Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika

‘Colourpop’ (ir Kathleen Lights) šešėlių paletė "The Zodiac" : jei būtum atspalvis, koks būtum?

Kaip manote, ką šiandien pranašauja žvaigždės? Koks buvo dangaus kūnų išsidėstymas, kai atėjot į šį pasaulį? Kokį zodiako ženklą nugvelbėt sau, pasak kinų kalendoriaus? Ar skaitot horoskopus? Ar jais tikit?
Per daug į šią temą nesigilinsiu – man ji nėra labai artima ir nesu į ją pasinėrusi visa galva. Horoskopais netikiu, nors tai, kad zodiako ženklai dažnai turi tam tikras charakterio sąvybes – negalėčiau nuneigti, nes dažnai pastebiu atitikimus. O ir matau, kokias beprotybes žmonėms atneša pilnatys, tad dangaus kūnai ir slėgiai tikrai kažką reiškia. Bet šiandien ne apie tai, o klausimai ir pamąstymai lieka retoriniai.
Užtat šiandien kalbėsimės apie “Colourpop” šešėlių paletę, kurią jie sukūrė kartu su vlogere Kathleen Lights – “The Zodiac”  (jos video kartais pažiūriu ir jaučiu jai simpatiją, nors ir nėra mano pati mėgstamiausia vlogerė, su kuria galėčiau tapatintis, bet tikrai labai simpatiška mergina, tad siūlau pasižiūrėti jos video. Jos paskyra: čia , video, kuriame ji pristato būtent šią paletę čia )
Visai nesvarbu, kiek domiesi ar tiki astrologija – man atrodo, kad idėja paletei nors ir nėra labai originali, bet smagi ir man patinka.
Kiekvienas ženklas randa atspalvį, kurį gali priskirti sau (pagal zodiaką), o ir šiaip dizainas gražus ir pavadinimai įsimintini. Apie tai, kodėl ir kaip ši paletė buvo kurta, taip pavadinta ir sukurta – Kathleen video.
Dizainas man labai patiko – atrodo žaismingai, bet kokybiškai ir sofistikuotai. Ausiniai piešiniai ant mėlynos atrodo puikiai – visiškai be priekaištų.
Paletė nedidelė, bet joje dvylika šešėlių ir veidrodis. Kiekvienas šešėlis po gramą – nėra labai daug produkto, bet šešėliams tikrai pakankamai ir užtenka ilgam.
Užsidaro magnetiškai ir sandariai – pakuote likau labai patenkinta.
Netestuota ant gyvūnų, gaminta JAV.
Paletė man labai patiko dėl to, kad yra nedidelė ir labai ekonomiška keliaujant – plona, su veidrodžiu, sandariai užsidaranti, o net dvylika atspalvių, kur esti ir rusvų, ir rausvų, ir ryškių spalvotų. Tikrai su viena palete galima sukurti daug skirtingų įvaizdžių – man kiekvieną dieną norisi kurti kažką naujo, todėl galimybė vienoje paletėje turėti tiek kūrybinio potensialo man yra nuostabu.
https://colourpop.com/products/the-zodiac – čia galima įsigyti. Gaila, kad su ‘Colourpop’ negali tiesiog nueiti į “Drogą” ar kokią parduotuvę, kaip “Nyx” ir nusipirkti, o tenka siųstis. Gaila, bet gyvenant Lietuvoje, tikrai ne viską galima gauti fizinėse parduotuvėse. Bet aš dažnai siunčiuosi iš “Colourpop” – viskas su siuntimu puikiai. Ar siųsitės į Lietuvą, ar darysite, kaip darau aš, nuomuojuosi adresą JAV ir tada kombinuoju didelį siuntinį į Leituvą su Shipzee kurjeriu, – tikrai apsimoka.
Paletės kaina – 18 JAV dolerių, apie 16eu. O per nuolaidų dienas, galima ir porą eurų pigiau nusipirkti. Tokia kainą už tiek daug atspalvių turinčią kokybišką paletę tikrai yra puiki. Negaila nei vieno išleisto cento.
 Bordo (violetinis) – tai ‘The Sagittarius’ – Šaulys. Matinis ir ryškus. Dažnai naudoju šį atspalvį šešeliuojant. Šešėlio kokybė puiki. Jei nesate didelis purpurinės megėjas – pabandykite apatinio voko liniją paryškinti su šiuo šešėlių – atrodo super. Šauliai pilni energijos, gyvenimo ir pasitikėjimo. Mano vieni geriausių draugų yra šauliai ir jų charakteris nėra lengvas, jie sunkiai draugauja su emocijomis ir nėra linkę į emocinį jautrumą ir gali pasirodyti šalti. Bet jie žino, ko nori, jie to siekia ir dėl mažos dalelės žmonių, kuriais pasitiki, padarys viską, ko prireiks. Daug energijos ir nuotykių troškimo – man atrodo, kad ši spalva visai jiems tinka. Mano charakteris visiškai priešingas, bet savo draugus šauliukus labai myliu, nors ir ne visada juos suprantu.
Blizgi auksinė – ‘The Leo” – Liūtas. Tai nėra visai įprastas auksinis atspalvis, jis, krentant šviesai, įgauna oranžinį atspalvį. Toks ugningumas. Tikrai primeną Liūtą Karalių. Liūtai dievina dėmesį ir yra dažnai ekstravertiški. Jie neparodo, kad savimi abejoja ar nepasitiki – jiems  svarbu parodyti kitiems, kokie jie nenugalimi ir lyderiaujantys. Ah, kiek daug ugnies. Bet ir šilta.
Blizgi oranžinė – ‘The Aries’ – Avinas – turi šiek tiek auksinių blizgučių. Tai labai graži oranžinė. Ji nerėkia, bet yra ryški. Gražus potonis. Smagūs, mėgstantys nuotykius, bet ir raguoti ir užsispyrę avinai. Kathleen siūlo šią spalvą naudoti su drėgnu šepetėliu ir tepti per visą voką. Impulsyvūs, kiek agresyvūs (valdomi Marso), labai aršūs ir mėgstantys konkuruoti. Avinų draugų irgi turiu, bet jų charakterinis irgi man ne prie širdies – tiesiog esame labai skirtingi.

