Dekoratyvinė,  Kosmetika,  lūpoms

“Catrice”: velvetinis lūpų kremas 030 ir 020

Šiandien aptarsiu Catrice matinius-velvetinius lūpų kremus su vitaminu E. Nusipirkau parduotuvėje Eurokos dvi spalvas – 030 hazel-rose royce ir 020 rose you voice – atspalviai natūralūs, šiek tiek plytiniai-vyšniniai.
Toms, kurios tikisi iš šių lūpų dažų to paties, kaip iš skystų matinių (liquid mattes) – nusivils, nes tai lūpų kremai, kur gauname tartum velvetinį vaizdą – kitko šie lūpų dažai ir nežada, tad visada pažiūrėkite, ką apie produktą sako gamintojai, kokius lūkesčius turėti. Nes velvetiniai lūpų kremai nėra tas pats kaip tie skysti lūpų dažai, kurie nepalieka žymių, išlieka visą dieną ir išdžiūna ant lūpų, tapdami sausi.Apibriaukiau turimus atspalvius – tiesa sakant, internete atspalviai nėra visai tokie patys, kokie atrodo tikrovėje, o 020 ne toks rožinis, veikiau plytinis ir atspalviai labai panašūs, kontrastas tarp jų nėra toks ryškus, kaip atrodo internete.
Kaina matote -3,59eu – arba su nuolaida gaunate pigiau. (eurokos bent jau). Produktas ne po eurą, bet tikrai pigus ir kaina prieinama ir neiškelta, tai džiugina.


Pradėkime nuo šviesesnio atspalvio, kuris gražus, persikinis, bet tikrai ne toks rožinis, kaip galima pagalvoti iš pavadinimo ar pagal eurokos spalvų paletę, kuri netiksli.


Nuotraukos darytos skirtinguose apšvietimuose – atspalvis labai natūralus, velvetinis.
Tada – 030 atspalvis:Na, nuotraukos nėra pačios gražiausios, bet man svarbu buvo perteikti atspalvius. Jie tikrai labai panašūs – 020 veikiau persikinis ir šilto atspalvio, o 030 labiau šaltas, vyšniškesnis. Bet didelio kontrasto tarp jų nėra – nes pigmentacija nėra labai stipri, jie puikiai maišosi tarpusavyje. Ar Jums reikia abiejų? Tikrai nebūtinai.
Praleidau visą dieną (na, gerai, gal pusdienį) su jais. Spalvas maišiau, bandydama išgauti bent minimalų “ombre” efektą, bet realiai spalvos susimaišė tarpusavyje ir tiek.

Sėdint vietoje būtų kitaip -bet važiuojant svečiuotis, valgant pietus, geriant kavą ir t.t. – realiai išbuvo ant lūpų pora valandų. Tai lūpų kremas, kuris neįsigeria į lūpas ir nusivalo lengvai, palieka žymes ant puodukų krašto ar buteliuko kaklelio. Sakyčiau, kad išbūna gal kiek ilgiau ar panašiai kaip paprasti lūpų dažai.
Pigmentacija – vidutinė, nėra labai stipri tikrai. Veikiau natūralus paryškinimas lūpų ir vienas kitam artimi atspalviai. Natūralioms spalvoms tokia konsistencija it pigmentacija nėra bėda, bet su tamsesnėnis ir ryškesnėmis spalvomis gali atsirasti bėdų.
Lūpų nedžiovina, tepasi tolygiai, nusivalo lengvai, kaina nedidelė. Tai tikrai ne ilgalaikiai lūpų dažai, o tiesiog lūpų kremai kasdienai, kuriuos kad pora valandų reiks užsitepti iš naujo.

Šepetėlis patogus ir lankstus. Dažnos akcijos. Kvapas neblogas, konsistencija irgi nebloga.
Tai nebloga priemonė, jei norisi tiesiog tokio tipo natūralaus atspalvio lūpų dažų kiekvienos dienos gyvenimui. Nesakyčiau, kad priemonė labai prasta ar niekam tikus – bet nereikia tikėtis, kad tai bus ilgai išliekantys stipriai pigmentuoti lūpų dažai. Kaina patraukli – bet reikia žinoti, ką perki.
Per akcijas prigriebti bent vieną patinkantį visai verta, jei panašių neturite labai daug 🙂
@dominykanav DMN
#catrice #velvet #matt #lips #lip #cream #lupu #kremas #velvetinis #eurokos #kosmetika #makiazas #dazai

Leave a Reply

Your email address will not be published.