Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika,  Makiažas

"Colourpop" šešėlių paletė "Fortune": uogos, kaštonai ir voveraitės…

img_8807
Šiandien pasidalinsiu viena iš neseniai įsigytų šešėlių palečių. Tai amerikietiškos firmos “Colourpop” paletė, kurią siunčiausi iš jų originalaus puslapio: https://colourpop.com .
Jie nėra labai pigūs, bet tikrai nėra brangūs, o dažniausiai tikrai kokybiški produktai, kuriuos naudoja didelė dalis garsiausių grožio pasaulio blogerių ir influencerių. Ir ne be reikalo – jie kuria tikrai puikius produktus, kurie būna pigmentuoti, vis leidžia naujas gražias kolekcijas ir yra garsūs savo kainos bei kokybės santykiu. Žinoma, kiekvienas prekybos ženklas turės geresnių ir prastesnių produktų – o ir kas tiks ir patiks vienam, nebūtinai tokį pat įspūdį padarys kitam. Tad tiesiog… aiškinuosi ir aš. Turiu ir lūpų dažų iš “Colourpop” ir visokių kitų dalykėlių – jie turi ir itin mėgiamus pusiau kreminius šešėlius apvaliuose indeliuose (super shock shadows)  – jie parduodami vienetais (nebent mini rinkinukai) ir juos visi labai mėgsta – turiu kelis ir juos. Bet dabar dalinuosi naujausiu pirkiniu – šešėlių palete “Fortune”.
img_8809
Paletės aprašas: Kas laukia ateityje? Mes numatome 16 visiškai naujų akių šešėlių: turtingi uogų  bei šilti natūralūs tonai, kurių būryje yra ir matiniu, ir satininių ir blizgių (metallic tipo). Stipriai pigmentuoti, išliekantys visą dieną. Formulė, primenanti švelnų velvetą, tad šešėlius lengva sklaidyti. Ši paletė padės sukurti ir nuostabius kasdienius įvaizdžius, ir ryškius, dūminiu saulėlydžiu dvelkiančius įvaizdžius. Lengva pravirkdyti dangų, kai atrodai šitaip gerai. 
img_8790
Kiekis:  16 x 1.0g (0.035oz). 16 atspalvių. Visi po gramą. Sakyčiau, kad kiekvieno atspalvio nėra daug, bet naudoti patogu ir kiekis normalus. Gana įprastas kiekis “Colourpop” paletėms – dvylikos šešėlių paletės dažnai turi net mažiau, maždaug 0,8g vienam atspalviui. Tad paletė nėra didelė, nors spalvų daug.
img_8811
Fortune_a_1_800x1200
Atspalviai: Visi vardiniai ir spalvos mielos ir apgalvotos, jos išspausdintos ant paletės – man tai tikrai patinka. Tai visada daro prabangios kosmetikos kūrėjai – vardus turintys atspalviai visada smagu, nors ir mažmožis. Vieniems svarbus, kitiems ne.
C.R.E.A.M.: satin warm beige
Ben: matte pastel peach
Mo Problems: matte camel
Oracle: satin peach rosé
Stacks: metallic copper
Racks: metallic rosy rust
Wiser: matte bright salmon
Miser: terracotta with blue-green duochrome
Nouveau: metallic light bronze
Riche: matte true red orange
500: matte rustic berry red
Trove: matte bright raspberry
Money Trees: metallic deep bronze with purple flecks
Fortunate: matte brick red
Jackpot: metallic red violet
Strike It: matte blackened plum
Yra ir “seserinė” paletė, beveik tokia pati, to paties dizaino, bet šaltų atspalvių, pavadinimu “fame” – galima abi įsigyti kartu šiek tiek pigiau. (Vietoj 22+22=44 moki 42 dolerius)fame_c_fa345920-1aff-47ce-822d-0b653dafd31b_800x1200
Kaina: Paletės kaina 22 USA doleriai. Tai atitinka (pagal šiandieninį kursą) 19,13eu. Gaunasi, kad už vieną spalvą šešėlių mokame 1,19eu (maždaug). Tai nėra pati mažiausia kaina, bet prisikimkime net “essence” vienetinius šešėlius, iš kurių gali komponuoti paletes, kurių vienetas kainuoja daugiau nei 1,19eu. Tad kaina vis tiek panašaus lygmens ar nežymiai aukštesnė. Tuo “Colourpop” ir garsus prekinis ženklas – sakoma, kad kokybė kaip brangių prekių (lyginama su Kylie cosmetics, su ABH, Tarte ir ….), o kaina perpus mažesnė.
Mane “Colourpop” kokybė irgi retai nuvilia. Jų formulės tikrai neblogos, dizainai gražūs. Gaila, kad Lietuvoje negalime jų rasti eiliniame “Droge” – esu užtikusi vieną kitą mažesnę. lietuvišką  interneto parduotuvę , kur galima rasti jų produkcijos, bet kainos labai užkeltos. Dar galima pirkti iš žmonių, bet ir jie kainas mėgsta užkelti. Tad vis tik labiausiai apsimoka siųstis
img_8728-1
Sudėtis:
Nebandyta su gyvūnais (“cruelty free”), kaip ir visa “Colourpop” produkcija. Man tai svarbu ir tai džiugina. Vis tik ši paletė nėra veganiška – matau, kad yra kai kuriuose atspalviuose Karmino (carmine) – tai natūrali ir saugi medžiaga, raudonas pigmentas, bet jis išgaunamas iš tam tikrų vikšriukų, tad, jei nudojamas karminas, kosmetika nebegali vadintis veganiška.

BEN/MO PROBLEMS/WISER/RICHE/500/TROVE/FORTUNATE: Talc, Synthetic Fluorphlogopite, Boron Nitride, Zinc Stearate, Lauroyl Lysine, Magnesium Stearate, Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Silica, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol; MAY CONTAIN: Bismuth Oxychloride (CI 77163), Blue 1 Lake (CI 42090), Carmine (CI 75470), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Manganese Violet (CI 77742), Mica (CI 77019), Red 40 Lake (CI 16035), Titanium Dioxide (CI 77891), Yellow 5 Lake (CI 19140).
RACKS/MONEY TREES/JACKPOT: Dimethicone, Boron Nitride, Silica, Lauroyl Lysine, Synthetic Fluorphlogopite, Calcium Aluminum Borosilicate, Magnesium Stearate, Dimethiconol, Phenoxyethanol, Talc, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol, Tin Oxide; MAY CONTAIN: Bismuth Oxychloride (CI 77163), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891).
ORACLE/NOUVEAU: Caprylic/Capric Triglyceride, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Magnesium Myristate, Boron Nitride, Lauroyl Lysine, Lauryl Laurate, Talc, Synthetic Fluorphlogopite, Ptfe, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Alumina, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol, Dimethicone, Tin Oxide, Calcium Aluminum Borosilicate, Silica; MAY CONTAIN: Bismuth Oxychloride (CI 77163), Carmine (CI 75470), Iron Oxides (CI 77491), Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891).
C.R.E.A.M.: Boron Nitride, Dimethicone, Caprylic/Capric Triglyceride, Lauroyl Lysine, Magnesium Stearate, Talc, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol, Bismuth Oxychloride (CI 77163), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492), Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891).
STACKS: Dimethicone, Boron Nitride, Synthetic Fluorphlogopite, Lauroyl Lysine, Magnesium Stearate, Dimethiconol, Alumina, Phenoxyethanol, Talc, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol, Bismuth Oxychloride (CI 77163), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Mica (CI 77019).
MISER: Calcium Sodium Borosilicate, Silica, Synthetic Fluorphlogopite, Zinc Stearate, Lauryl Laurate, Ethylhexyl Palmitate, Polyethylene, Tridecyl Trimellitate, Hydrogenated Polyisobutene, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Mineral Oil, Phenoxyethanol, Tin Oxide, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol, Bismuth Oxychloride (CI 77163), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Mica (CI 77019), Red 40 Lake (CI 16035), Titanium Dioxide (CI 77891).
STRIKE IT: Boron Nitride, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Dimethicone, Phenoxyethanol, Lauroyl Lysine, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glycol, Carmine (CI 75470), Iron Oxides (CI 77491, CI 77499), Mica (CI 77019), Red 40 Lake (CI 16035).

Sudėtis įprasta ir nieko neraminančio ar nesaugaus. Taipogi, atitinka visus dermatologinius, saugumo standartus. Tikrai neturėtų dirginti, nebent jūsų vokų odą dirgina įprasti šešėliai. Man labai patinka, kad pateikta kiekvieno atspalvio sudėtis atskirai – juk juos gamina ne identiškai, tad džiaugiuosi už pateiktą išsamią informaciją vartotojui.
Įvertinimas irgi geras – 4,5/5 , atsiliepimų ne vienas šimtas.
img_8789Apatinė eilė – patinka. Blizgesni šešėliai itin kremiški ir puikiai tepasi. Matiniai mažiau kremiški, bet tepasi tolygiai ir galima sluoksniuoti – “building” techniką naudoti – pigmentacija tikrai pakankama ir atspalviai, nors ir jų tonai panašūs, jie skirtingi. Tamsiai rudos labai naudingos kuriant pačius įvairiausius įvaizdžius.
img_8792Antra eilė nuo apačios – spalvos tikrai gražios. Gal uogų atspalvių matinės spalvos kiek nuvylė – nebuvo labai kreminės ir super pigmentuotos, bet sklaidant ant akių atrodė ryškiai ir tikrai gražiai, tad blogomis irgi nepavadinčiau.
img_8797Antra eilė nuo viršaus: Pati pirma spalvytė – nuo kairės – vadinasi “Miser” ir yra mano pati mėgstamiausia šitoje paletėje. Kremiškumas neapsakomas, atrodo nuostabiai ant akių. Ir tikrai unikalus atspalvis, kurį nuotraukoje užfiksuoti nebuvo paprasta ir viso potencialo nematyti. Tai labai graži rožinė, linkusi į oranžinumą, kuri turi daug labai mažų švelniai žydrų blizgučių – tie šalto atspalvio blizgučiai šiltoje spalvoje atrodo tobulai. Toks įdomus atspalvis mano kolekcijoje, berods, bus vienintelis. Ir tikrai pajaučiau, kaip dažnai vis magnetiškai būtent šis atspalvis mane traukia. Jis man labai patinka. Kiti šitoje eilėje irgi gražūs, ką čia daugiau pridursi…
img_8798Pati viršutinė eilė – pati neutraliausia. Ypač man, kaip šviesios odos savininkei. Atspalviai puikiai tinka sklaidimui, kampų susšvelninimui ir tikrai reikalingi. Tik pati pirma spalvytė paletėje “c.r.e.a.m” – man nepaliko didelio įspūdžio. Jis suteikia subtilų švytėjimą, jis gražus, bet norėtųsi ryškesnio varianto, tad viena mažiausiai džiaugsmo teikiančių man spalvų. “Oracle” graži, bet irgi norėtųsi iš jos daugiau ryškumo. Bet subtilumas irgi nebūtinai blogai, tad nesiskundžiu.
img_8793