Juodas ir blizgus – ‘Ožiaragis’ – ‘The Capricorn’ – auksiniai ir žalsvi blizgučiai labai pagyvina matinę juodą. Man tokia patiko daug labiau nei paprasta juoda matinė, o ir lengva paimti šešėlio be blizgučių su smulkiu šepetėliu. Išbandžiau naudoti kaip eyelinerį palei liniją – labai ryškus. Galima naudoti drėgną – dar ryškiau. Puikus ir dūminiam makiažui kurti. Ožiaragiai labai užsispyrę, nėra dideli fantazijų megėjai ir svajokliai, tokie tvirtai ant žemės stovintys individai. Jie nėra atvyri ir man ir su jais sunku, nes jie ne viską pasakoja, daug pasilieka sau. Bet visokių jų yra. Mano mama ožiaragis ir tiesiog nuostabus žmogus, nors su jos uždarumu kartais norisi prasmegti skradžiais, bet mes puiki komanda.
Tamsiai ruda – mergelė – ‘The Virgo’ – žemės ženklas. Man labai patinka ši spalva ir naudoju ją nuolat šešeliuojant. Ji šalta ir matinė – be jos sunkiai apsieičiau.
Labai kruopštūs, organizuoti, tvarkingi, patikimi, praktiški ir protingi. Užsispyrę, pasišventę ir turintys geležinę valią. Ah, toks mergelės labai stiprios.
Šviesi šilta ruda (matinė) – ‘The Taurus’ – jautis. Labai patikimas ir pastovus, stabilus ir kantrus – toks ir šis atspalvis. Praktiški, sunkiai dirbantys ir mėgsta aiškumą, nemėgsta pokyčių. Užsispyrę ir raguoti, bet suteikiantys saugumo jausmą. Šis atspalvis labai reikalingas paletėje ir dažnai naudojamas. Jis man būtinas šešeliuojant ir man tiesiog nuostabus. Būtent tokio atspalvio pasigendu daugumoje palečių su spalvomis. Matinis, bet kremiškas – pigmentuotas, bet ne per tamsus. Tikrai puikus šešėlis ir atitinkantis jaučiams būdingas sąvybes. Be jo – niekaip.

