Makiažas

“Essence” Colour Boost (vynilicious) lūpų dažai (blizgis/lakas). Apžvalga, palyginimai ir išvados.

Taigi taigi… kosmetikos asortimentas kiekvienoje firmoje plečiasi tokiu tempu, kad vos spėji gaudyti kvapą. Visko tiek daug, tad nežinau, kurį produktą rinktis, kada verta daugiau mokėti, o kada net kokybiškesnę priemonę gali gauti per pus pigiau… susigaudyti nėra lengva. Dažnai tenka or nusivilti pirkiniais, bet kartais pasiseka ir nudžiugti dėl nebrangiai gauto produkto, kuris pateisina lūkesčius.

Šiandien norėjau palikti nedidelį atsiliepimą apie “essence” firmos skystus lūpų dažus “Colour boost” tūbelėse. Atspalviai natūralūs, gražūs. Vis galvojau apie juos, o nuolaidai atėjus nesvarstydama ilgiau du nugriebiau. Jų kaina apie 3eu , yra “eurokos”, “drogas” parduotuvėse. Su nuolaida pavyko gauti po 2eu ! O ir pilna kaina nedidelė, jei gauname tai, ko norėjome.

Didžiausias nesusipratimas, kurį girdėjau sklandant aplink šį produktą, kad lengva susimaišyti, kas per dažai čia bus. “Colour boost” pavadinimas iškart apeliuoja į didelę pigmentaciją. O “liquid lipstick” greičiausiai asocijuojasi su tais skystais lūpų dažais, kurie palieka matinį efektą, įsigeria į lūpas ir ilgai išsilaiko ant lūpų. Bet čia visai ne toks produktas.
Tiesa, pigmentacijos dalis nesumeluota – nėra permatomas blizgis, bet tai yra tirštas pigmentuotas blizgesys veikiau nei “lūpų dažai”. Tokio tipo priemones dabar dažnai kompanikos įvardina lūpų laku “lip lacquer”. Tai nėra tas lūpų blizgis, kuris būtų lengvas, tiktų ant lūpų dažų ar tiesiog padrėkinti lūpoms. Tai tikrai labiau panašu į “lūpų laką” – tai pigmentuoti lūpų dažai, kurie primena tiršta blizgesį ant lūpų ir ryškią spalvą. Tad būtent toks yra šis produktas.
Kiekis – 8ml yra tikrai nemenkas ir įprastas. Pati pakuotė tarsi tūbelė, bet likau labai patenkinta, kad priemonė turi tikrai gerą aplikatorių ir nėra tiesiai iš tūbelės spaudžiama ant lūpų, nes su pigmentuota priemone tai būtų itin nepatogu.

Įsigyjau du atspalvius: 08 i will make you blush (bordinis) ir 04 woody rose (nude rožinis)

Žadama didelė pigmentacija, patogus jausmas naudojant, velvetinė tekstūra ant lūpų, tolygus pasiskirstymas.
Kvapas saldus, tartum saldanių. Skonis (ne valgant, bet kiek nuo lūpų pasijaučia) irgi saldokas ir nėra kartus ar šleikštus. Lūpų produktams tai didelis pliusas. Pigmentacija tikrai puiki, tepasi tolygiai, bet tepti rekomenduočiau tik ant nušveistų, nešerpetojančių lūpų, nes tuos trūkumus tokio tipo priemonė tik dar labiau išryškins.

Štai visiškai neretušuotos nuotraukos, kaip atrodo 08 ant lūpų. Ir pirmosios dvi, kad kontrastas nuo natūralių kūpų pasimatytų. Natūraliame apšvietime, tik vienas šiltas, kitas labiau šaltas.

O štai ir 04 atspalvis.
Galėčiau pasakyti, kad patys dažai man patiko. Tikrai tepėsi tolygiai, buvo pigmentuoti. Ant lūpų paliko malonų pojūtį, saldaus kvapo. Atspalviai natūralūs, atrodo gerai. Tikrai nesilaiko visą dieną, maisto ar kavos neatlaikys, bet priemonė laikosi pakankamai ilgai ir tikrai ilgiau nei įprasti, skystesni blizgesiai lūpoms. Lūpų neišsausino, tik pastebėjau, kad priemonei po truputį blėstant nuo lūpų paviršiaus, pasilieka toks “pusiau padažytų” lūpų pojūtis, kuris palieka šiek tiek “guminį” sluoksnį, tad pradedu lūpas kandžioti. Nieko blogo, beje, priemonė pasišalina tolygiai, nenueina plėmais ar dėmėmis, todėl neatrodo keistai ir neturiu nervintis, jei neturiu galimybės vėl pasidažyti naujai, nes ji tiesiog “susivalgo” per dieną tiesiog nepastebimai. Tik nukandžiotos lūpos gal nėra pačios laimingiausios, bet čia jau matyt mano problema, o ne priemonės. Drėkinimo gal trūktų, bet iš kitos pusės aliejai ar drėkikliai darytų įtaką priemonės konsistencijai, trumpiau išsilaikytų vietoje. Vakare pamaitinti aliejumi lūpas norisi. Jei lūpos labai sausos, verta tai plonu sluoksniu padaryti ir prieš tepantis. Priemonė nėra sausinanti, bet vis tik itin sausai odai gali būti kiek diskomfortiška.

