Dekoratyvinė,  Kosmetika,  Makiažas,  Veidui

“Elf”poras užpildantis velvetinis primeris (poreless: kad oda būtų tartum šilkas)

Bandau prisiminti, kada šis poras užpildantis primer’is “Elf” pateko į mano rankas. Bijau sumeluoti, bet tikriausiai naudojau jį apie metus. Ir dabar išspaudžiau paskutinį lašelį ir tai reiškė, jog laikas ne tik atsisveikinti su šiuo produktu, bet ir aprašyti bei įvertinti.

Apie produktą: 

Tai vienas populiariausių “Elf” produktų, o ir labai mylimas ir išskiriamas iš viso vadinamojo “drug-store” (pigesnės kosmetikos) asortimento.

Tai primer’is, kurį naudojame po veido kremo, bet prieš dengiant veido odą makiažo pagrindu, pudra.

“Šis primer’is paverčia veido odą tobula ir švelnia drobe, ant kurios tapant makiažas išlieka nepaprastai ilgai. Sudėtyje rasite arbatmedžio, vitaminų E ir A, kurie padeda odai atsinaujinti. Naudokite po makiažo pagrindu, idant sukurtumėte nepriekaištingą veido makiažą. “

Pavadinimas “Poreless” išduoda, kad primer’is žada vizualiai užpildyti poras ir paversti odą lygiu pagrindu be jokių matomų didelių porų ar nelygumų.

Visa “Elf” produkcija yra netestuota ant gyvūnų (cruelty free), be parabenų, veganiška.

Kur, kaip, kiek: 

ELF svetainėje – kaina $6.00, t.y. 5,3 eu.
Aš siunčiausi per USA adreso nuomą ir tarpininkus (naudoju Shipzee) iš oficialios svetainės – bet galima ir siųstis į Lietuvą, tik reikia turėti omenyje didesnes kainas, muitus (perkant virš 22eu) ir siuntimo kaštus, tad verta pasižiūrėti geriausiai tinkančius variantus asmeniškai. 

Į Lietuvą galima puikiai atsisiųsti iš IHERB internetinės parduotuvės. Tai irgi USA parduotuvė, bet pakankamai nebrangiai ir saugiau atsiunčia į Lietuvą ir turi nemažai “Elf” asortimento (deja, ne visą). Perkant iki 22eu – jokių muitų.
Čia kaina $10.03, t.y. 9,1 eu.

Šios kainos – 14ml pakuotės, kokią ir aš turiu. Dabar jau yra į rinką paleistos ir dar didesnės paletės (kai pirkau dar nebuvo). Ši vadinasi “small”, o yra “large”30ml, kurio kaina ELF tinklapyje yra $10 (9,1 eu), IHERB $12.25 (10,85 eu).

Pakuotė:

Pakuotė tikrai gera. “Elf” nuo pat pradžių kūrė primer’ius su beorėmis pompomis. Tokios pakuotės yra brangesnės, bet jie parduoda savo produktus už tikrai žemas kainas. Tad gaunat ne tik neblogus produktus, bet ir neretai puikias pakuotes. Win-win.  O puiki pakuotė ne tik dėl grožio, bet ir higieniška, ir produktą išnaudoji iki paskutinio lašo, nes tokio tipo pompa produktą išstumia į viršų, kol nieko nebelieka. Beores pompas galite pastebėti, kai buteliuko apačioje yra skylutė.

Tekstūra ir efektas: 

Pats primer’is nėra man labai įprastas: jis baltos spalvos ir tirštas, tokios velvetinės tekstūros ir kai bandai įtrinti sukamaisiais judesiais atrodo, kad kiek net garankčiuojasi, bet galiausiai įsitrina ir oda tampa velvetinė – ir pojūčiais ir tekstūra – ir tartum padengta sausa labai švelnia kompaktine pudra.

Akivaizdu, kad šis primer’is silikoninis – silikonai gali šiek tiek kimšti poras. Aš šį primerį naudojau ant skruostų aplink nosį, kur mano poros didžiausios. Ir naudojau virš lūpų ir ant nosies, kur makiažo pagrindas mėgsta ne taip gražiai dengtis. Ant skruostų mano beria ir kankina aknė, tad ten netepu. O ir turiu riebią odą – tokio primerio man reikia vos lašelio ir tik probleminėm vietom, daugiausiai T zonai (asmeniškai). Jei turit sausesnę odą ir nelinkusią į bėrimus – tiks ir visam veidui.

Manau, kad turėtų puikiai tikti sausaodžiams, kuriems makiažo pagrindas kimba už sausų vietų ir negražiai dengiasi – ant gero ir stipraus drėkinamojo kremo puikiai tiks. Tik leiskite kremui išdžiūti ir primer’iui įsigerti prieš dengiant kitą priemonę.

Oda tikrai tampa matinė, bet ne sausa. Velvetinė ir poras vizualiai tikrai užpildo ir skirtumas matyti plika akimi.

 Nuotraukoje užfiksuoti sunkiau, bet kairėje poros tikrai mažiau matomos ir sulietos nei dešinėje, kur dar netepta ši priemonė.

