Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika

“Essence” šešėlių ir highlighterių paletės: kas gi verta dėmesio, o kas nelabai?

 “Essence” šešėliai nebrangūs, nors dabar jau vis išleidžiama daugiau palečių, kurių kaina kiek didesnė, bet investuojama ir į dizainą, pakuotes, naujas kolekcijas… kam teikiat pirmenybę – mažai kainai, ar kokybiškesnei pakuotei? Pačių priemonių kokybė varijuoja ir tikrai nebūtinai yra surišta su kaina, tad…

man “Essence” turi ir labai daug nerealių ir pigių produktų, o turi ir niekam tikusių. Atrodo, kad kiekviena kolekcija  – vis kitokios kokybės ir nelieka kito kelio, kaip bandyti ir ieškoti, aprašinėti, lyginti ir tiek. Tad tai ir darau – tikiuosi kažkam palengvinu paieškas. 🙂

Šiandien papasakosiu apie keletą produktų (palečių).

“Go For The Glow”

Pirmiausia – “Go For The Glow” holografinė highlighterių trio paletė. Jos. yra dviejų rūšių – bronzinė ir ši – pastelinių atspalvių (01 The colds).

Kaina “Eurokos” – ČIA   6,69eu. Dabar kaip tik taikoma didelė nuolaida ir kaina net per pusę mažesnė – 3,35eu.
Bent jau tikrai buvo pardavinėjama ir “Droge”, “Pigu.lt”, internete. Kiekis – 12 gramų. Kiekvienas atspalvis po 4g.

Pakuotė man patiko – išskirtinė, žaisminga. Nelabai patiks mėgstančioms klasiką ir nugesintus tonus, bet čia holografinės žėrinčios pudros – tokia pakuotė man atrodo visiškai tinkama ir tinkanti. Su veidrodžiu – tikrai jaučiasi, kad daugiau investuota į pakuotę. Ji magnetinė – užsidaro sandariai dėl magnetuko. Labai tiks keliaujant.

Tik kitoje paletės pusėje – lipdukas tiesiog užklijuotas su informacija ir atrodo pigiai, palyginus su atvejais, kai būna išspausdintas tekstas ant pačios pakuotės.

Spalvos gražios – rožinė, alyvinė ir žydra. Pradžioje šiek tiek apvylė, nes pasirodė per mažai pigmentuota, bet naudojant daugiau – tikrai nebloga paletė. Kaip highlighteriui – intensyvumas lengvai suvaldomas ir nėra per daug pigmentuota, bet vis tik  pakankama ir turinti kremiškumo.

Net ir žydra atrodo gana natūraliai ir švelniai žėri, bet norint intensyvesnio spindesio reiktų šlapinti šepetėlį ar sluoksniuoti. Tiks šiek tiek prisibijantiems netradicinių highlighterių atspalvių – net žydra neturėtų gąsdinti ar atrodyti itin keistai. Kokybė prilygsta brangesniems produktams – nėra nei sausa, nei byranti. Man visai patiko.

Beje tiks labai švisios odos savininkams – ant porcelianinės odos atrodo nuostabiai. Tamsesniems gali patikti mažiau.

Kaina galėtų būti mažesnė – bet kai dažnos nuolaidos, priekaištų neturiu.

vertinčiau 8/10.

 

 

 

“Be Kissed by the Moon”

Trumpai paminėsiu ir kitą pastelinę “Essence” akių ir veido paletę – ją dabar pardavinėja už porą eurų, tad galite prigriebti (Eurokos) . Ji paprasta, pačios pigiausios pakuotės. Kokybė gana panaši kiek prieš tai minėtos highlighterių paletės – gal kiek trūksta ryškumo, bet šiaip gražios ir kremiškos pastelės, visai pakankamos suteikiančios švelnaus blizgesio.

