Dekoratyvinė,  Kosmetika,  lūpoms

“Colourpop” ilgai išliekantys matiniai lūpų dažai (Ultra Satins/Mattes – liquid lipsticks)

Tikrai manau, kad “Colourpop” yra puiki kosmetika už tikrai prieinamą kainą. Aukštos klasės kokybė, kurią galima rasti neišleidus labai daug. Ir man taip gaila, kad tai JAV prekinis ženklas, kuris už Atlanto be galo populiarus, bet neturi tarpininkų Europoje, kur galima būtų greitai ir be vargo jų produkcijos gauti… Tenka siųstis. Galima tiesiai – bet tada už sumą, kuri neviršytų 22 eurų arba teks sumokėti papildomai muito mokestį. Arba per tarpininkus, tad atvežimas irgi kainuos ne tik porą eurų, o ir reikės strategavimo ir kantrybės.

Aš pati siunčiausi “Colourpop” per tarpininkus Shipzee, kurie atidaro tavo vardu adresą JAV, siuntiesi priemones ten. Aš užsisakau bent kelis ar daugiau siuntinukų ir tada kartu už visus sumoku atvežimo mokestį ir jau jie perpakuoja (jei to prašai) ir atveža iki durų. Trunka apie mėnesį, atvežimas, kiek aš siunčiausi, kainavo apie 20-30 visiems siuntiniams. Kai siuntiesi daug, tada apsimoka. Jei tik kelis lūpų dažus – tada nelabai, jau geriau su kažkuo susimesti, susiderinti… Na, tikrai labai gaila, kad nėra lengvai ir patogiau “Colourpop” mums pasiekiama. Bet produkcija to verta, ne be reikalo savo vardą užsitarnavusi.

Dar per Vinted gali rasti pavienių produktų – bet visada rizikuojate, kad produktas gali būti praimtas ir naudotas arba neoriginalus. Esu pirkus iš merginų ir mano patirtis (bent su “Colourpop” nebloga), bet negaliu nepaminėti esančių rizikų. Bet, jei norisi sužinoti, kas tai per formulė, pirmam pabandymui tikrai galima ten pasikuisti.

Paklausite, ar tikrai verta tiek jėgų ir lėšų aukoti JAV kosmetikos ženklui, juk visko ir pas mus tiek daug?
Tiesa, tikrai daug. Ir tai tikrai nabūtina – meluočiau, kad negalite rasti gerų lūpų dažų (ar šešėlių) Lietuvoje ar Europoje, bet aš pasidaviau smalsumui ir norui bandyti “Colourpop” ir manęs jie nenuvylė. Nesigailiu dėl savo pirkinių – jie turi labai didelį pasirinkimą, aukštą kokybę ir tikrai įdomius, kitoniškus produktus. Tarkim “The Zodiac” šešėlių paletę visada vežuosi į keliones ir neatsidžiaugiu, viena manpo favoričių. Kita jų paletė – “Fortune” irgi puiki. Na, norisi prisiliest prie šios kosmetikos ir tiek, niekaip kitaip negaliu pasiteisint.

Ir šiandien tęsiu savo turimų kosmetikos priemonių kolekcijos aprašymus, dabar peržiūriu visus turimus liquid lipstick tipo lūpų  produktus, jau dalinausi apie “Nyx” Suede, “L’oreal” rouge signature bei kitus.

Ir atėjo laikas peržiūrėti visus turimus matinius skystus, ryškius ir ilgai išliekančius lūpų dažus iš COLOURPOP

Siunčiausi iš colourpop.com – priklausomai nuo kolekcijos, priemonės tipo, skysti ilgai išliekantys matiniai lūpų dažai kainuoja maždaug $7 – $9 (6,5€ – 7,3€ ) pilnomis kainomis. Daugumos įprasto dydžio lūpų dažų dydis – 3.2g, tikrai nemažai.

Vienas didžiausių Colourpop privalumų – milžiniškas atspalvių pasirinkimas! Kiekvienas odos tonas ras sau tobulą rudą, rožinę, raudoną, violetinę ar net žalią. Galima rasti ir puikių nude kasdienių atspalvių, ir juodą, turkio žydrumo ar beveik baltą… Lietuvoje mes mažiau pratę prie ryškių spalvų ir kažko neįprasto, bet aš kaip tik tai labai mėgstu ir visada džiaugiuosi tokia spalvota įvairove, kurioje sau kažką ir paprasto, ir įdomaus ras kiekvienas.

Mano turimos formulės – dauguma ULTRA SATINS, keletas ULTRA MATTES. Kaip ir pavadinimai suponuoja, “mattes” yra labiau matiniai, sausesni ir kiek labiau sausinantys, itin ilgai išliekantys lūpų dažai. Tikrai neblogi, bet aš pirmenybę teikiu “satins” formulei – irgi matinė, bet turi šiek tiek daugiau šlapumo, mažiau sausina lūpas, yra kiek lengvesnė, irgi išlieka labai neblogai, tikrai satininė.