‘The Aquarius’ – vandenis – labai gražus atspalvis. Matinis ir nuostabaus  potonio. Dangaus mėlynumo. Reikia sluoksniuoti. Tokią spalvą labai sunku sukurti, tad nors nėra pats pigmentuočiausias – atrodo ant akių puikiai ir labai gera su kitais atspalviais. Toks ne per ryškus, ne per nuobodus ir kasdienis. Jie elektiški, turintys puikų humoro jausmą ir turintys keistokų sąvybių. Jie turi savo griežtą nuomonę, yra savarankiški, originalūs ir kūrybingi, mėgsta kurti ir fantazuoti. Jie ne vandens, o oro ženklas, kaip bebūtų keista. Jie siekia tiesos ir skleidžia pozityvumą, nemėgsta teisti, bet prisiriša prie mylimų žmonių mažo ratelio. Prie jų sunku prieiti ir jiems įtikti.
The Libra’ – svarstyklės – ne tiek matinis, bet veikiau satininis šešėlis. Labai lengvas, kreminis ir šviesus. Gražiai padeda išsklaidyti tolygiai šešėlius. Labai švelnus, sąžiningas ir patikimas draugas. Ir svarstyklės, ir šis šešėlis. Tarsi vos matomas, bet iš tiesų – labai reikalingas ir padedantis visus taškus sudėlioti, kur jiems vieta.
Dvyniai – ‘The Gemini’ – jau visai kitokia auksinė nei liūto – šaltesnio potonio, tokio net į žalumą. Nerealiai kremiška ir įdomi, tiesiog nuostabi šešėlio kokybė ir ant akies atrodo fantastiškai. Pats kremiškiausias ir labiausiai spindintys (bet be birių blizgučių) šešėlis šioje paletėje. Toks pat sudėtingas nusakyti, kaip ir patys dvyniai. Dvyniai nelabai linkę į pastovumą ir saugius pasirinkimus. Jie mėgsta kraštitunumus – jei myli, tai labai, bet jei pyksta, tai siaubingai stipriai. Su emocijomis sunkiau, bet, jei nuotaika gera, jie moka linksmintis. Su dvyniais man sunku – jie mėgsta manipuliuoti, naudoti sarkazmą ir mėgsta žaidimus. Mano du seneliai dvyniai – jų santykiai kaip katės su pele, bet myli abu nežmoniškai vienas kitą, bet per išdidūs, kad nusileistų ir parodytų silpnumą.