Beje, man atrodo, kad susmulkinus kažkurį atspalvį ir sumaišius su kūno pieneliu ar aliejumi – galima susikurti nuostabią “body lava” – vasarą tepti kojas, pečius, dekolte sritį… su šiais šešėliais galima būtų susikurti pigų, bet gražų perlamutrinį produktą.

 

 

 

<- Gana panašios man pasirodė ir “Catrice” šešėlių trio spalvos. Tai SpectraLight akių šešėliai – 020 the last unicorn .

Čia išskirtinė – žalsva, kurios nėra kitose minėtose paletėse. Bet pati formulė ir efektas, perlamutrinis vaizdas – gana panašus. Tai produktas iš praėjusios kolekcijos – bet jei dar pamatysite, irgi neblogas variantas, jei ieškote tokių atspalvių.

 

 

 

“Born Awesome”

Kitas produktas – tai veido ir šešėlių paletė “Born Awesome”.

Pirkau irgi “Eurokos” – ČIA – kaina be nuolaidų 7,79eu.
Bronzinė, persikinė ir itin vasariška dvelkianti paletė, kurią pagyvina jūros banga – vienas melsvas atspalvis. Be jo atrodytų labai nuobodžiai. 11g.

Didysis – bronzinės spalvos- žėrintis produktas priskiriamas pagal aprašymus highlighteriams. Kremiškumas ir pigmentacija nebloga, spalva graži. Man asmeniškai – per tamsi, kad galėčiau naudoti kaip žėrutį. Bet kaip šešėliams – tinka puikiai.

Didesnis oranžinio tono produktas – priskirtas skaistalams. Pakankamai sausas ir lengvai sklaidomas. Kaip šešėliams norėčiau labiau kremiško ir pigmentuoto produkto, bet ryškiems skaistalams nelabai gerai būti per daug pigmentuotais, nes bus sunku valdyti produktą ir juk nenorime niekas vaikščioti su dviem apelsino formos plėmais ant skruostų. Tad savo funkciją atlieka. Nors, kad tai jau ne šešėlis, o skaistalai – supratau tik perskaičius aprašymą, tad išdėstymas klaidinantis. Aišku, visada galima naudoti ir kaip šešėlius, nors, kaip minėjau, poreikiau skaistalams ir šešėliams yra skirtingi…

Kiti septyni atspalviai – akių šešėliai. Matinis šviesus : per mažai kremiškas ir pigmentuotas, bet naudingas, kai norisi išsklaidyti aštresnius kampus ar palyginti kraštus. Nelabai matomas, bet nėra beprasmis. Kitas žėrintis kremiškas – jau labiau tinkamas man į highlighterius. Gana pigmentuotas, pakankamai kremiškas ir neblogas. Gražus ir kaip šešėlis.
Dar vienas didesnis – mėlynas – metalic tipo, žėrintis. Gana kremiškas, gražus atspalvis. Pigmentacijos yra, bet nepakankai, nes sklaidant išblunka. Nėra blogas, bet norėtųsi didesnio efekto. Vis tik, įdėjus šiek tiek darbo – atrodo labai gražiai. Suteikia šaltą kontrastą kitiems bronziniams ir persikiniams atspalviams.

Mažesni – pirmiausiai persikiniai, molio spalvos. Matinė raudono molio spalva – graži, pigmentuota, neblogai sklaidosi ir man patiko. Blizgesnis atspalvis stokoja pigmentacijos, bet pasluoksniavus atrodo dailiai. Arčiau highlighterio esantis vario žėrintis atspalvis – labai patiko, kremiškas, pigmentuotas ir puikiai atrodo ant akies voko. Pats kairiausias – šokoladinė ruda. irgi pakankamai kremiška ir pigmentuota.
Graži ir reikalinga kontrastui kurti. Patiko.Ši paletė nebloga – spalvos dailios, bet turi trukumų.
Pakuotė visai nieko, magnetiškai užsidaranti, bet dizainas man vidutiniškas.

