Kaukės,  Veido odos priežiūra

“Garnier” kaistanti veido kaukė su cinku

Aptarsiu Garnier veido kaukę “self heating” – kaitinančią, sukuriančią saunos efektą odos paviršiuje – “pure active” su cinku, salicilo rūgštimi, baltuoju moliu.

Tai aktyviai veikianti, giliai valanti veido odai skirta kaukė, kurią naudoti reiktų ne dažniau kaip kartą per savaitę. Jei oda labai riebi ir problematiška – du kart per savaitę.
Labiausiai rekomenduočiau šią priemonę riebios, į spuogus, bėrimus, inkštirus linkusios odos savininkams.
Parduodama tartum dviem kartams po 6ml (12ml iš viso), bet vienos pakuotės (6ml) man pilnai užtenka 2-3 kartams. Tik reikia kažkur likusią supilti arba gerai užspausti kraštelį, kad kaukė nesudžiūtų, nesukietėtų.
Konstintencija nėra skirsta – net gi tirštoka, bet ant veido tepasi labai lengvai, nes reguodama į šilumą akimirsniu lengvai pasiskirsto ir ją užtepti tolygiai labai paprasta. Spalva balsvai žydra. Kavapas malonus, primenantis jūros druską.
Palaikyti reikia vos 3 minutes (aš laikau apie 5min) ir nuolauti šiltu vandeniu. Nusiplauna lengvai. Oda būna itin švelni po jos.

Šią kaukę bandžiau daugybę kartų, esu pirkusi gal jau dešimtį pakuočių bėgant metams. Ji man tikrai labai patinka. Mano odos nedirgina, nereikia laikyti ilgai, man patinka efektas – švelni, švaresnė oda, apdžiovinti spuogeliai. Nieko keičiančio gyvenimą, bet man patinka jausmas, pats procesas, rezultatai.
Kremu po to reiktų pasitepti, bet tikrai nejaučiu po jos sausumo, tempimo jausmo.
Ypatingai ji tinka po “veido valymo”, kai pagarinus veido odą, paspaudau spuogelius, inkštirus – ji viską dezinfekuoja, sutraukia poras, išvalo. Labai tinka naudoti ir pirtyje, pagarinus veidą – dar geresnis efektas lauks!

Taip pat, žadama matifikuoti, mažinti blizgesį, valyti odą, jos nedirginant ir nedžiovinant. Užsitepus kaukė pradeda kaisti, labai maloniai šyla veidas ir jaučiasi, kad kažkas vyksta, skatina kraujo cirkuliaciją, veikia giluminius odos sluoksnius.
Sudėtis:

Baltasis molis (kaolinas) – itin švelnus ingridientas, tinkantis jautriai odai. Jis nedžiovina odos, tad yra tinkamas sausaodžiams. Švelniai stimuliuoja kraujo apykaitą, jauniną odą. Slopina odos uždegimus, šalina dėmeles, lygina odos atspalvį, užsiima pigmentinių dėmelių prevencija ateityje. Puikiai valo. Tai tikrai puikus kaukės ingridientas. Ir jis vienas pagrindinių – jo koncentracija priemonėje didelė, todėl veiksminga.
glicerinas yra pagrindinis ingrientas – drėkina odą ir ją minkština, plačiai naudojamas kosmetikoje – tad kaukė tikrai neturėtų džiovinti ir išsiurbti visą drėgmę iš odos.
Titano dioksidas – tai balta biri sudėdamoji dalis, labai naudojama mineralinėje kosmetikoje. Saugo nuo saulės, puikiai “draugauja” su oda, padeda tolygiai dengtis, atspindi šviesą. Tai natūralus mineralas. Veikia priešuždegimiškai, nekemša porų. Naudojamas ir vaikams, kūdykiams skirtose odos priežiūros priemonėse.
Propileno glikolis – organinis alkoholis, gaunamas iš naftos, plačiai naudojamas kosmetikoje. Drėkiklis, tirpiklis, reguliuoja klampumą. Jis yra saugus naudojimui kosmetikoje, bet didelės dozės gali būti toksiškos vidiniam vartojimui. Didesni kiekiai kosmetikoje gali dirginti jautrią odą bei erzinti akis. Ingrediento nerekomenduojama naudoti pažeistai odai. Egzema sergantys žmonės, turėtų vengti didesnių nei 2 proc. koncentracijų kosmetikoje. Kiti propileno glikolio pavadinimai: 1,2-DIHYDROXYPROPANE; 1,2-PROPANEDIOL; 2-HYDROXYPROPANOL; METHYLETHYL GLYCOL; PROPANE-1,2-DIOL; 1,2-DIHYDROXYPROPANE; 1,2-PROPYLENE GLYCOL; 1,2-PROPYLENGLYKOL (GERMAN) ; ALPHA-PROPYLENEGLYCOL; DOWFROST; METHYLETHYLENE GLYCOL
Krakmolo aliuminio oktenilo sukcinatas (aluminum starch octenylsuccinate) – aliuminio druska, išgauta oktenilo sukcino anhidrido ir krakmolo reakcijos metu. Krakmolo aliuminio oktenilo sukcinatas kosmetikoje naudojamas: kaip tirštiklis ir absorbentas. Taip pat naudojant su fiziniais UV filtrais, jis padidina SPF. Krakmolo aliuminio oktenilo sukcinato poveikis odai ir sveikatai: ingredientas kelia diskusijų dėl sudėtyje esančio aliuminio priemaišų. CIR tyrimasparodė, kad kosmetikoje jį naudoti saugu.
Toliau – sudėtyje yra vandens, eukalipto ekstrakto, šlapalo.
Cinko nėra itin daug, bet jis tikrai geras ingridientas. Cinkas veikia antibakteriškai, ramina odą, gydo spuogelius. Cinkas naudingas odai, gali padėti gydyti aknę. Pati geriu ir Cinko tabletes, nes jos gali ir iš vidaus padėti problematiškai odai pasitaisyti.
Salicilo rūgštis – džiovina spuogelius, veikia antibakteriškai, neleidžia uždegimams plisti, susidaryti naujiems spuogams.
Taigi: ši kaukė nėra visai natūralus produktas, yra priemaišų, kurie vienai odai veiks dirginančiai, kitai ne. Yra vidutinio saugumo priemaišų. Vis tik nieko nesaugaus ar kemšančio poras, kenksmingo. Tikrai yra naudingų odai ingridentų, tad kaukė tikrai potencialiai veiksminga. Kai kuriuos koncervantus, dažiklius norėtųsi išmesti, bet ji ilgai negenda, džiugina malonia konsistencija, kvapu. Tad verta apsvarstyti, kas ko verta.

Ši kaukė neišgydys aknės ir nepakeis veido odos, bet tikrai gali prisidėti prie jos būklės gerinimo. Skaičiau komentarų, kad kai kurios merginoms (beje ir vaikinams puikus produktas) sudirgino veido odą – kitoms kaip tik visai nedirgino, nors turi itin jautrią odą. Tad kas tinka vienam , kitam gali netikti. Visada tai prisiminkite.
Kaukė parduodama mažais kiekiais, tad išbandyti daug nekainuoja – neteks pirkti viso indo pusei metų, nors norisi tik išbandyti, ar tinka. Kaina maždaug 2-1,5eu už 12ml. Perku dažniausiai “Drogas” parduotuvėje.
Kaip ši kaukė Jums?

@dominykanav

https://www.instagram.com/dominykanav/
@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

No Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.