Uncategorized

“Essence” šešėlių paletė “to the moon and back” (04 ‘one way only’). Apžvalga ir idėjos!

Tie nebrangūs “essence” šešėliai vilioja, nors ir daug iš jų nesitiki. Vis tik teko užtaikyt labai neblogų, tad už mažą kainą eksperimentuoti verta. Beje, mane jie dažniausiai paperka su gražiom, žaismingom pakuotėm ir idėjom, o dar labiau sunku atsilaikyti per akcijas…
Nugriebiau neseniai “essence” šešėlių paletę “to the moon and back”. Box 04 – one way only.
Žadama “intergalaktinė kelionė po visatą! Siūloma pridėti galaktinio blizgesio ir savo akims, o tai padės padaryti ši paletė. Nuostabūs efektai, nuo blizgių iki matinių šešėlių, kurie bus itin švelnūs, ilgai išliks vietoje, didelė pigmentacija ir neapsunkinti vokai. ”

pradėsiu nuo to, kad spalvos labai gražios, o tie ateiviukai mane pakerėjo. Vis tik pakuotės kokybė nelabai puiki. Gal susikratė, bet du atspalviai man pastoviai iškrenta. O tie pailgi atspalviai tiesiog nėra patogūs naudoti dėl formos – per siauri. Stambesniam šepetėliui ar piršto pagalvėlei sunku iš ten pasemti produkto.
Vis tik estetiškai gražu, bet plasmasė plasmasiausia – pakuotė kompaktiška, bet tiesiog norėtųsi aukštesnės kokybės tobuloje visatoje.
Atspalviai gražūs! Bet tikrai neaptikau čia nieko matinio. Tik blizgius (glitter) ir švytinčius (sparkly) atspalvius.

Kaina “eurokos” parduotuvėje 4,49eu (su nuolaida mokėjau 2,96eu). Yra ir “Droge”. 7 gramai. Dešimt atspalvių.
Pirmiausia, kaip atspalviai atrodo ant rankos:

Apatinė spalva – tamsiai žalia – mane nustebino! Pigmentacija puiki, vos prilieti ir gauti puikų efektą. Bandant ant akių – galiu pasakyti tą patį. Greičiausiai tai labiausiai patikęs atspalvis paletėje. Sklaidosi neblogai, atrodo gerai, nėra per “sausas”.
Antra nuo apačios – mėlyna – tikriausiai ta, kuri labiausiai nuvylė. Gražus atspalvis, bet nėra labai pigmentuota ir sunku išgauti tikrai ryškų efektą.
Antra nuo viršaus – rudai violetinė – ši man patiko. Pakankamai pigmentuota, blizganti, bet be stambių blizgučių. Sklaidosi neblogai, gana kremiška.
Sidabrinė irgi nebloga. Nėra labai pigmentuota, bet nėra sausa ir tikrai intensyviai blizga.

Vidurio spalvos man patiko. Juoda – pigmentuota, turinti spalvoto blizgesio, kas ją padaro man įdomia ir išsiskiriančia. Tikrai nėra iš tų “permotamų” juodų, galima išgauti tikrai juodą efektą. Viršutinis švelniai bronzinis atspalvis irgi man patiko – pigmentuotas, ryškus, gana kremiškas, lengva naudoti.

Violetinė graži, nes turi savyje alyvinių ir rožinių blizgučių. Vis tik ji man priminė mėlyną atspalvį – gal labiau pigmentuota, bet nepakankamai intensyvi ir verčianti iš koto.
Antras nuo viršaus atspalvis – blizgantis švelniai rožinis – šis man visai nepaliko įspūdžio. Blizga, bet pigmentacija prasta, gana sausas atspalvis. Sidabrinė pasirodė geresnė už šią.
Bordinė ant odos atrodo kaip turtinga bronza į raudonumą. Šis atspalvis kremiškas, pigmentuotas ir tikrai man patiko
Paskutinis atspalvis nuostabus – toks kreminis ir pigmentuotas, ryškus ir gražus. Tikrai dešimt balų.

