Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika

“Essence” blakstienų tušai

Šiandien pasidalinsiu nuomone apie tris skirtingus tos pačios firmos “Essence” blakstienų tušus. Esu naudojus daug šios linijos prekių, tarp jų ir daug blakstienų tušų, bet šiandien lyginsime tris konkrečius essence tušus neatsparius vandeniui už prieinamą kainą. Įsigyti galima “Drogas” arba “Eurokos” parduotuvėse, kainos mažos, o dar dažnos ir nuolaidos.
“Essence” blakstienų tušai – deimantinės vertės. Vos už kelis eurus gauti tokios kokybės blakstienų tušą yra nuostabu. Esu bandžiusi daug brangesnių firmų produktų blakstienoms, bet “essence” tikrai nelabai kuo jiems nusileidžia už beprotiškai patrauklią kainą. O jų siūlomas tušų asortimentas toks didelis ir platus, kad svarbiausia išsirinkti tokį, kuris atitiks poreikius ir lūkesčius – mes kiekviena mėgstame ne tik skirtingai atrodančias blakstienas, bet ir turime skirtingas akių formas, skirtingo ilgio, tankumo ar tamsumo pačias blakstienas, skirtingą veido ir paakių, aplink akis esančią odą. Pasidomėkite, ar norite būtent to, ką konkretus produktas siūlo, o ne tik skaitykite rekomendacijas, kas tiko ar netiko kitoms. Esam labai individualios būtybės, tad tiesiog svarbu tai paminėti. 🙂
1. Essence princess (žalias) “false lash”

Žadamas ilgų, tarsi priklijuojamų blakstienų efektas. Šepetėlis ilgina, dažo blakstienas. Kaina 3-4eu Lietuvoje. Priemonės 12ml – per tris mėnesiu neuždžiūsta.
Šį tušą turiu jau seniai ir bandžiau tikrai ne kartą ir net ne dešimt – daug dienų ir naktų esu buvusi su juo. Ir tikrai – blakstienas ilgina, juodina. Mano akims šis tušas tipo. Formulė essence tušų man tinka ir mane tenkina – jie neuždžiūsta labai ilgai, tikrai netenka po mėnesio mesti lauk (tušus rekomenduojama keisti kas kokius 3 mėnesius vardan higienos, tad ankščiau mesti lauk netenka dėl pasibaigusio produkto net dažnai naudojant)

Blakstienų nelipina, nenutrupa. Atrodo gražiai. Mano bėda – dienos eigoje atsispaudžia ant “antakio kaulo” ir užkritusio voko, bet čia mano riebios odos ir tokios akių formos, kaulų struktūros padarinys – sunkiai galėčiau įvardyti vandeniui neatsparų tušą (net ir atsparų, tiesą sakant), kuris man “neatsispaustų” viršuje, kai riebaluojuosi ar prakaituoju. Naudoju specialius vokų “primerius” ir fiksuoju pudra, šešėliais – jei turite šią problemą, būtinai tai darykit, o jei po akimis “čiuožia” tušas, pabandykite užtvirtinti biria pudra maskuoklį po akimis, nes priemonėje esantys riebalai gali būti priežastimi, kodėl tušas nubėga. Vis dėlto – ši problema išlieka su visais šiais essence tušais, kuriuos aptarinėju. Ir čia specifinė mano problema, kuri išliko ir su brangiais tušais, tad turiu tiesiog pasidalinti šiuo pastebėjimu. Probleminės vietos išlieka probleminėmis.

Čia matosi kontrastas, kaip atrodo padažyta ir nepadažyta akis. Beje, šiuo tušu dažau viršutines blakstienas – šis tinka apatinėms, bet manosios nesidukės ir aš jas ryškinu kitu šepetėliu mažesniais šereliais, tad naudoju kitą priemonę visada apatinėms blakstienoms, tad tušą vertinkime tik pagal viršutines.


2. Essence maximum definition

Produkto mažiau nei 1 tuše – čia 8ml. Vis tik pakanka tikrai ilgam, nes šis šepetėlis tepa mažiau produkto dažant nei pirmasis. Jis “taupesnis”.
Tokio tipo šepetėlis – ilgins, padažys, bet veikiau suteiks natūralų gražių blakstienų įvaizdį, o ne netikrų blakstienų efektą. Tokio tipo šepetėlius renkuosi apatinėms blakstienoms – patogu dažyti ir neištepu voko. Tam jis man puikiai tinka.
Viršutinėms blakstienoms – formulė tokia pati, priekaištų neturiu, bet efekto man mažoka, bet norinčiai natūraliai atrodančių juodesnių nei įprastai blakstienų – tai bus geras variantas, nes nesulipina ir nepaverčia akių tušo voratinklio įkaitėmis.


Daro tai, ką žada – natūraliai, be gumulėlių paryškina blakstienas. Silikoninis lankstus šepetėlis.

Man jis tinka dienoms, kai tik “nešu šiukšles ” – natūraliam minimaliam makiažui (aš kas dieną renkuosi sunkesnį-ryškesnį) ir apatinėms blakstienoms. Už tokią kainą atskiras tušas apatinėms blakstienoms puikus pasirinkimas.

Man efektas per mažas, bet produktas nėra blogas. Priklausomai, ko norisi 🙂
3. Essence rock’n’doll xxl volume

Yra du variantai, kurie skiriasi, tad kalbėsiu apie būtent šį – švelniai rožinį iš nuotraukos, o ne ryškiai rožinę jo sesę.
Eurokos el parduotuvėje šiuo metu neradau jo, bet kaina apie 3-4eu, panaši kaip pirmojo aptarto. Kiekis produkto irgi toks pats – 12ml. Neuždžiuvo per tris mėnesius ir ilgiau (galiojimas apie pusę metų).

Ką reiškia “volume”? Apimtį! Žadamas rock’n’rollas, lėlės įvaizdis ir didelė apimtis. Tad turėtų būti priešimgybė 2 numerio (max definition). Žadamas nenatūralus ir efektingas rezultatas. Super juodos, super tankios ir ilgos blakstienos.

Šepetėlis toks, kad tikrai kabina nemažai produkto ir po vieno potepio jau matosi efektas – atsargiai, nes tikrai gali klampinti ir sulipdyti tarpusavyje blakstienas, tad to bijančioms nerekomenduoju. Man, mėgstančiai rock’n’rollišką įvaizdį ir tokias juodas storas blakstutes – šitas tušas patiko.Gali lipinti, bet tikrai storina ir stipriai juodina, suteikia apimties. Pirmasis tušas veikiau ilgino, o šis apeliuoja labiau į tankumą, bet abu puikūs. Antrasis – natūraliam įvaizdžiui ar apatinėms blakstienoms.
Visi tušai nusivalė be priekaištų su įprastais valikliais, nedirgino akių, nenubėgo ir nenubyrėjo. Blakstienos neišslinko, nesijautė, kad jaustųsi alinamos.
Rinkitės pagal poreikius, bet eksperimentuoti su essence tušais verta, nes kaina kaip už europietišką kosmetiką, atliekančią savo darbą ir pateisinančią lūkesčius tiesiog puiki. Bent pamėginti rekomenduoju!

@dominykanav

https://www.instagram.com/dominykanav/
@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

Leave a Reply

Your email address will not be published.