ar įpakavimo, parodo vertę, ar ne? 
Na, bet tik diktuoju faktus. Beje, dizainas šis man daug gražesnis. Labai paprastas, bet stilingas. Gražus rožinės atspalvės, kalėdinė tema ir holografiniai burbulai….gražu – už dizainą tikrai rašau puikų pažymį. Dėžė: 2x25x27.5 cm.
2.) Gale yra produktų sąrašas, bet jis labai neaiškus. Produktai sugrupuoti ne iš eilės, o pagal ta, ar tai lūpoms, ar akims, ar skruostams.. na, o ingridientai atskirai pagal numeriukus. Na, tikrai labai painus sąrašas ir šiuo aspektu ‘Eurokos’ pirmauja. 
3.) Jau lupti iš jo produktus tai buvo košmariškas procesas – atrodė, kad ne tik nagus, bet ir pirštus nusilaušiu. Atidaryti langelį paprasta, bet ištraukti produktą iš dėžės – labai sunki misija. Dėžėje jie įkomponuoti taip glaustai, kad neslidinėtų, kiek bevartytum dėžę. Ištraukti labai sunku. Per sunku. 

4.) Pagaliau eikime prie turinio – produktai išmėtyti įvairiai, atidarinėjau tvarkingai pagal sunumeruotas dienas. Gauname šešis mini lūpdažius, keturins mini lūpų blizgius, du lūpų balzamus, du kreminius highlighterius, du kūno-plaukų blizgesius/želes ir aštuonis šešėlius (vienas iš jų – kaip ir kreminis). 
img_6200
5.) Esu mėginusi H&M produktų – iš tikro, tai retas atvejis, kai kompanija, kuri koncentruojasi ties apranga ar kitais dalykais, o kosmetika – tik antrinis, pridėtinis firmos produktas, sukuria dėmesio vertas kosmetines priemones. Bet šiai kompanijai tai pavyko – dauguma vlogerių ir blogerių sutinka, kad H&M kosmetikos asortimente galima rasti tikrai neblogų produktų. Todėl ir užsinorėjau išmėginti šį Advento kalendorių. 
6.) Pradėkime nuo lūpdažių: iš viso jie šeši. Mažiukai, plasmasiukai, permotamoje pakuotėje. Pakuotė tikrai nėra superinė, bet matosi puikiai atspalvis, o toks dydis labai tinka keliaujant, kai nenoriu vežiotis daug lūpų priemonių, o variantų noriu daugiau nei vieno. Visi matiniai ir pigmentuoti. Produkto 1,3-1,6 g. Tai kiek daugiau nei trečdalis pilno lūpdažio, 
img_6250
Šie lūpdažiai išties geri, labai pigmentuoti, matiniai. Gal kiek sausina lūpas, bet ne daugiau nei kiti matinio efekto lūpų dažai. Išsilaiko tikrai neblogai. Formulė ir spalvos man tikrai patinka. 
Pakuotė, kaip jau minėjau – prastoka, galėtų būti kiek patvaresnė ir su metalu ar padailinta. Pats produktas neblogas, bet tokia pakuotė jam suteikia pigumo įvaizdį. 

Spalvos gražios, tokios, kurios daugumai patiks. Man, kaip visada, nestandartiškai labiausai patinka pilkšvai violetinis atspalvis, kurį jau išbandžiau, labai dailus, gerai laikosi, ant jo dar blizgesį dėjau – labai gražiai gavosi (mano skoniui). Mėgstu įdomesniusir spalvingesnius įvaizdžius. Bet ir raudonos, rožinės – tikrai universlaios spalvos. Gaila, kad nėra kokios violetinės tamsesnės ar ryškesnės, bet kiekvienas turime kitokį skonį. 

 
7.) Lūpų blizgiai – paprasti, bet gražūs. Du su blizgučiais, du matiškesni.
Vėl gi – labai mažučiukai. Po 0,9g. Kiek turiu didelių blizgių iš H&M  – jie po 4g. Kiekis tikrai nedidelis – mėginukiškas. Ne kartui ar dviem, bet tikrai ilgai labai netemps. Bet mano turimi blizgesiai – tikrai puikūs. Tad tikiuosi, kad ir šie bus tokie. 
 
img_6251
Jie patogūs keliaujant, bet ir taip pat į rankinuką ar delninę įsidėti. 
Formulė, spalvos – viskas gerai. Gražūs, mažiukai. Kalėjo būti koks su auksiniais blizgučiais – kalėdiškas. Ar sidabrinis, kaip su snaigėm. Kažkaip visuose Advento kalendoriuose pasigendu šventinės tematikos, žiemos ir Kalėdų. Be įpakavimo – mažai, kas daugiau. 
 
img_6258
8.) Dar du lūpų balzamai su atspalviu, kuriuos reikia tepti pirštu. Prisipažinsiu – neišbandžiau. Tokių priemonių turiu stalčiuje ir jie nenaudojami. Ne dėl to, kad tokios priemonės blogos, bet jos man tiesiog retai prilimpa. Bet pačios priemonės nemanau, kad blogos ar nieko vertos – tiesiog dažniau renkuosi išsukumus lūpdažius arba skystus – tiesiog pasirinkimai ir įpročiai. Abu balzamai po 3,2g. 
9.) Taipogi, dvi želės su blizgučiais – čia jau kiek šventiška ir nekasdieniška. Viena kūno ir veido, kita plaukų. Panaši konsistencija lyg blizgučiai su aloe vera. Laikosi gerai. Produkto nedaug – bet per kokį vakarėlį sunaudosit ir sužibėsit. Kūnui ir veidui – su smulkiais blizgučiais, šviesesnė, o plaukams su stambesniais sidabriniais blizgučiais. Abi po 3g. 

10.) Toliau – du kreminiai highlighter’iai. Subtilūs, kreminiai. Aš nelabai linkus į kreminius produktus veidui, kaip highlighter’iai ar bronzeriai, skaistalai – tiesiog savo riebią veido odą fiksuoju matine pudra, fiksatoriais, kurie tokius produktus uždengia ir eliminuoja, o ant pudros tepti kreminius produktai retai pasiteisina. Taip pat baisu, kad nekimštų porų. Tiesiog ne mano odai, tad naudoju retokai. 

Vienas veikiau blizgus, kitas perlamutrinis, šampaninis. Na, gana kasdienės spalvos ir subtilūs, nėra itin ryškūs. Suteikia sveiko žvilgesio. Natūralaus. Manau, kad patiks toms, kurios nenaudoja daug makiažo ir nori kažko, kas suteiktų kiek gyvumo, bet atrodytų natūraliai.
Po 3,2g. 

 
 
 
img_6257
11.) Kreminis šešėlis – auksinis – man pasirodė labai keistas. Jo viršus auksiniai blizgučiai, o po tuo sluoksniu tartum želė. Nežinau, nepasirodė įprastos kreminės konsistencijos ir nelabai patiko, nors ir atrodo gražiai, o blizgučiai labai ryškūs ir kalėdiški. Produkto 1g. 

12.) Šiaip šešėliai neblogi ir jų dydis normalus, pakuotės patogios. Realiai iš visų šešėlių gaunasi pilna paletė. Kiekvienas po 3 gramus – tai nėra mažai. Spalvos gana natūralios, tinka ir kasdieniui, ir vakariniui makiažui sukurti. Rožinis – matinis – tinka kaip skaistalai. 
Vetinant kokybę, kiekvienas atspalvis skiriasi. Tiek savo kremiškumu, tiek pigmentacija. 
Labai gera įspūdį paliko matinis rudas – tiesiog velvetas, super pigmentuotas ir kokybė nuostabi. Čia jis numeris vienas. 
Taip pat, patiko baltas blizgus – jis kremiškas, pigmentuotas, gražiai atrodo ir ant akių. Vat jis – Kalėdinė snaigė, žiemiškų švenčių atributas, kuriuo likau patenkinta. 
Šviesesnė ruda su blizgesiu – mažiau pigmentuota ir neryški, bet gana kremiška. Bandžiau ant akių vokų, tai puikiai blendinosi (sklaidėsi) ir kūrė labai natūralų šešėlį. Sakyčiau, kad natūralų įvaizdį mėgstančioms labai patiks. Man jo pigmentacija mažoka, bet turiu labai panašų šešėlį “Super Shock” iš “Colourpop” ir jis daro tą patį efektą – vos blizgantį rudą efektą suteikia akims ir atrodo labai natūraliai, yra kremiškas. Šis – identiškas ir tikrai gali pasitarnauti. 
Rožinis – gražus, bet gana sausas. Man pritrūko kremiškumo, bet sklaidėsi neblogai. Manau, kad jis tiktų skruostams, naudojant kaip skaistalus. Ant akių  reiktų dėti sluoksniais ir nebūtų labai ryšku, bet suteiktų rausvumo. 
Haki blizgus – šiaip graži spalva, rudai žalias tamsus ir mistiškas. Bet man pritrūko pigmentacijos. Taip, naudoti galima, jie nėra nei vienas sausi ir tokie, iš kurių nesukursi nieko, bet kai kurie atspalviai, kaip šis, man pasirodė per mažai pigmentuoti ir ryškūs. Kaip ir kūno spalvos – kreminis su blizgučiais – jo ant odos beveik nesimato, suteikia lengvo blizgesio, bet itin neryškus. 