Taigi, didžioli dalis atspalvių nėra blogi. Tikrai nuvylę -vos porą, tad toks rezultatas nėra jau toks blogas paletei už tokią kainą.
Dvi dienas pasikankinau, nes bandžiaus sukurti akių makiažą, naudodama tik šią paletę. Ir tai buvo sunku, nes visos spalvos blizgios. Jei būtų bent šviesi matinė kreminė spalva, ji labai padėtų sklaidyti šešėlius. Spalvos dera tarpusavyje, bet man labai praverstų kitų palečių pagalba, kuriant norimą įvaizdį.


Na, esmė čia – akys. Naudojau vien tik šią “essence” šešėlių paletę. Dienos eigoje spalvos apiblėso, bet mano vokai labai riebūs, tad net su išgirtais primeriais ir brangiais šešėliais tai patiriu, tad čia nebuvo labai didelio nusivylimo ar šoko.

Bet būna TIKRAI blogiau. Didelio stebuklo neišgavau, ypač sunku buvo nenaudoti matinių atspalvių, rusvų ir kreminių per voko raukšlę (‘crease’). Tai čia tikrai ne ta paletė, kurią vienintelę įsimesčiau keliaujant. Bet atspalviai tarpusavyje dera, kokius bekombinuotum – čia pliusas.

Kitą akių makiažą dariau šiltesnį – vėliau kombinavau su “nyx” blizgiu rudu ‘studio liner’ (atspalvis ‘extreme coffee’)

Visos šios nuotraukos – nė trupučio nekoreguotos. Jokio filtro ar dar ko – atrodytų gražiau su juo, bet edukaciniais tikslais nesinori iškreipti nei kosmetikos efekto, nei atspalvių.
Jei įdomu – su abiem įvaizdžiais kombinavau ‘maybelline’ skystus lūpų dažus “supper stay matte ink” atspalvis -95 ‘visionary’. Vis dar neapsisprendžiu, ar man jie labiau patinka, ar nepatinka. Šiuos dažus aptarsiu, kai tik išbandysiu dar daugiau kartų ir susiformuosiu galutinę nuomonę.

Grįžtant prie “essence” – šešėlių – sudėtis kiekvieno atspalvio šiek tiek skiriasi, vienur pagrindinis komponentas – talc’as, kitur – mica. Gana įprasta.
Tik perspėjama, kad sudėtyje gali būti šiek tiek ‘carmine’ medžiagos. Kas tai yra? Carminas – tai raudonas pigmentas, išgaunamas iš vikšrų pietų Amerikoje. Nenusigąskite, jis naudojamas labai plačiai ir aptinkamas kosmetikoje, saugus, naudojamas ir kosmetikoje, tekstilėje ir net maisto gamyboje ir puošyboje. Vis tik kai kuriems žmonėms šis ingridientas gali būti itin atstumiantis. O ir tai reiškia, kad ši paletė nėra veganiška.
Galutinis verdiktas: nesigailiu, kad nusipirkau. Už 3eurus tai paletė, kurią galiu naudoti, ji nekeliaus į šiukšlinę. Ne visos spalvos labai geros ar ryškios, bet įkomponuoti įvairiems įvaizdžiams kurti tiks ir bus nebloga. Naudočiau ją su kitomis paletėmis, suteikiant akims blizgesio. Keli atspalviai – ypač bronziniai, žalias ir juodas – tikrai verti dėmesio ir tokios kainos!
Pakuotė miela, bet trūksta kokybiškumo, nes keli atspalviai tiesiog apvertus iškrenta iš vietos. Vistik nieko labai blogo ar trukdančio naudoti.
Akių nedirgino, spalvos dera tarpusavyje ir gerai sklaidosi. Kokybė varijuoja nuo spalvos prie spalvos, bet už tokią kainą siūlyčiau pirkti, jei spalvų gama – Jūsų skonio, o ir mėgstat blizgius šešėlius. Pigus, ne tobulas, bet kažko vertas produktas. Bent trijų eurų tikrai vertas. Bet tai nėra ta paletė, kuri būtina kiekvienam kosmetikos mylėtojui.

DMN @dominykanav @groziodrakonas
#essence #seseliai #seseliu #palete #swatches #atsiliepimai #apzvalga #to #the #moon #and #back #one #way #only #04 #kosmetika #groziodrakonas #makiazas #akiu #makeup

Leave a Reply

Your email address will not be published.