Taip pat nelabai patiko kitoje pusėje užklijuotas lipdukas, kaip ir praeitoje paletėje – gerai, kad jis yra, bet atrodo pigiai.

Veidrodis viduje nedidukas, bet pakankamas, kad matytum akis.

Chaotiškas priemonių išdėstymas – atrodo smagiai, bet trūksta logikos, kodėl pavyzdžiui skaistalai yra būtent ten, kur jie yra.

Gal atrodo, kad tai smulkmena, bet atspalviai galėtų būti pavadinti. Ir atrodytų rimčiau, prabangiau, bet ir suteiktų daugiau šarmo, man būtų paprasčiau aprašinėti priemonę, o ir galima būtų suprasti, kur čia highlighteris, kur skaistalai, o kur šešėliai (pagal pradinį sumanymą). Nemanau, kad labai brangu būtų išspausdinti pavadinimus prie atspalvių. O juos galvoti juk smagiausia kūrybos dalis…

Tai nebloga paletė, jei mėgstate tokius atspalvius. Vis tik labai daug variantų su ja nematau ir atspalviai panašūs. Sklaidant nesimato didelio skirtumo tarp tonu tamsesnio ir šviesesnio atspalvio. Spalvos pakankamai kremiškos, dalis stokoja pigmento, bet visai nebloga. Apie minusus jau kalbėjau – dar man atrodo, kad ji per brangi. Tai “Essence” produktas – gal ir stiebiasi ir gerina formules, pakuotes, bet vertinčiau 5eu, o ne beveik 8eu. Be nuolaidos nepirkčiau. Vertinčiau 7/10.

“Too Glam to Give a Damn”

Tai analogiška, tos pačios serijos kaip ir ‘born awesome’, veido ir akių paletė – “Too Glam to Give a Damn”.

Pirkau irgi “Eurokos”ČIA – kaina be nuolaidų 7,79eu.

Apie pakuotę galiu pasakyti lygiai tą patį – sveikintina, kad neblogas veidrodukas viduje, užsidaro magnetiškai, atrodo neblogai, nors dizainas nėra stulbinantis ir atrodo pigokai, gale užklijuotas lipdukas su informacija.

Kiekis tas pats – 11g – išdėstymas identiškas.

Highlighteris – didžiausias produktas. Šis kiek auksinis ir šviesesnis nei praeitoje paletėje – tiks jau ir šviesesnei odai. Tikrai kremiškas, žėrintis ir pigmentuotas. Patiko. Nėra labai intensyvus, bet suteikia veidui švytėjimo. Puikiai tiks ir akių vokams.

Skaistalų čia jau nėra – visi likę priskiriami šešėliams.

 

Jų vietoje – didesnė paletė su matine šalta violetine spalva. Man ji atrodė gana sausa ir nepakankamai pigmentuota. Padeda pašešėliuoti, bet pasirodė labai vidutiniška. Didesnis žėrintis šaltas šviesesnis violetinis – kremiškesnis ir dailus, pigmentuotas, nors ir nėra labai ryškus, bet gražus ir kokybiškas šešėlis. Auksinė nebloga – ir kremiška, ir pigmentuota.
Žėrinti jūros mėlynai žalia – pigmentuota ir kremiška, su didesniais blizgučiais. Tik gana byranti ir šiek dažanti odą.

Mažučiai: matinis kreminis – neryškus, bet pravers sklaidant ir lyginant kraštus kitas spalvas.
Šaltas violetinis žėrutis – nelabai ryškus, bet atspalvis labai gražus, pilkšvai violetinis. Skiriasi nuo didesnio žėručio – jis labiau rožinis ir su blizgučiais, o šis nugesintas, pilkesnis ir tik vos žėrintis be didesnių blizgučių. Violetinė – vos žėrinti, per mažai kremiška ir per mažai pigmentuota, nuvylė. Rožinė žėrinti ir labai graži – ir pigmentuota, ir kremiška, labai gražiai žėri keičint žiūros kampus.

