Bendradarbiavimo galimybės

Bendradarbiavimo galimybės

Manau, kad galime vieni kitiems padėti, bendradarbiauti ir dirbti kartu, kuriant vis geresnį ir įdomesnį turinį 

DOMINYKOS TINKLARAŠTIS

dominyka@drakonoola.com

Esate kompanija, didelis verslas ar maža meninkų dirbtuvėlė? O gal nepriklausomas amatininkas, visažistas, gal namie verdate muilus, gal siūnate žaislus ar kepures? Jei Jums patinka tai, ką rašau, kuo dalinuosi ir manote, kad Jūsų paslaugos mane ir mano auditoriją sudomins – labai kviečiu man rašyti ir kreiptis. Pasikalbėsime ir susitarsime dėl sąlygų. Galime padėti vienas kitam stiebtis. 

Jei apie produktą rašau už atlygį arba, jei  nemokamai gaunu produktą už aprašymą, – atvirai taip ir parašysiu, nieko neslėpdama. Daugumą priemonių perku pati savo nuožiūra ir galiu girti ar kritikuoti be niekieno paskatinimo. 

Renkuosi pareklamuoti ir aprašyti produktus tik tuos, kurie man tikrai patinka. Jei man siūloma atlygintinai reklamuoti prekę, kuri man ne prie širidies – pasiūlymo nepriimu. Noriu, kad skaitytojai būtų užtikrinti, kad dalinuosi savo tikrais įspūdžiais, nebijau atvirai pakritikuoti ir negiriu dalykų, kurie man nepatinka. 

Sąžiningumas ir nuoširdumas lydi kiekviename žingsnyje. O tai, kas tinka man, gali netikti kitam. O, kas nepatinka man, gali patikti kitam. Tai subjektyvios įžvalgos ir dalijimasis asmenine patirtimi. 

Bjaurumas yra kūrybingesnis už grožį. Grožis visada paklūsta tam tikriems standartams. “

–  Umberto Eco

Kas mane domina? 

  • Visokiausia kosmetika – dekoratyvinė, odos priežiūros, plaukų bei prausimosi priemonės. Visada labai džiaugiuosi lietuviška kosmetika, ekologiškais sprendimais, švelniomis, bet veiksmingomis sudėtimis. Grožio procedūros, masažai, sveikatinimo ritualai. 
 
  • Kvepalai, namų kvapai, smilkalai ir žvakės. Meno kūriniai ir interjero dizainas. Kinas, teatras,muzika, maistas, kulrūra, kelionės.
 
  • Papuošalai – ypač įdomūs, meniški. Rankų gamyba visada labai vertinama. Galanterija – rankinės, piniginės, kuprinės, penalai… Visi aksesuarai yra labai mėgstami ir prisijaukinami. Mėgstu ir kepures, pirštines, skrybeles.
 
  • Drabužiai, batai. Visada smagu rasti naujų derinių, parduotuvių ir pakedenti plaukus naujuose madų vėjuose. Ypač domina plus-size (didelių dydžių) drabužiai ir sprendimai putliems žmogėliukams.
 
  • Knygos ir žurnalai – labai mylima sritis, nes skaityti ir rašyti yra mano gyvenimo pašaukimas.
 
  • Viskas, kas susiję su psichikos sveikata, terapija ir depresijos, nerimo gydymu. Žinoma, Jūsų asmeninės istorijos ir patyrimai.  

Galbūt irgi esi bloger’ė(is)? 
Gal norėtum bendradarbiauti? Susirašykim – nesvarbu, koks mažas ar didelis  esi – galbūt mūsų vizijos sutaps ir galėsim vienas kitam padėti,  pasidalinti idėjomis, pasiūlymais ar patirtimi. Plėskimės drauge!

Pasek mane - nepasimeskim:

Jei norite atsiųsti man savo produktų – susisiekite, duosiu savo adresą, kad galėtumėte įtraukti mane į savo sąrašus. Visada labai džiaugiuosi siuntiniais ir naujienomis, tad būsiu dėkinga už Jūsų dėmesį.