Aš prisipažinsiu, kad tokios paletės (spalvine gama) nėra mano numeris vienas. Mėgstu jas, gal labiau nei pilkšvas, šaltų spalvų paletes (kaip tarkim seserinė “fame” šiuo atveju), bet rožinė mane traukia daug mažiau nei paletės su žalia, mėlyna, violetine, geltona, žydra ir … na, mėgstu spalvas ir vaivorykštes. O ir tokių – kasdienių ir natūralių atspalvių – juk tiek daug vien mano stalčiuje – rudos beveik kiekvienoje paletėje, o dar…na, nebuvau tikra, kiek naudosiu šitą “Fortune” paletę, bet tikrai ji spėjo per porą ilgų savaičių užsitarnauti vietą mano širdyje. Tikrai puikai sklaidosi, atrodo gražiai, spalvos gražios ir šį rudenį tokia pilna kaštonų ir uogų vaikštau, kaip kokia voverė. Na, po poros dienų man reikia prasiblaškyti su žalia ar mėlyna, bet vis tik ši paletė man tikrai patinka ir atrodo verta savo kainos.

Atspalviai irgi tokie nepretenzingi, kad galima šią paletę poruoti su kitomis ir derinti, kad ir su žalia ar mėlyna, o gal kremine ar juoda… Žodžiu, tikrai nebūtina ir šios paletės rėmuose išlikti. Galima smagių įvaizdžių sukurti vien su ja, galima ir kombinuoti su kitom. Priklauso, ką mėgstat – jei šiltus atspalvius ir natūralius tonus – tai šios paletės Jums tikrai pakaks ir nesigailėsit ją naudodami kasdien.

Aš asmeniškai šia palete likau patenkinta. Man tai tikrai pakankamai puikus ABH (anastasia beverly hills) paletės “modern renaissance”, kuri tikriausiai šiuo metu yra populiariausia paletė pasaulyje, pigesnis atitikmuo (“dupe”). Tiek kokybės, tiek atspalvių gamos prasme. O pigesnis daugiau nei dvigubai…Tad…aš tikrai mieliau renkuosi “Colourpop”, nes remiu ne tik mažesnę kompaniją, kuri nebando su gyvūnais, naudoja perdirbamas pakuotes (bent daugumą) ir man patinka jų politika, filosofija – jie itin žaismingi, spalvingi ir siūlantys tikrai gerus produktus. Man ši paletė riebus 9 iš 10, o ir tai subjektyviai vertinant. Tiesiog pora atspalvių nebuvo neįtikėtinai stebinantys, galima kabinėtis, kad nėra veidrodžio (tai,žinoma, irgi veikia kainą). Tad būsiu priekabi ir gal neskirsiu apvalaus dešimtuko, bet linkstu prie pat jo, nes paletė tikrai to verta. Ir gerokai lenkianti turimas tarkim maybelline,essence, catrice, revolution, net kai kurias nyx paletes sao kokybe. Kaina labai normali, turint omeny tai, ką gauni, tad užskaitau ir einu rudenėt toliau. Atleiskit, jei daugžodžiavau… Tokia nuotaika.


O čia pasidalinu dar vienu ‘Colourpop” produktu, mano minėtu ” Super shock shadow” matiniu pusiau kreminiu šešėliu. Spalva – “No promisses” – tokia šilta ir ryški plytinė, man patiko naudoti ją apvedimui ir po apatiniu voku… Su šia palete labai derėjo savo atspalviu. Pigmentacija puiki, kremiška… Šie vienetiniai tikrai to verti. Jie po 5 Jav dolerius (4,35eu). Be nuolaidų, ant kurių irgi galima užtaikyti 😉

Ar bandėt? Norit?
Ateityje aprašysiu daugiau “Colourpop” produktų, nes jų pas mane irgi prisikaupė – įdomu?
Iki susirašymo.
@dominykanav
@grozio_drakonas
cropped-img_3594-21.jpg

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *