Rinkiniai-advento kalendoriai-kolekcijos

EUROKOS Adventinis grožio kalendorius 2021 (kodėl šiemet jo nepirksiu)

EUROKOS Adventinius grožio kalendorius pirkau nuo jų atsiradimo pradžios – 2018 m. kalendorius, 2019 m. kalendorius , 2020 m. kalendorius, na, o šiais metais – 2021 m. – darau pertrauką. Kodėl? Na, šiais metais kosmetikos pirkau labai minimaliai, nes turėjau visko daug prikaupus ir norėjau mažinti atsargas, neleisti turintiems produktams sugesti. Tad ir šiais metais su Adventiniais grožio kalendoriais esu taupesnė. Bet nematau prasmės pirkti EUROKOS ir dėl to, kad pernai nusivyliau, o šiemet nematau didelio proveržio – sudėtis atrodo panaši kaip senesniais metais. Bet panagrinėkime detaliau.

Rasite: EUROKOS
Kaina: 34,99 €

Iš viso 24 langeliai. Langelio vertė gaunasi nepilnai 1,5 € – o tai nėra daug, jei nėra pridėta beverčių daiktų.

Lyginant kainą su buvusių metų kalendoriais: 
2018: 25 € (vertė 65 €)
2019: 35 € (vertė 75 €)
2020: 35 € (vertė 62 €)
(vertės apskaičiuotos mano, pagal parinktus produktus, jų kiekį, kainą el. parduotuvėje, ji preliminari)

EUROKOS Advento grožio kalendorius 2021

Pasižiūrėkime, ką rasime šio kalendoriaus viduje:
Produktus suskirstau ne pagal langelių eiliškumą, bet pagal kategoriją, kuriai juos priskiriu.

KVEPALAI:

 • VINCE CAMUTO CIAO parfumuotas moterų vanduo (7,5 ml) – (100 ml kaina 69,90 €), vaisių ir gėlių moteriškas aromatas. Vertė apie 5 € (pagal kiekį proporcingai)
 • PEPE JEANS parfumuotas moterų vanduo (10 ml) – nesu tikra, kuris PEPE JEANS produktus čia slepiasi tiksliai, nes yra kelios variacijos, bet kainos panašios. (50 ml – 32,90 €). Vertė apie 6,6 .
 • LOS AROMAS MIKADO FRUTOS ROJOS patalpų kvėpiklis (30 ml) – vertė 2,29 €. Nežinau, kaip produkto kokybė, kažkaip bijau, kad gali būti sintetinis aromatas, bet galbūt klystu. Vis tik namų kvapas – pritaikomas, nedidukas, uogų ir vaisių aromato.

PLAUKAMS:

 • GLISS KUR OIL NUTRITIVE plaukų kaukė (20 ml) – vienkartinė plaukų kaukė, patogu įsimesti į kelionę, vertė 1,29 €
 • TOGETHAIR VOLUME plaukų šampūnas (100 ml) – (250 ml – 8,99 €), šampūnas skirtas ploniems plaukams prižiūrėti. Su ženšeniu, jūriniu kolagenu. Šitas šampūnas atrodo neblogai, nenuviltų. Aišku, dydis mažesnis. Vertė 3,6
 • TOGETHAIR PURE plaukų kondicionierius (100 ml) – (250 ml – 9,99 €) – su dilgėlių, ramunėlių ekstraktais. Atrodo neapsunkinantis, neblogas kondicionierius. Irgi išbandyčiau. Vertė 4
 • SO..? SORRY NOT SORRY I MIST YOU plaukų migla (60 ml) – vertė 3,49 €. Nenuplaunamas purkškiklis plaukams – su arganų aliejumi, taip. Bet sudėtyje matau alkoholį, parfumus ir silikonus, tad tikrai nerekomenduočiau…

VEIDO ODAI:

KŪNO ODAI:

 • MONOLOVE BIO MANGO BALI dušo želė (100 ml)  – (300 ml – 3,99 €) – nebrangi, bet atrodo visai patraukliai, kvapniai. Dušo želės ir tiek. Vertė 1,3 .
 • EO LABORATORIE AFRICA rankų kremas (30 ml) – vertė 1,39 €.
 • DRESDNER ESSENZ SWEET SURPRISE vonios perlai (40 g)  – buvo tokie ir pernai, kaip ir užpernai – vertė apie 1,5 .
 • JOANNA NATURIA OLIVE kūno šveitiklis (100 g) – vertė 1,99 €.
 • BELKOSMEX SUN TROPEZ veido ir kūno savaiminio įdegio kremas (150 g)  – šio nerandu nei Eurokos, nei kitur. Tai baltarusiška, nebrangi kosmetika, greičiausiai vertė bus kokie 4 . Bet spėju.
 • AGRADO MINI GO! SWEET ALMONDS kremas (50 ml) – vertė  1,29 €. Pigus, universalus, paprastas – rankoms, kūnui.
 • DR.PAWPAW ORIGINAL lūpų ir odos balzamas (10 ml)  – šie balzamai tikrai labai neblogi, šiuo džiaugčiausi – vertė 4,99 €.

DEKORATYVINĖ KOSMETIKA:

 • BELLAOGGI LIP NUDE lūpų kontūro pieštukas (1,1 g) – vertė  3,79 €. Galima naudoti kaip lūpų dažus, ne tik brėžti kontūrą, žadama, kad pakankamai kremiškas, natūralaus atspalvio.
 • ANDREIA akių kontūro ir antakių pieštukas (2,2 g) – nerandu jo EUROKOS, tad spėju, kad kaina apie .
 • CATRICE CLEAN ID HIGH COVERAGE maskuojamoji priemonė (5 ml) – maskuoklis, vertė 3,59 €. Šie CATRICE paakių maskuoklis pigus, paprastas, bet kokybiškas ir tikrai neblogas.
 • CATRICE CLEAN ID antakių pieštukas (1 g) – būtent šio dabar prekyboje nėra, bet CATRICE antakių pieštukų irgi turi visai neprastų. Vertė bus apie 3 .
 • CATRICE GENERATION PLUMP & SHINE lūpų blizgis (4,3 ml) – šis blizgis tikriausiai irgi iš riboto leidimo kolekcijos, nes prekyboje nerandu, bet vertė apie .
 • GOSH CATCHY EYES blakstienų tušas (8 ml) – pilno dydžio blakstienų tušas – vertė  12,90 €.
 • EYLURE LUXE 3 D ETERNITY dirbtinės blakstienos – kartu su klijais – vertė 11,90 €.

Taigi, bendra (preliminari) visos kalendoriaus sudėties vertė būtų: 95,29 €. 

Šia prasme, šių metų kalendorius atrodo jau gerokai solidžiau nei senesnių metų kalendoriai. Aišku, turėkite omenyje tai, kad skaičiuoju kainas be nuolaidų, kurios EUROKOS dažnos, tad realiai visus esančius čia produktus galėtumėte įsigyti už kiek mažesnę kainą. 

Įvairovė nėra labai įspūdinga, bet ji egzistuoja – yra produktų plaukams, kūno odai, yra dekoratyvinės kosmetikos, dveji kvepalai, vienas namų kvapas, vieni perlai į vonią. Viskas labai paprasta, bet balansas yra, o tai džiugina. Na, bent jau negauni penkių šampūnų ar trijų micelinių vandenų – šį kartą šiek tiek labiau pagalvota, kad produktai tarpusavyje per daug nesikartotų.

Bet kodėl vis tik aš EUROKOS 2021 grožio kalendoriaus nepirksiu?