“The pisces’ – žuvis – nuostabus atspalvis, metalic tipo elektrinis žaliai mėlynas. Ryškus, kremiškas ir unikalus. Norėčiau, kad šis būtų vėžio (mano), bet ir žuviai tinka nuostabiai. Tai vandenyno gurkšnis, kartu su perlais. Labai mėgstu žuvis. labai daug emocijų, labai intuintyvūs, labai romantiški ir lengva juos įskaudinti. Jie gyvena svajonių pasaulyje, nėra praktiški. Juos supykdžius, reiktų slėptis spintoje. Jie labai empatiški ir draugiški, bet jų emocionalumas gali atsisukti prieš tave. Mano tėtis gryna žuvis – mes abu esam labai emocionalūs ir jautrūs, pilni ligų ir problemų, abu kuriantys ir mylintys garsiai ir labai. Žuvys – vieni mėgstamiausių mano žmonių. Svajokliai keistuoliai – jei kada turėsiu vyrą, tegu jis būna žuvis.
Skorpionas – ‘The Scorpio” – blizgi (metalic tipo) burgundinė spalva. Man ji puikiai dera su matiniu “Šaulio” šešėliu. Tokia ryški ir ugninga. Abu šie ženklai tokie. Labai seksualūs ir aistringi, mėgstantys nuotykius ir šėliones. Ši spalva labai gražiai atrodo prie rudų akių. Bet ir prie mano mėlynų gražu. Skorpionai gana keisti ir gali pasirodyti keisti, nes mėgsta tamsą, mirtį ir siaubo filmus. Jie labai tikslingi ir kovingi.
Vėžys – ‘The Cancer’ – va ir priėjome prie mano zodiako ženklo. Esu tipinis vėžys – labai jautrus, namisėda ir itin rūpestingas, išklausantis ir besiaukojantis namų židinio kurstytojas. Labai empatiškas ir turintis gerą nuojautą, nemėgstantis pokyčių.
Vėžio planeta – mėnulis, o šis atspalvis kaip rožinis mėnulis. Toks svajoklis.
Nors ir dažnai vėžius vaizduoja labai šviesius ir rožinius, o aš mėgstu ryškias spalvas ir visokias žalias, mėlynas, violetines…. bet charakteris mano tikrai toks. Esu prisirišanti, labai emocionali, kūrybiška ir turi didžiulią širdį. Gražiai čia tas mėnulis spindi, gražiai… su šitu atspalviu švytėjimo suteikti po antakiais, akių kampučiais. Puikiai tiks akių highlightui.
 man šios paletės kokybė yra tiesiog neapsakoma, ypač turint omenyje kainą. Labai kremiški, pigmentuoti šešėliai. O ir pakuotės kokybė, pati formulė…na, tai tikrai viena mylimiausių mano palečių. ‘Colourpop’ paletes ir šiaip mėgstu – bet ši nustebino man labai įtikusiais atspalviais ir nuostabiu kolekcijos dizainu.

Man atrodo, kad su šia palete galima sukurti tiek daug įvairių įvaizdžių – ir šaltų, ir šiltų, ir šviesių, ir tamsių, ir ryškių, ir vos matomų… tiesiog atspalviai leidžia žaisti ir dera tarpusavyje, kaip juos besudeliotum. O ir patys atspalviai su įdomiais potoniais ir nėra nuvalkiotai nuobodūs ar labai dažni. Na, gal ne visi, bet tikrai yra kažko unikalaus, nors ir paprasto.