Tiesą sakant, priemonė man labai priminė “Nyx” butter gloss lūpų blizgius-lakus. Saldus kvapas, konsistencija. Gal “nyx” kiek labiau drėkinantys, bet šiaip skirtumas konsistencijos, pigmentacijos, išsilaikymo, kvapo atsžvilgiu labai milimalus. “Nyx” kainuoja apie 5-6eu, kiek pamenu, tad šie “essence” būtų tikrai labai geras “dupe” aka pigesnis atitikmuo šiems garsiems “nyx” sviestiniams blizgiams, hihi. Kurių, beje, turiu berods šešetą ir jie man tikrai patinka, nors ir nėra tie, kuriuos rinkčiausi kasdienai.
Gal net sakyčiau, kad šie “nyx” šiek tiek mažiau pigmentuoti ir mažiau tiršti. Deja, neturiu tokių atspalvių, kurie būtų identišti essence priemonėms.
Pabandžiau palyginti ir su “maybelline” vivid hot lacquer turimomis priemonėmis, bet jų konsistencija irgi šiek tiek skystesnė, pigmentacija puiki ir tepasi švelniau, lengviau, o ir ryškios spalvos sunkiai pralenkiamos (čia 70 ir 78 atspalviai). Vis tik jų kaina berods šiek tiek lenkė ir “nyx” buvo apie 7eu?

Taigi taigi…koks verdiktas? Labiausiai “Essence” šiuo atveju padeda kaina. Jei visi šie skirtingų firmų produktai būtų vienodai įkainoti, manau, kad pirmenybę skirčiau ne šiems “colour boost” lūpų dažams. Bet jie nėra blogi ar prasti. Skirtumai lyginant su kitais panašiais produktais nėra tokie žymūs, kad negalvodama mokėčiau už tai dvigubai. Gal tai neįdeli priemonė, bet savo kainos verta, atliekanti “darbą” ir atrodanti tikrai gražiai, turi patogų aplikatorių. Spalvų pasirinkimas nedidelis, visos gana rusvos, rausvos, raudonos – natūralūs kasdieniai atspalviai. Tad tokiems siūlyčiau pabandyti šį produktą, o ryškioms įdomesnėms spalvoms rinktis kokį “maybelline”. Bent jau aš taip ir galvoju daryti – ryškiems atspalviams reikalingas ir didesnis preciziškumas, tad nežinau, ar essence patenkintų norus, jei atspalviai būtų labai ryškūs. Bet kai natūralūs, tai tepti patogu, atrodo gerai, kvepia ir kaina nepralenkiama.
Dabar tokio tipo produktai gana populiarūs ir pradeda konkuruoti su matinėmis lūpomis, tad “essence” sprendimas į asortimentą įtraukti tokią priemonę buvo labai teisingas. Ir tikrai nesu radusi panašaus kokybiško produkto už tokią kainą. Niekas neprilygo “nyx” už 5-6eu, o dabar atsirado gana panaši priemonė vos už 2-3eu! Tokios kainos ji verta.

O štai netikėtai atradau ir labiau nei butter glosses atitinkantį Nyx produktą! Panašu, kad essence kopijavo būtent šį? Nes šie labai blizgūs ir didesnės pigmentacijos…net pavadinimas koks panašus!
Ką Jūs manote?
DMN @dominykanv
Naujas instagramo profilis: @grozio_drakonas, tad kviečiu pasekti ir dalintis! 
#essence #colour #boost #vynilicious #liquid #lipstick #lupu #dazai #eurokos #blizgiai #dupe #nyx #kosmetikos #labirinte #lupoms #blizgesys #lakas #butter #gloss #vivid #hot #mybelline #lacquer #apzvalga #atsiliepimai #woody #rose

Leave a Reply

Your email address will not be published.