1.) PAKUOTĖS TVARUMAS – nekalbėsiu apie tai, kad tokie adventiniai rinkiniai apskritai nėra labai tvari tradicija, o ir nekvestionuosiu pačios kosmetikos tvarumo. Bet atkreipiu dėmesį į pakuotę – bent čia galima šiek tiek pasitempti. Net ir pigesniems prekiniams ženklams. Tai jau ketvirtas EUROKOS kalendorius – suprantu, kad tradicinis dizainas su atsidarančiais langeliais yra labiausiai paplitęs, primenantis saldainių lukštenimą, jo gamyba (įtariu) pigiausia. Bet tokių dėžių dar kartą nepanaudosi, tad lieki su kartono gabaliukais, bet ir su dideliu plastiko lakštu. Kai kurių kalendorių pakuotes gali panaudoti vėl, lieka ir pati dėžė, o čia – šiukšlė.

2.) TURINYS PRIMENA SENESNIŲ KALENDORIŲ – aš pasigendu augimo. Suprantu, kad greičiausiai kalendorius gerai pirko, tad buvo nuspręsta, kad toks turinys yra pakankamas. Bet ar nesinori tobulėti? EUROKOS turi visokių prekinių ženklų – bet firmų įvairovė kalendoriuje nėra didelė. Gal būtų kiek brangiau ir sudėtingiau, bet kaip smagu būtų rasti ir lietuviškos kosmetikos? Dar nuo perkai turiu beveik identiškų priemonių užsilikusių…

3.) ASMENIŠKAI – TURINYS NEĮDOMUS – kaip kosmetikos mėgėjai, turinčiai ir naudojačiai jos daug, čia neradau nieko tokio, kas sudomintų ir priverstų susidomėti šiuo kalendoriumi. Viskas kaip ir panaudojama (kas yra gerai), bet visai neįkvepia. Man labai trūksta įdėto darbo su kalendoriaus idėjos apipavidalinimu – gal kadangi dirbu komunikacijos srityje, toks temos, bendrų vardiklių trūkumas iškart rėžia akį. Tai ne tik dizainas, bet ir kūrybiškumo trūkumas. Juk EUROKOS pakeitė logotipą, atsinaujino – bet tai matosi ne visur.

4.) PRODUKTAI – didelė dalis jų yra pigūs, bet net ir jie pateikiami mažose pakuotėse. Kalendorius neturi būti sunkus ar masyvus, bet kai kurių priemonių tikrai galėtų būti pilnas dydis. Kaip ir prekinių ženklų norisi įvairesnių. Kai kurie, rodos, parinkti tokie pigiukai, kurių tiesiog neišperka. Gal tik toks jausmas, bet, jei jis aplanko pirkėją, jau vadinasi, kad ne viskas yra gerai.

Jei produktai atrodo tokie, kurie įdomūs, susinaudos ir pravers, o ir pats kasdienis kalendoriaus lukštenimo procesas žavi – galite įsigyti šį EUROKOS kalendorių, nes tikrai nesakau, kad jis yra savaime netikęs ar verčiantis permokėti. Bet ar yra geresnių, įdomesnių Adventinių grožio kalendorių? Taip, tikrai yra. Tad šį kartą aš susilaikau, kad ir viliojo mintis Jums parodyti, kaip gi šis EUROKOS kalendorius atrodo mano rankose, bet…

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones:  http://www.kelionduone.lt/

 

 

 

2 Comments

 • Gaivile

  Dabar šis Adventas kainuoja apie 26€ . Tai kas nori nusipirkti matyt yra tinkamas metas.
  Aš dar svarstau. Turiu Douglas raudonajį, kaip ir neblogas žada būti. O šeip mielai kokios arbatos kalendoriu prigriebčiau. Praėjusiais metais turėjo toki angliškos arbatos. Patiko.

 • Pilėnė

  Pati buvau įsigijusi Douglas kalendorių, bet kažkaip atrodo,kad šis būtų labiau man patikęs. Labai ačiū už apžvalgas 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.