Dekoratyvinė,  Kosmetika,  Lietuviška kosmetika,  Veidui

“Green Feel’s”: ‘BB MATT’ veido kremas

Šiandien pagaliau nusprendžiau, jog atėjo laikas pasidalinti mintimis apie lietuviškos kosmetikos gamintojų “Green feel” BB kremą”matt”
Įsigyti paprasta Lietuvoje – yra eurokos, droge ir net didžiosiose Maxima parduotuvėse. Kaina 6,89eu, bet su nuolaida dažnai galima bent už 5,50eu gauti (retkarčiais – dar pigiau).
Sudėtis atrodo pakankamai neblogai – avokadų aliejus, hialurono rūgštis.

Sudėtis pilna daug drėkiklių, silikonų (dalis jų labiau “draugiškesni” jautriai odai, dalis ne), bet pagrindinės sudedamosios dalys (sąrašai visada pagal nuo didžiausią koncentraciją produkte ligi mažiausios) atrodo neblogai ir neturi labai baisių cheminių darinių, dėl kurių norisi mesti šalin priemonę iš karto. Žinoma, yra čia ir dažiklių ir šiek tiek alkoholio, silikonų ir pan – nėra visiškai natūralus produktas, kaip gali iš firminio pavadinimo pasirodyti.
Spalvos galimos dvi : light ir medium. Aš esu itin šviesios odos, nesideginu – tad be ilgų svarstymų rinkausi “light”.
Pakuotė stilinga ir daili – gauname dėžutę, kurios viduje visažistės patarimai (mano galva, nėra labai vykę, bet visi teikiame skirtingiems metodams aplikacijai ar priemonės naudojimui, tad čia asmeniniai pastebėjimai). Vis tik pakuotė graži, o pati bonkutė su “pompa”, beorė pakuotė – higieniška ir patogu. Pakuotė 50ml.
Jau radau porą pliusų: + estetinis pakuotės pateikimas; +/- sudėtis; +pakuotės funkcionalumas/praktiškumas/higieniškumas
Dar vienas didelis pliusas : + spalva “light” tikrai pakankamai šviesi ir nesioksiduoja, nekeičia spalvos, netamsėja užtepus

Pavadinimas “matt” – gana apgaulingas, nes matinės priemonės dažniausiai veikiau būna skirtos riebios odos savininkėms – būtent tai patraukė ir mano dėmesį. Bet vis tik priemonė neteigia, jog tiks riebiaodėms, labiau akcentuoja savo drėkinamąjį ir jauninamąjį efektą. Užsitepus – priemonę galima vadinti natūraliai pusiau matine, matiškumas nėra ryškus, bet suprantu, kodėl priemonė veikiau vadinta matine nei kokia kita – man tai tinka.
Priemonė tiršta ir lipni – primena lipšnų gelį su spalva. Rašoma, kad tarnaus kaip veido kremas – vis tik net aš, turėdama riebią odą, prieš tepdama šį BB kremą, veidą pasitepiau lengvu drėkinamu kremu skirtu mano odos tipui. Tokia konsistencija labai išryškins visas sausesnes veido vietas – girdėjau daug atsiliepimų, kad tepasi netolygiai ir dėmėmis – tikrai sausos odos savininkėms, ypač turinčios pleiskanojančių vietų, ši priemonė netiks – vis tik bandant naudoti patariu būtinai po ja naudoti kremą, nes ant jo tepsis tolygiau – ant sausos odos gražiai padengti labai sunku.
Net ir stengdamasi šiltais purštais tolygiai paskirstyti priemonę – veidrodyje matau kad aplink lūpas ar antakius, nosį matosi netolygių priemonės dėmių – jas reikia praisyti. Maskavimas labai lengvas – matau šiek tiek suvienodintą veido atspalvį, bet visi spuogeliai ir netobulumai ryškiai matyti.

Veidas po jos lieka lipnokas – leidus susigerti, galima naudoti kaip primerį – man maskavimas tikrai nepakankamas, tad naudosiu stipriau maskuojančią priemonę ant viršaus – gerai, kad ant viršaus tepasi kitos priemonės neblogai – jei tik leidi susigerti tinkamai šiam kremui.
Vis tik – neatlieka nei BB kremo su maskavimu funkcijos ir kremo taip pat – vidurinis sluoksnis tarp priemonių gana beprasmis, o riebiai odai tai dar viena priežastis greičiau turėti blizgančią riebią veido odą.
Naudoju jį žiemą trumpiems išėjimams iš namų – turėdama vieną paskaitą ar važiuojant pas močiutę. Visos dienos man si priemonė net užfiksuota kilogramu sausos pudros – neatlaikys.
Estetiškai ant savo odos galiu paversti šią priemonę gražiai atrodančia ar galima naudoti – spalva graži, ne per tamsi, mano oda ne sausa – tad neišryškina tų vietų. Vis tik padirbėti reikia ilgiau ir paskirstyti tolygiai nėra lengva. Neužfiksavus, tai net patrynus nosį, liks netolygi dėmė – tad net sausesnę odą turinčioms patarčiau fiksuoti.
Naudoju žiemą, kai odą kankina didesni šalčiai ir matariama naudoti sunkesnes, odą apsaugančias nuo žvarbos priemones – labiau tinkamos maitinančios, nei drėkinančios. Vis tik – pagrindinė kremo sudėdamoji dalis – vanduo, kuris nuo šalčio tikrai neapsaugos, tad tokia sudėtis žiemai irgi nėra pati tinkamiausia.
Verdiktas : naudoti galima, priemonės neišmesiu. Dideli aplodismentai už šviesią spalvą, kuri netamsėja. Vis tik priemonė neverta 5 eurų – kvepia, atrodo skaniai, bet mano odai netinkama. Manau, kad tinkama tik turint lygią, neproblematišką normalią ar mišrią veido odą – nei sausai, nei riebiai netinka. Matiškumas svarbus riebios odos savininkėms, o aliejai ir hialuronas – labiausiai traukia sausaodes. Bet…joms netiks! Priemonė be vietos. Nėra savaime bloga, bet tinkama tik mažai auditorijai, kuri neaišku, ar priemonę atras. Antrą kartą nepirkčiau, nebent kaina būtų kokie 3eurai, tada retkarčiais naudočiau, kai veido oda jaustųsi išsausinta savų priemonių…

@dominykanav

https://www.instagram.com/dominykanav/
@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

Leave a Reply

Your email address will not be published.