Uncategorized

Essence metal schock

Essence firma išleido seriją nagų pudrų, kurios padės išgauti veidrodinius ar įdomius efektus namie, puošiant savo nagus. Tai dar pirmas blynas ir tokios priemonės dar nėra labai paplitusios mūsų parduotuvėse (drug storuose), tad sveikinam essence ir bandom!
Išbandžiau mėlynos jūros ir žalių dumbių dueto darinio atspalvio dėžutę, kuri yra undinės mėgstamiausia ir perliškai švytinti visais atspalviais. Nuotraukoje – pati pirma. taigi, naudojimo instrukcijos pasirodė paprastos. Aš viską dariau taip – švarius nagus nulakavau plonu sluoksniu eveline gydančio ir atstatančio nagų lako-gelio. Jis išdžiūsta labai greitai, tad nedelsdama nagus padengiau baziniu permatomu sluoksniu – firma visai nesvarbi, svarbu, kad geriau kibtų ant jo spalva, ilgiau laikytųsi, nagas negeltonuotų ir sustiprėtų, ilgiau laikytųsi manikiūras.
Jam išdžiuvus – nagus padengiau vienu ar dviem (jei gerai pigmentuotas lakas – užtenka vieno) sluoksniais pasirinkto spalvoto lako (aišku, galima ir bespalviu, priklausomai nuo norimo efekto). Aš pasirinkau pastelines spalvas – švelniai rožinę, kūno spalvos kreminę, baltą ir šviesiai geltoną.
Svarbu, kad nagų lakas būtų padengtas tolygiu ir ne per storu lako sluoksniu, nes tolimesni žingsniai nepavyks taip sklandžiai.
Atsižvelkite į turimo lako pobūdį, bet daugumai užteks padžiūti porą minučių, kai jau lakas bus apstingęs, pirštų antspaudai neatsispaus, bet dar nebus išdžiuvęs.
Aš tepu aplink nagą ant odelių skystą lateksą, kurį kaip guminę plėvelę nuolėšiu po viso proceso, taip nenudažydama odos aplink nagą. Bet tai nėra būtina – jo neturint galima apsieiti ir tiesiog kruopščiau ir atsargiau dirbti. Beje – skystas lateksas labai pigiai gali būti gaunamas iš aliexpress ir panašių parduotuvių (bent pradedančiam tos kokybės tikrai pakaks, nes darbą atlieka)
Taigi tada, kai lakas pusiau išdžiuvęs, paiimame silikoninį šešėlių šepetėlį, silikoninę kempinėlę, specialų aplikatorių, o neturint – naudosimės pirštu, ką aš ir dariau.
Paneriu smilių į pudrą (tik pagalvėlę) ir pirštą skraidinu link nago. Tapšnoju jį ir pradedu įtrininėti pudrą nuo puršto į nagą. Taip kartoju su visais nagais. Kiekis pudros priklauso nuo norimo efekto ir jo stiprumo, bet padauginti nereikėtų.
Tada nuplėšiam lateksą (jei turėjome) ir užlakuojame nagus vandens pagrindo top’u (viršutiniu sluoksniu). Essence turi specialų tokį, šioms pudroms užtvirtinti. Paprastą topingą naudoti galima, bet jei jis ne vandens pagrindu, gali pusra “suplaukti” netolygiai ir palikti dėmes ir neatrodyti gražiai, nes medžiagos reaguoja su pudra ir gaunasi blogai. Aš tepiau specialų topą, šiek tiek papuošiau spalvotu laku ir tada užlakavau paprastu gel like topu (kas irgi nebūtina, nes net ir tada gali pagadinti kūrynį, tad geriau naudoti tik vandens pagrindo topingą)
Kaip ir viskas! Laukite, kol viskas pilnai nudžius ir keliaukite prie kriauklės – gerai ir kruopščiai nuplaukite rankas, nes ant jų garantuoju, kad bus likę daug pudrinių blizgučių. Bet juos nuplausite plaudami rankas, tad tai nėra bėda.
neturiu gražiai apiformintų nagų nuotraukų, bet tai neretušuotas vaizdas, kas gavosi. Realiai viskas priklauso nuo spalvonės bazės ant kurios tepėte pudrą. Ji laikosi gerai, naudoti paprasta, nors laiko užima. Nagai gražiai spindi, turi violetiniai žaliai mėlyną atspalvį švytėdami ir atrodo perlamutriniai.
vis dėlto – pats efektas nėra verčiantis iš koto ar darantis kažką wow – atrodo gražiai, bet nežinau, ar naudojant kokį perlamutrinį-holografinį efektą turintį paprastą nagų lako topą išgautumėm tą patį daug paprasteniu būdu.
Būčiau skeptiška, jei šios pudros būtų prangios – gražu, bet nieko tokio, ko paprastas nagų lakas nesugeba. Vis dėlto jų kaina apie 3eurus už pakuotę, tad tikrai daug pigiau nei eiti į saloną, o efektas tikrai gražus, veikia ir į šiukšledėžę prekė nekeliaus.
Tik reikia pastebėti, kad pakuotėje 1g pudros, jos nėra daug, tad užteks 2-3 kartams, jei tepsite vieną ar du sluoksnius ant visų rankos nagų. Kaina nesikandžioja, tad papildomas euras už tokį undinišką žvilgesį bent jau vertas ekperimento!
**gražių nuotraukų padaryti nepavyko, o ir jose efektas neatrodo taip kaip realybėje, bet norėjau pateikti nors kokias iliustracijas. Ir nebarkit už netobulą manikiūrą – tai tik eksperimentai ir kantrybės nebuvimas, o nagus nešioju tik trumpus. Sėkmės bandant šią essence metal shock pudrikę! Pasidalinkit rezultatais. Beje, pirkta “drogas”, mačiau yra ir “eurokos” **
#essence #metal #schock #nail #powder #nagu #pudra #nagams #manikiuras #drogas

Leave a Reply

Your email address will not be published.