Pati formulė man labai patinka – neturi nemalonaus lipnumo, su ja patogu. Lūpas visi tokie matinukai šiek tiek sausina, bet su šiais mano lūpos jaučiasi tikrai pakankamai neblogai ir nesijaučia neigiamų pasekmių. Išlieka tikrai ilgai – laisvai galima visą dieną išvaikščioti. Aišku, jei ką riebesnio valgot ar geriant, lūpas pakramtot – tada apsitrins, tad reikės pataisyti, bet šiaip jau tikrai galima patogiai jaustis ir ilgai vaikščioti užsimiršus su ryškiomis lūpomis.

Kaip ir visus tokio tipo lūpdažius, patarčiau lūpas paruošti. Jei jos sausokos ir turi atplaišų, panaudokite lūpų šveitiklį, padrėkinkite. Tada matiniai lūpų dažai daug geriau atrodys ir, žinoma, su jais geriau jausitės, nebus nemalonaus sausumo jausmo.

Mano patys seniausi atspalviai – tai ryškiai raudonas, toks net šviečiantis, satino FIRST CLASS. Tikrai gražus, itin ryškus, bet pajaučiau, kad jau šis pasenęs, nes formulė nesidengė taip tolygiai kaip seniau. Tad su šiuo atsisveikinu. Tikrai jis neblogas, turintis neoninio oranžo ir vasariškas. Bet jau sakau “iki”, nes tikrai ilgai jį turiu ir savo atitarnavo. Kitas senukas yra violetinis LYCHEE (irgi satino formulė) – daug naudotas, man labai patinkantis atspalvis. Šį gal dar pasilaikysiu, bet pajaučiau, kad jau irgi formulė nebe tokia gera, kokia buvo. Nepakitęs nei kvapas, naudojasi neblogai, bet sausiau ir ne taip tolygiai kaip seniau. Bet naujo formulė tikrai buvo puiki.

Vat rožinė, nors ir satininė, LOVE MUFFIN man neprigijo. Gal jau irgi kiek formulė pastovėjo, bet ir šiaip tiesiog ne mano atspalvis, kiek per šviesus ir kažkaip labai išryškina visas sausas lūpų vietas. Tiks visokiems ombre ir maišytiems lūpų įvaizdžiams, bet šios nekartočiau.

Rudus lūpų dažus, kaip jau tikriausiai supratot, labai mėgstu. Satininis FRICK N FRACK yra mini dydžio, bet vienas naujausių iš maniškių, tad tikrai leidžia prisiminti, kokia puiki šioji formulė. Jis ir dengiasi gražiai, ir jausmas puikus, atrodo labai gerai. Šis man tikrai labai patinka (jis trečias lūpų nuotraukų koliaže). Labai panašus atspalvis ir matinuko WILD NOTHING, efektas labiau matinis, tad reikia atidžiau lūpas paruošti, išsilaiko dar ilgiau, bet ir labiau sausina. Man jis patiko, bet jei reiktų rinktis tarp šių dviejų – satininis laimėtų (jis pirmoje lūpų nuotraukoje).

Šaltas satino TANSY tikrai gražus (antras), toks pieniško šokolado atspalvis. Tikrai gražus, rudeniškas. Esam labiau pratę prie šiltų tonų, bet man šalti irgi labai patinka. Itin šiltas yra MAMA satinukas – kaip slyvų uogienė su bruknėm (ketvirtas nuotraukose), patinka.

Galiausiai juodas ir tiesiog sugeriantis visas kitas spalvas matinis FRIDAY atspalvis. Jei iškot labai gilios ir ryškios juodos – ši tobula. Tobulai tinka vakarėliams, ypač helouvynui. Puikiai išsilaiko, tik po aliejuotos picos gal norisi pasitaisyti, bet šiaip jau visą vakarą tikrai galiu išlaikyti tobulai juodas ir ryškias lūpas. O tokia spalva apsitrynus atrodo tikrai prastai, todėl tai trigubas laimėjimas. Reikia pastangų nubrėžti lygiems ir gražiems kontūrams, bet vėliau gali džiaugtis jais visą vakarą.

O galima ir paįvairinti, maišyti su kitais atspalviai, kurti ombre įvaizdžius su perėjimais arba tiesiog užtapšnoti highlighterio – būtent taip su žydru aš ir padariau sekančioje nuotraukoje. Šiais juodais lūpų dažais tikrai likau patenkinta – sodri, ryški, ilgai išliekanti spalva už gerą kainą.

Sako, kad baiginėjasi skystų matinių lūpų dažų mada, bet juos tikrai verta rinktis, kai laukia ilga ir sunki diena, o norisi, kad lūpų dažais nereiktų rūpintis, lūpos išliktų ryškios. Kasdienai jų nesirenku, bet tikrai ir neužmirštu gulinčių stalčiuje. Jei jau kokios geros ir nelipnios, itin pigmentuotos formulės ieškot – tikrai verta colourpop pabandyti. Būtent kainos ir kokybės santykis tiesiog puikus. Turiu ir kitokių produktų lūpoms iš šios kompanijos, tad būtinai ir juos aprašysiu, nes irgi nenuvylė.

Be to, ši formulė identiška KYLIE JENNER lūpų dažams – tik kaina beveik trigubai mažesnė. O kokybė ta pati. Tad jeigu norite lūpų dažų dėl kokybės, o ne dėl prekinio ženklo, tai tikrai nemaitinkit milijardierių barbių piniginių ir rinkitės Colourpop.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *