Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika

“Essence”: ‘extreme lasting’ akių pieštukai


Ši essence pieštukų akims serija “extreme lasting” – teigiama, kad lengvai dengiasi ir laikosi 16valandų, atsparūs vandeniui. Įsigijau šiuos tris atspalvius – patikrinti. Pirkau parduotuvėje “Drogas” – be nuolaidos po 1,99eu kiekvienas.

Išvados – vieni geriausių pieštukų akims! Tiek daug visko bandyta, bet šie labai nustebino.
Levandinis atspalvis tikrai atėmė žadą – švelniai violetiniame fone žėri nėlynuojantys blizgučiai – ne per stambūs, bet matomi. Žalsvas – metalic tipo, o “black midnight sky” – atitiko pavadinimą, nes juodoje (ar labai tamsiai pilkoje?) žėri mėlyni blizgučiukai – tikras dangus. Tiek apie atspalvius. Man, mėgstančiai spalvas – čia dešimtukas.
Tekstūra labai gera – tepasi itin sklandžiai ir lengvai, jie kreminiai, vet nėra per minkšti. Už tekstūrą ir pigmentaciją – dešimt balų!
Spalvos , gaila, nepasirodo pilnavertiškai nuotraukose – blizgučiai pasislepia, bet maždaug vaizdas toks:
Galiausiai išbandytas išlaikymo – negaliu patikėti, bet nuo rankos net su muilu sunkiai nusiplovė, geriausia naudoti aliejaus pagrindu valiklį. Lieka vietoje net trinant.

Žinoma, pabandžiau ir ant akių – dengiau visą apatinę voko liniją. Negaliu patikėti, bet išsilaikė net ant mano riebios odos visą dieną ir kiek apsitrynė nebent vandens linijoje prie pat akies obuolio, kad normalu.
Labai nustebinęs produktas už tokią žemą kainą! Dar pirkau su nuolaida ir už vienetą buvo 1,39eu – reiks prigriebti visus likusius atspalvius. Verti dėmesio akių pieštukai.

Leave a Reply

Your email address will not be published.