Man dažniausiai reikia bent trjetos palečių namie besidažant, nes idėjų daug ir tiesiog chaosas ant stalo, bet į savaitės kelionę pasiėmiau tik šią ir visiškai pakako – nes ir spalvos, ir sklaidymui reikalingi atspalviai, ir reikalingi šešeliavimui… Tikrai atitiko lūkesčius, o jos formatas toks, kad galiu net kasdien nešiotis kuprinėje.
Žinau, kad ne kiekvieno poreikiai ir pomėgiai tokie, kaip mano, bet tikiu, kad kiekvienam ši paletė gali tikti. Puiki dovana, nes tiesiog patys šešėliai kokybiški ir geresni už didžiąją daugumą priemonių panašaus biudžeto ribose. 
Beje, oficialiame firmos puslapyje galima rasti kiekvieno atspalvio detalias sudėtis – tai irgi labai naudinga ir informatyvu. Jei žinote, kad kažkokiai medžiagai akys jautrios ar norite patikrinti, ar priemonė veganiška – turite visą reikalingą informaciją. Man patinka toks skaidrumas ir lengvas priėmimas prie sudėčių.
Kaip jau supratote, man ši paletė tikrai labai patiko ir nenuvylė. Ji man parodė ištikybę ir dėvint – gerai išsilaiko vietoje, nedirgina akių, nenublunka dienos eigoje net ant mano riebių vokų (aišku po primerio ir užtvirtinimo). Tiks ir tikriems makiažo profams, o ir vos pradedančiam – nes jie kremiški ir naudoti juos paprasta, nėra byrantys ar sunkiai suvaldomi.
Tikrai sukūriau daug skirtingų akių makiažų su viena palete ir man tai pasiekimas. Ypač, kaip dažnai keliautojai. Vis žadu sau, kad vešiuosi mažiau daiktų, bet su kosmetika išeina sunkiai. Tad rasti kažką, kas užima mažai vietos ir visiškai patenkina mano norus – nuostabu. Kelionių draugas.
O ir namuose gana dažnai ranka tiesia šios paletės – tikrai daug gražių, kokybiškų atspalvių, todėl nieko keisto.
Atleiskite, kad mano įrašai visada gaunasi tokie ilgi – aš mėgstu gylį ir neapkenčiu paviršutiniškumo. Man visada norisi kuo detaliau, kuo plačiau, kuo vaizdingiau. Ir pati nelabai mėgstu tų, kurie aprašo labai trumpai ir pasako nedaug. Norisi su jumis dalintis ne tik etiketėmis “gerai”, “blogai”, “Patiko”, “Nepatiko”, bet ir savo mintimis ir jausmais, kuriuos naudotas produktas sukėlė. 
Taip, tai tik kosmetika, bet norisi pasinaudoti ja, idant kažką vieni kitiems perduotumėme ir bendrautume, dalintumėmės ir geriau jaustumėmės, kurtume ir nebijotume. Va, čia mano vėžiškumas ir išlenda.

Įdomu tai, kad asmenybę lemia (kas be ko) ne tik zodiako ženklas, bet ir gimimo laikas, kuris parodo, kokių planetų įtakoje gimei. Todėl vienas vandenis gali labai skirtis nuo kito vandenio, nes jų “planetos” visai kitokios. Vienas labiau skorpioniškas, kitas tartum svarstyklė…ir pan. Nesu labai į tai įsigilinusi, bet tai įdomu. Aišku, aš nemanau, kad tai paima ir nulemia tai, kas esame. Juk ir formuojamės socialiai, esame auklėjami, mokomės iš to, ką matome. Bet, kaip sako psichologai, su tam tikru mentalitetu jau gimstame, o charakterį įgauname jau besimokant. Na, kad jau gimstame linkę į ekstavertizmą ar intravertizmą. Kad esame labiau sangvinikai, melancholikai, cholerikai ar flegmatikai.
Negimstame kaip ‘Tabula Rasa” ir jau turime asmenybę, ant kurios gali formuotis kitos sąvybės ir mūsų reakcijos. Bet jau su tam tikrais polinkiais gimstame. Tad gal čia tikrai savo trigrašį įkiša ir planetos.
Matau per daug atitikimų tarp aprašymų ir tikrovės, tad kažkokia korealiacija tikėtina.

Horoskopų neskaitau – jie dažnai tokie aptakūs ir tinkami visiems. Tad, bent tie žurnaliniai, tik pramoga, verta anekdotų skilties. Bet, jei žiūrėsime į kiek platesnį astrologijos vaizdą –  pamatysime, kad yra ten ir prasmingų dalykų.
Labai noriu, kad pasidalintumėte savo mintimis ir Jūs. Koks Jūsų ženklas, kaip apibūdintumėte charakterį?

Gal turite idėjų, kokius dar įvaizdžius galima sukurti su šia palete?
Pasidalinkit ir aš išbandysiu. Visada esu pilna idėjų, bet gal pasiūlysit kažką, kas man nešovė į galvą. Svarbiausia dalintis ir turtėti. Va, koks žavingas paradoksas.
Tie, kurie išskaitėt ligi pat galo – esu dėkinga ir labai prašau pasisakyti ir pasekti mane soc. medijoje – bendraukim, draugaukim ir kartu aukim.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/
FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/
@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/
cropped-img_3594-21.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published.