Spalvos man artimesnės – labai mėgstu violetinę ir jūros spalvą. Bet ne visi atspalviai verti dėmesio. Nors yra tikrai neblogų. Jau čia matau daugiau variantų – vien iš violetinių, įkorporavus auksinę, rožinė… geras highlighteris.

Kaip minėjau prie praeitos paletės – chaotiškas išdėstymas, neužvadinti atspalviai ir per didelė kaina už tokią paletę. Nebloga, bet amo neatimanti. Vertinčiau irgi 7/10.

 

 

“Be an Original”

Paminėsiu paprastutę ir pigesnę “Essence” šešėlių paletę “Be An Original”.

Pakuotė paprasta ir pigi – jokio veidrodžio, tik plasmasė.
Bet ji ekonomiška, paprastutė. Kai kaina maža – neprieštarauju ir tokiam įpakavimui.

7g produkto, kaina apie  .

Man labai patiko spalvų parinktys.

Viena bėda – vos vienas (ryškiai rožinis) matinis atspalvis, o visi kiti – blizgūs. Vien su šia palete norimo pilno akių makiažo nesukursi (gali, bet įkorporavus bent kelis matinius tarkime rudus – atrodys daug geriau).

Tad sakyčiau, kad tai paletė, turinti smagių spalvinių sprendimų, bet neišbaigta. Vien su ja kelionėje neišsiversčiau ar bent nebūčiau labai patenkinta savo makiažu.

Nors kokybė – nustebino. Tikrai pigmentuotos ir  ryškios spalvos, kremiškos formulės. Pats produktas tikrai neblogas.

Nieko labai stebuklingo, bet man tikrai patiko blizgių spalvų formulė – gražūs ir įvairūs atspalviai. Mėlynos, blizgi juoda – irgi neblogos. Gali plonu šepetėliu panaudoti ir palei blakstienų liniją.

Pačios rožinės atspalvis toks “į oranžinumą” ir gana neįprastas, man jis patiko. Oranžinė nėra pati ryškiausia, bet sluoksniuojant atrodo gražiai, nebyra.

Vizualiai atrodo dailiai, bet pailgi atspalviai nepatogūs – nei su šepetėliu, nei su  pirštu nepatogu prieiti. Tiesiog nepraktiškas sprendimas.

Nesakyčiau, kad kiekvienam rekomenduočiau, bet paletė nėra bloga. O jei kainuoja kaip saldžios kavos puodelis? Tada tikrai verta, nes atspalviai unikalūs ir kokybė tikrai neprasta. Esu bandžiusi daug brangesnių palečių su daug prastesne kokybe. Vertinčiau 8/10.

 

“Essence” turi tiek daug produktų – ir jie visi tokie skirtingi. Matosi, kad jie eksperimentuoja ir vis keičia pakuotes, formules… Gal ir gerai, kad stengiasi, bet visada jautiesi taip lyg pirkčiau katę maiše. Bet, kai kainos nedidelės, tai nesiskųndžiu.

Mano aptartos paletės mano mėgstamiausiomis netapo, bet ir per daug nenuvylė. Vis kažkas įdomesnio, tad kodėl gi neišbandžius?
Mėgstu spalvas, mėgstu šešėlius – abejoju ar sieksiu šių labai dažnai, bet ir negulės nenaudojamos paletės, tad buvo verta.

Tik kolekcijos keičiasi taip greitai, kad vos spėju ilgiau patestuoti priemonę – jau mdos vėjas prapūtęs. Toks didelis greitis mane vargina – o išimtas iš prekybos paletes jau per vėlu ir pamilti, ir aprašyti Jums. Kam tiek skubos? Po poros mėnesių jau prekyboje neberasi – kartais limituotos kolekcijos šaunu, bet dabar, toks jausmas, jos nesibaigia.

Pasidalinkite ir savo įspūdžiais.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.