Uncategorized

Garnier sheet mask / Servetėlė-kaukė

23620e52e80cf78d528ff87feea39fe0
Mėlynoji: 
Granatai + hialurono rūgštis + drėkinamasis serumas. Veiksmingumo bomba išsausėjusiai odai.
MOISTURE+SERVETĖLĖ-KAUKĖ IŠSAUSĖJUSIAI ODAI su granatų ekstraktu, kuris laikomas vienu iš sveikiausių natūralių maisto produktų. Gaivina ir ramina odą, ji intensyviai drėkinama, pradeda švytėti ir sumažėja smulkios raukšlelės.
Atsiliepimas: Mano oda riebi, bet kartais atrodo dehydratuota dėl nuolat naudojamų priemonių, pudrų ir fiksatorių bei bandymų uždžiovinti spuogelius, todėl nors kaukė ir rašo, kad skirta išsausėjusiai odai, panorau ją išbandyti. Beje, daugiausiai teigiamų atsiliepimų girdėjau būtent apie šią kaukę iš Garnier šių kaukių serijos.
Kaukė tikrai šlaput šlaputėlė, kvepia puikiai ir yra prisotinta skysčio, kurio, net rodos, galėtų būti mažiau. Uždėti nelabai sunku, visų veidai skirtingi, tad normalu, kad ne tobulai atitinka iškirptos nosies, akių, lūpų ertmės, bet didelių problemų nesukelia.
Deja, ši kaukė man visai netiko. Sudėtyje yra granatų, kurie gali alergizuoti odą. Mano odą labai dirgino ir išlaikiau pusę laiko, nes graužė ir jausmas buvo labai nemalonus. Nusivyliau, nes tikrai maniau jau, kad pradėsiu tokių kaukių erą ir taip lepinsiuos kažkuo super drėkinančiu, kvepiančiu ir tokiu įdomiu. Bet deja, mano oda labai suirzo ir liko nepatenkinta…. Tad turinčioms jautrią odą, atsargiai su šia kauke, nes tikrai nėra švelni ir gali dirginti .
2ae9d5f454e68c28e6a66df81e1146a2

ITIN DRĖKINANTI PUSIAUSVYRĄ ATKURIANTI KAUKĖ
Žalioji arbata + hialurono rūgštis + drėkinamasis serumas.
Veiksmingumo bomba normaliai ir mišriai odai.

MOISTURE+ SERVETĖLĖ-KAUKĖ NORMALIAI IR MIŠRIAI ODAI su žaliosios arbatos ekstraktu, suteikiančiu odai matinį atspalvį. Atkuria odos pusiausvyrą, ji tampa matinė, švaresnė, sumažėja poros.
Atsiliepimas: Ši kaukė mažiau populiari nei mėlynoji ir girdėjau daugiau nusivylusių, bet mano odai ši tiko daug labiau. Odos nedirgino, ji buvo tokia pati šlapia, kvepėjo skaniai, bet ne chemiškai ar itin stipriai. Nuėmus kaukę, nuvaliau veidą šlapiu vatos tamponėliu ir jis tikrai atrodė sudrėkintas, bet visai neriebus, matinis ir švytintis, išvalytas. Vis tik nežinau, ar pirkščiau dar kartą, nes, kad ir švelnus, šioks toks odos dirginimas vis tik jaučiasi. Manau, kad drėkinant natūraliomis priemonėmis galima būtų daug švelniau, pigiau ir veiksmingiau palepinti ir drėkinti savo odą. Bet pabandyti galima, juk gal labai patiks. 🙂
Kaukės geros tuo, kad produkto ant veido tikrai patenka labai daug. Bet man toks jausmas, kad galima būtų tą patį skystį panaudoti dviems kaukėms, nes net jaučiasi jo perteklius. Beje, kaukę rašo, kad reikia darytis tris kartus per savaitę, kas išeina brangokai kaip už pasižaidimą ir vis tik atrodo per didelis odos dirginimas. Nusipirkus drėkinamąjį losjoną, gelį ir gerą kremą galima taip pat gerai drėkinti ir valyti savo odą. Bet tai, kas netiko man, Jums gali tikti, tad per nuolaidas pasigriebti kurią nors visai verta, jei vilioja 🙂
PS:. Dar neišbandyta liko rožinė Garnier kaukė su ramunėlėmis sausai ir jautriai odai. Būtinai ją išbandysiu ir aprašysiu ateityje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.