Aš ją naudojau taip ilgai todėl, kad man reikia nedaug priemonės ir mano odai reikia tik kelioms vietoms, kur reikia papildomos pagalbos – šiaip mano oda neturi sausų plotelių ir kankinasi su visai kitokios problemomis.

 Dengiasi produktai ant viršaus irgi gerai. Nežinau, ar makiažas pats išsilaiko ilgiau, bet mano oda riebi, tai gal su šia bėda ir nepadeda, bet sausaodžiams gali tikrai padėti ilgiau atrodyti tartum su šviežiai pasidarytu makiažu.

Beje, turėtų tikri labai ir tiems, kurie turi smulkių raukšlelių, kurias norisi užpildyti. Odos tektūrą vizualiai tikrai gražina.

Skaitant atsiliepimus – gausu aukščiausių įvertinimų, giriančių kainos ir kokybės santykį ir šilkinį priemonės efektą.

Žinoma, yra ir prastesnių. Dėl ko daugiausiai skundžiamasi dėl to, kad priemonė neįsigeria į odą ir lieka ant paviršiaus. Tai yra tiesa – labai svarbu nepadauginti. Keletas žmonių skundėsi, jog subėga į raukšleles kartu su maskuokliu, makiažo pagrindu ir įdienojus atrodo blogai. Man atrodo, kad labai svarbu tokios priemonės nepadauginti. Buvo ir tų, kurie kritikavo kvapą. Man priemonė visai neturėjo jokio nemalonaus kvapo ir buvo bekvapė – nejutau absoliučiai nieko, todėl nežinau, ar kažkas pakito, ar tiesiog skirtingai reaguojame.

Taip pat, kaip minėjau, silikoniniai primeriai padengia veidą plėvele, kas nebūtinai yra blogai, tai kaip sulaiko drėgmę ant odos ir apsaugo nuo neigiamo aplinkos, taršos poveikio. Bet gali kimšti poras, todėl probleminei odai siūlyčiau naudoti atsargiai, negausiai  ir nekasdien.

Šiuo metu “Elf” svetainėje produktas (prie mažesnės pakuotės, senesnės versijos) įvertintas 3.4/5 balais ir jį vertino 743 žmonės.
Panašu, kad žmonės šį primer’į dievina arba neapkenčia. Daugiausiai 5 žvaigždučių įvertinimų, bet gausu ir  1 žvaigždutės (žemiausio).

Sudėtis: 

Dimethicone – silikonas, minkštiklis, kondicionuoja odą, gali truputį kimšti poras (1/5 porų kimšimo skalėje),
Dimethicone Crosspolymer – silikonas, emulsijos stabilizatorius, klampumo reguliavimo medžiaga,
Tridecyl Trimellitate – minkštiklis, kondicionuoja odą, (2/5 porų kimšimo skalėje),
Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer – klampumo reguliavimo medžiaga,
Phenoxyethanol – populiarus konservantas, taip pat padeda fiksuoti kvepalus, veikia kaip repelentas, analgetikas. Naudojamas įvairioms kūno priežiūros ir dekoratyvinės kosmetikos priemonėms. Naudojamas ir kaip konservantas, ir kaip kvepalų sudedamoji dalis. Ingredientas dirgina, gali sukelti kontaktinį dermatitą, yra toksiškas nurijus arba įkvėpus. Tyrimai su gyvūnais parodė, kad į organizmą patekęs fenoksietanolis gali pasižymėti mutageninėmis savybėmis,
Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil – Tai dažnas ingredientas aknės kankinamai odai, nes aliejus pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Tačiau antibakterinis poveikis pasireiškia, kai priemonėje arbatmedžio aliejaus koncentracija siekia ne mažiau 5 proc. Dėl antibakterinių savybių aliejus tinka pleiskanų, uždegimų ir net grybelių gydymui. Taip pat arbatmedžio aliejus pasižymi antiseptinėmis savybėmis. Aliejus taip pat yra puikus antioksidantas.
Caprylyl Glycol – minkštiklis, drėkiklis, plaukų balzamas,
Retinyl Palmitate (Va) – vitaminas A, antioksidantas, šviesina odą, gydo spuogus, skatina odos atsinaujinimą. Gali truputuką dirginti odą ir kimšti poras (2/5),
Tocopheryl Acetate (Ve) – vitaminas E, antioksidantas, drėkiklis, kondicionuoja odą,
Silica -mineralas, absorbentas, drumstiklis, klampumo reguliavimo medžiaga
Gali pasitaikyti: Titanium Dioxide – UV absorbentas, drumstiklis, kosmetinis dažiklis.

Tai grynai silikonų mišinys. Ar silikonai blogis? Priklauso kam naudojami, kokie ir kaip gausiai. Atsargiau reiktų naudoti probleminei odai, bet šiaip jie nėra kenksmingi – jei vakare nepamištat nusiplauti veido odos, viskas puikiai.

Už tokią kainą – tai tikrai puiki priemonė. Ar tiks ir patiks, priklausys nuo veido odos tipo ir lūkesčių. Rekomenduočiau tiems, kurie ieško primer’io už prieinamą kainą, kuris padėtų palyginti ir gražinti veido odos tektūrą. Labiausiai tiks normaliai, sausesnei odai.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Leave a Reply

Your email address will not be published.