Kaukės,  Veido odos priežiūra

Detoxifying: bubbling cleasing mask with charcoal (beauty pro) – lakštinė veido kaukė

Šiandien išbandau labai įdomų ir inteiguojantį produktą. Detoksikuojančią “sheet” tipo veido kaukę (prisotinta servetėlė serumo, kurią palaikai ir nuimi) du aktyvinta anglimi. Pakelis 20ml – vienkartinis. Juodos spalvos, pirkta Eurokos parduotuvėje per nuolaidas kainavo 4eu (šiaip apie 5-6eu kainuotų), kas nėra pigu lyginant su Eurokos platinama produkcija, bet tai korėjietiška kosmetika, patrauklia sudėtimi ir burbuliuojančios kaukės – nei vienos kolkas mūsų tinkoje nėra tokio tipo, kuri būtų pigesnė ir kokybiška.
Naudojimas paprastas – nusiploviau veidą, nusivaliau makiažą ir paruošiau švarią veido odą, ją nusausinau. Kaukės pakelį patryniau tarp šiltų delnų, palankščiau – tai suaktyvins kaukės sudedamąsias dalis. Tada išimu kaukę, išlankstau ir uždedu ant veido, pasistengdama, kad nepalytėtos liktų daugiau mažiau lūpos ir akys. Prispaudžiu prie odos – laikosi puikiai. Dabar liko laukti 10min – palaikiau net ilgiau.

Apie kaukę – ji puikiai tiks spuogų kankinamai problematiškai, riebiai, mišriai odai. Žadama giliai išvalyti poras, gydyti spuogelius, inkštirus. Sudėtyje aktyvinta anglis – ji, kaip žinoma, magnetiškai sutraukia į save toksinus, nešvarumus, padeda valyti odą. Taip pat gausu AHA rūgščių – kurios itin veiksmingos kovojant su spuogais. Didelė glikolio rūgšties koncentracija – tai teikia vilčių, jog kaukė tikrai gali būti veiksminga.
Tekstūra maloni – kaukė lengvai limpa prie odos ir nekrenta – tai labai didelis pliusas tokio tipo kaukei. Visą vaiką vaikščiojau, kažą veikiau, o ne gulėjau, saugodama, kad kaukė liktų ant veido. Dar didelis pliusas – kaukė negraužė. Jaučiau burbuliavimą ir burbuliukų sproginėjimą – bet pojūčiai buvo malonūs ir komfortiški, veido oda nesijautė blogai, o laikyti norėsi dar ilgiau nei nurodyta.

Pagaliau nusiėmus kaukę, ištrinu ant veido odos likusias putas, kurios susidarė, tada nuplanu drungnu vandeniu.
Tai nuostabu, nes veido oda visiškai neparaudusi ir nesudirgusi. Atvirkščiai – jausmas labai malonus, ji gaivesnė, lygesnė, švytinti. Veido kaukė man visai neišsausino odos – jos netempia, net jaučiasi sudrėkinta – tai reiškia, kad ir sausesnės odos savininkėms ši kaukė gali (pa)tikti.
Veido oda švelni ir tikrai, atrodo, išvalyta. Jausmas, kad kažkas su daryta – tikrai yra, bet veikiau kaip po malonios spa procedūros, o ne graužiančios- dirginančios odą procedūros (nes kartais atrodo, kad tik tokios veiksmingos, turint probleminę odą).

Buvau šiek tiek skeptiška, nes tokio tipo (sheet) kaukės nėra mano itin mėgiamos, o šita dar ir brangoka kaip už vienkartinę, bet likau labai patenkinta. Jau po vieno panaudojimo jaučiu, kad odos būklė pagerėjo, o ant skruosto augantis vulkanas apramintas ir gal jau iš ryto bus prasiveržęs ir mažiau skausmingas (giluminiai spuogai yra fu fu fu).
Korėjietiška kosmetika. Netestuota su gyvūnais. Turtinga sudėtimi, pilna AHA rūgščių ir veiksmingų ingridientų. Patikrinta dermatologų. Ačiū Eurokos, kad prekiaujate!
Tikrai pirksiu vėl. Ši kaukė bus malonus pasilepinimas kas kokias dvi savaites (naudoju daug kitų kaukių, tad pats tas). Užtaikius ant nuolaidos nusipirkite ir išbandykite – burbuliukai – smagu ir įdomu, kitoniška. O jei oda spuoguota ar į tai linkusi, riebesnė – ji labai labai džiaugsis tokia procedūra.
10/10

@dominykanav

https://www.instagram.com/dominykanav/
@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

Leave a Reply

Your email address will not be published.