Uncategorized

“Essence” individualiai konstruojamos šešėlių paletės – ‘my must haves’! Pliusai/minusai ir detali apžvalga: ar verta?


Jau prikaupiau daugiau nei dvi paletes pavienių “essence” šešėlių iš ‘my must haves’ kolekcijos ir nusprendžiau, kad laikas susipažinti. Turiu tikrai ne visus atspalvius, siūlomus net ir lietuviškoje rinkoje, bet bent apie turimus šešėlius spėjau susidaryti nuomonę.
Žinau, kad rinkoje yra jau ir skaistalų, highlighter’ių, antakiams ryškinti skirtų priemonių, fiksuojančios bespalvės pudros, bronzerių…deja, Lietuvos dar šios priemonės nepasiekė. Kiek žinau, palečių dydis ir išvaizda labai panaši į šių šešėlių. 1,7g kiekvienos spalvos. Sudėtis nėra veganiška – yra ‘carmid’ medžiagos.
Perkame tuščią “essence” paletę ir pasirenkame spalvas, kokias norime, kuriomis tą paletę užpildysim. Šiaip labai patogu, paprasta naudoti, puikiai spalvos laikosi paletėje. Mano turimos – paletę sudaro keturi skyreliai. Tuo tarpu, egzistuoja ir dvigubai didesnė paletė, kurios norėčiau, bet vėl gi – Lietuvoje parduodamos tik turinčios keturis skyrelius.

Viską perkame atskirai. Parduodama “eurokos”, “drogas” parduotuvėse Lietuvoje. Tiek paletės, tiek kiekvieno šešėlio kaina – 1,69eu (su nuolaida tenka nugriebti pigiau). Tai reikštų, kad paletė su keturiomis spalvomis atsieina 8,45eu – kas yra pakankamai brangu, lyginant su įprastomis “essence” šešėlių kainomis. Vis tik produkto gauname pakankamai daug, renkamės tuos atspalvius, kuriuos naudosime, kurie patinka. Vis tik neslėpsiu, jog norėčiau, kad viena spalva kainuotų ne daugiau apvalaus 1 eu, turint omeny, kad tai “essence” produkcija, bet kaina nėra itin užkelta, kad ranka nekiltų bandyti ar pirkti, jei prouktai nenuvilia.

Laikas kalbėti apie tas spalvas, kurias turiu. Ne tik turiu, bet ir esu išbandžiusi, komponavusi į kuriamus įvaizdžius ne kartą.


Naujausias atspalvis – geltonas -24 “dare to shine”. Esu priklausoma nuo ryškių spalvų, tad pamačius šią – griebiau negalvodama. Ypač todėl, kad geltonus gerus šešėlius taip sunku rasti! Labai reti pateisina manus lūkesčius, tad vis dar esu paieškose. Niekada nežinai – gal netyčia kaip tik “essence” pasirodys puikūs?

Geltona pasirodė esanti ne ta ryški saulėta geltona, bet veikiau švelnesnė, pastelinė. Pigmentacija vidutiniška. Kuriant saulėtus įvaizdžius gali praversti, nėra nieko verta, bet reikia imti gana daug produkto ir daug sluoksniuoti, kad išgautumėme ryškų efektą. Jei patinka švelnesni atspalviai, bijai per daug ryškių ir aštrių pigmentuotų atspalvių – šis labai tiks. Bet norint ryškios geltonos – tikrai nebus geriausias variantas. Taip pat trūksta kremiškumo, jie sausoki mano skoniui.

Ruda – matinė, 04 ‘brownie’licious’ . Tinka kurti, vėl gi, švelniam įvaizdžiui, švelnioms linijoms. Tikrai nėra labai pigmentuota, gana šviesi, reikia sluoksniuoti, sausoka. Tinka kaip pagalbinė priemonė kurti perėjimams per raukšlę virš voko. Bet gana neįspūdingas šešėlis.

Trečias atspalvis (nuo dešinės) :

Švelnesnė ruda – 07 ‘mauvie-time’. Tinka sluoksniuoti kartu su tamsesnė, kuriant tolygų perėjimą. Vėl pasikartosiu – tiks švelniam akių makiažui, nėra labai pigmentuota.

Šias 18 ‘black as berry’ paletes turiu net dvi. Ir ši spalva, tiesą sakant, man tikrai patinka. Ji blizgi, burguntiško potonio blizgi ruda, kremiškesnė ir pigmentuota. Šis atspalvis tikrai neblogai dengiasi, nėra toks sausas ir atrodo gražiai – pati spalva labai graži. Iškart užsinorėjau gervuogių. ^^

Dar dvi spalvos!

Persikinė žvilganti 11 ‘stay in coral bay’. Švelni, pastelinė, žavi spalva, kuri irgi kremiškesnė, geriau pigmentuota ir gražiai dengiasi, nors ant lietuviškos odos nėra labai ryški, reikia sluoksniuoti.

Blizgi ir šviesi – 10 ‘apricotta’. Kaip galima nuspėti iš pavadinimo – tai švelni kreminė, turinti persikinį potonį. Ant rankos nematyti, bet tikrai žavi spalva! Kremiška, pigmentuota ir gražus atspalvis. Labai tinka akių vidiniams kampučiams pabrėžti. Ir kaip blizgus highlighteris tiks!


Alyvinė – 14 ‘purple clouds’. Blizgi, labai gražus atspalvis. Pigmentuota, kremiškesnė už matinius atspalvius, bet nėra labai pigmentuota, reikia sluoksniuoti. Švelni, atrodo gražiai, bet nėra labai ryški, kaip ir šalia esančios.

15 – ‘have a n’ice day!’ – tarsi sidabrinę sumaišius su dangaus gabalėliu. Labai subtili, bet žavinga spalva. Kremiškumas ar pigmentacija – panaši, kaip pastarųjų “purple clouds”. Švelni, atrodo gražiai. Norint stipresnio efekto reiktų naudoti šlapią teptuką.

Tą patį galiu pasakyt ir apie sidabrinę 17 ‘tiffunny’ – nėra labai pigmentuota, bet tai padeda suvaldyti tokią išraiškingą deimantinę spalvą kaip ši.

Ką galiu pasakyti?
pirmiausia – blizgūs šešėliai man paliko geresnį įvaizdį nei matiniai. Taip dažnai nutinka – matinius atspalvius sunkiau pagaminti tikrai kremiškus, pigmentuotus… matiniai gerokai nuvylė, bet esu mačiusi ir blogesnių variantų.
Manau, kad šie šešėliai, įskaitant ir matinius, bus labai gera pradžia tam, kad tik pradeda nerti į šešėlių pasaulį ir mokytis. Nes dirbti su didele pigmentacija gali būti iššūkis. O ir naudojant tokius šešėlius – išvengsite per aštrių linijų, bet didelių kontrastų. Švelniam makiažui tiks, bet didelės spalvotos bombos tikėtis neverta.
Jei kaina būtų mažesnė, sakyčiau, kad verta. Dabar nesu tikra. Žinoma, kaina nėra didžiulė, bet 8,45eu už keturis essence šešėlius? Nežinau… geriau jau ‘wet’n’wild’ paletė, elf paletė ar nyx.
Vis tik viskas priklauso nuo atspalvių – kai kurie tikrai to verti, o kai kurie ne. Tiesa, pačios spalvos man labai patinka! Bandžiau savo nemažoje kolekcijoje rasti atitikmenis ir sekėsi sunkiai – deriniai, potoniai labai saviti ir tikrai gražūs! Dėl šios priežasties nesigailiu turinti net tris paletes. Likusias dvi laisvas vietas irgi ketinu užpildyti – bet dar ketvirtai jau nesiryžčiau… tiesiog jie tikrai nėra geresni už panašiai kainuojančias paletes, tad nelabai verta.
Nors unikalūs atspalviai, puikiai tinkantys jiems pavadinimai, patogios pakuotės, nerealus sumanymas ir dažnos akcijos motyvuoja su jais eksperimentuoti…
kokias dvi likusias spalvas turėčiau įsigyti? Kokios nuomonės?

(Mano nagai čia nebuvo žavingi, bet tik šiandien apdorojau savo nagų laką, o tame nematau nieko baisaus, tiesiog apteupėjusią netobulą realybę, bet jei kam pasirodė negražu – atleiskit;) )
DMN @dominykanav @groziodrakonas
#essence #my #must #haves #swatches #eyeshadow #pallete #palete #seseliu #akiu #kosmetika #grozio #drakonas #individualus #seseliai #akims #spalvos #ar #verta #atsiliepimai #apzvalga #eurokos

Leave a Reply

Your email address will not be published.