Daugiau mažiau priemones išbandžiau – gana universalios, vien dekoratyvinė kosmetika. 
H&M turi ir kitus kalendorius – tik ten jau savaitė lakštinių kaukių (19,99eu), taip pat “dvylika dienų lūpų produktų” (14,99eu). 

Štai čia dažiausi būtent šiais produktais – lūpų dažais, šešėliais. Tik lūpų pieštuką dar paėmiau, naudojau blizgesį iš rinkinio. Šešėliai vien tik šie, iš kalendoriaus.


Galime pasižvalgyti į kitus H&M produktus ir jų įkainojimą:


13.) Iš tikro, H&M produktai nėra labai pigūs. Nėra labai brangūs, bet ne “Essence” kainos, akivaizdžiai. Šia prasme – 30eu atitiktų tris lūpdažius arba paletę ir (gal) lūpų blizgesį ar lūpų dažus. Šia prasme – gauname mini produktus, bet gana daug jų – tad kaip ir normalu, turint omeny originalias kainas.
Atrodo, kad gal visko gauname nelabai daug, bet vis tik 24 produktų didelėse pakuotėse už tokią kainą nesudeliosi. Bet ir mėginukų už 30eu nesinori gauti. 
Iš šešėlių gaunasi jau padori paletė – to nenuneigsi. Lūpų dažai mažiukai, bet šeši. Keturi blizgesiai, kad ir miniukai. Dvi želės, du kreminiai highlighter’iai. 

14.) H&M turiu ir lūpų blizgesių, ir bronzerį, vienetinių šešėlių – tikrai kokybė labai nebloga. Tad gal tikėjausi, kad ir čia bus koks bronzeris, gal kompaktinis highlighter’is. Kažko įvairesnio. Gal ir kokia porą priklijuojamų blakstienų? Mini tušas? Man pritrūko įvairovės. 
15.) Nežinau, jausmai gana dviprasmiai. Pats rinkinys man patiko. Gal norėčiau, kad jis būtų kainavęs šiek tiek mažiau – gal 19,99eu. Nuėjus šiek tiek kainos – manau, kad puikus pasiūlymas. Tad viską, šiuo atveju, gadina kaina. 
16.) Įvertinčiau, panašiai, kaip ir ‘Eurokos” kalendorių – nors jame buvo visko gerokai daugiau, bet ir produktai pigesni, tad gal šiam H&Mkalendoriui rašyčiau: 6,5/10.
Ar rekomenduočiau įsigyti? Jei pamatę, ką gausite, atrodo, kad viską naudosite – žinoma. Bet, jei turite daug kosmetikos, kaip kad aš, ir ieškote kažko įdomesnio – galbūt susilaikyčiau nuo pirkimo. Taip. viską vienaip ar kitaip panaudosiu, bet nebuvau labai sužavėta pamačius visą turinį. Trūko ir Kalėdinės temos. Tad vertinu vidutiniškai. 

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/
@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/
FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/
img_3594-2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *