Dekoratyvinė,  Kosmetika,  lūpoms,  Veidui

CATRICE “Pure Simplicity” tvari laikina kolekcija (lūpų dažai ir skaistalai)

Nepirkau visos CATRICE “Pure Simplicity” laikinos kolekcijos, bet mano akį ji tikrai patraukė. Paprasta, atitikantį dabartinį periodą, kai visi nori kuo švaresnių, žalesnių produktų, o kosmetikos industrija sunkiau su tuo susiderina (na, etiketėse lengvai, bet ne realiai). Be dvigubos pakuotės, kartoniniai įpakavimai su holografine žaisme. Gal kažkam ir pigiai pasirodys, bet man tikrai patiko. Ne zero waste, aišku, bet šiukšlių vis tik mažiau ir didelė pakuotės dalis suirs, kai jau teks išmesti, tad vis šioks toks pliusas, kad ir ne absoliutus. 

Kolekciją sudaro lūpų dažai (trys atspalviai), baked tipo švytintys skaistalai (irgi trys) ir nagų lakai (keturi atspalviai). Nieko netikėto, kad spalvos gana natūralios – rožinės, persikinės, uogų raudonumo. Tokios lengvos ir paprastos. Mėgstu tikrai ne tik tokias, bet koloritas man patiko, kad ir pasirinkimas nėra didelis. 

Su limituotom kolekcijomis visada sunku, nes jos trunka labai trumpai. Vos tik nugriebi kažką (o tai padarai ne pirmą dieną po pasirodymo), išbandai, tinkamai ištestuoji, prisiruoši aprašyt – ir op jau prekių nebėra arba tik likučiai. Tiesiog per greitai šitas ratas sukasi. Suprantu, kad žmonės nori naujumo, aš pati vis naujienas apžiūriu, bet vis tik norisi daugiau produktų, kurie liktų ir išliktų. Būna labai teminių tam laikotarpiui kolekcijų, bet būna ir tikrai universalių. Ir jei formulė pavykusi – kam taip greitai viską stabdyti? Nežinau, bet mane tai glumina ir trikdo. 

Pirkau EUROKOS, tiek lūpų dažai (3,8 g), tiek skaistalai (5,5 g) be nuolaidų kainuoja po 5,19 €
Nagų lakai (8ml) po 3,59 €. 

Nagų lakų nepirkau, bet išsirinkau vienus skaistalus ir vienus lūpų dažus. Kadangi man visada norisi viską susigriebti, tai didžiuojuosi savo geležine savitvarda (haha). 

LŪPŲ DAŽAI

Šie lūpdažiai veganiški, pakuotė man patiko, tik gal norėčiau, kad kiek stabiliau dangtelis laikytųsi, bet šiaip viskas neblogai. Paprasti, išsukami, bet matiniai. Pradžioje pasirodė kiek kietoki, tarum vaškuoti, nepalieka kreminio sluoksnio. Išryškina sausesnes lūpų vietas – tik ant sudrėkintų lūpų patarčiau naudoti. Bet galiausiai pripratau prie formulės ir man visai patiko. Jie tikrai matiniai, tad laikosi neblogai, palyginti su kitokiais lūpų dažais. Aišku, kad geriant ar valgant nusitrins, bet šiaip nekėlė bėdų ir kasdienai tiko. 

Mano atspalvis “Rose Verve” – toks uogų spalvos, rausvas, bet purvinesnis ir tamsesnis. Toks mano pats mėgstamiausias kasdienai. Paryškina lūpas, bet nereikia per daug vargti prie kontūro ir lekiant į darbą ar į paskaitas labai tinka. Na, ir derinasi prie visko. Man šviesiaodei, turinčiai neuttralų potonį, tikrai patiko. 

Pati formulė nėra tobula, bet savo funkciją atlieka, nepajutau kažkokio nepatogumo. Gali pasirodyti, kad kiek sausina, bet tai matiniai dažai, tad tiesiog nėra papildomo drėkinimo. Bet galima prieš tai naudoti lūpų balzamą arba ant viršaus kokį lengvą blizgį naudoti – tikrai galima pritaikyti sau, kaip tik norisi. 

Nesakyčiau, kad tai geriausia formulė, kokią esu bandžiusi, bet ir nenuvylė. Kad ir lyginant su MAC matiniu lūpdažiu – skirtumai nelabai ryškūs. Gal pasttarieji kiek labiau pigmentuoti, bet ir mano MAC atspalvis kitoks, tad negaliu visai relevantiškai sugretinti. Užtat šie gali vos vos paryškinti lūpas, jei norisi tik truputuką spalvos pridėti. O galima ir sluoksniuoti ir ryškesnį efektą išgauti. 

Parduotuvėje ant rankos pasižiūrėjau ir kelis kitus atspalvius – “Moody Plum” tikrai tamsus, rudai violetinis, o “Coral Crush” oranžinis, net šiek neoninis ir tikrai ryškus. Visi atspalviai gražūs ir neblogi pasirodė. 

SKAISTALAI

O skaistalus išsirinkau “Moody Plum” – slyvinius, tamsokus. Jie švyti, labai švelnūs ir gražiai dengiasi, lengvai sluoksniuojasi. Nei byra, nei yra sausi ar per daug pigmentuoti. Lengvi, bet galima sluoksniuoti ir išgauti pakankamai ryškų efektą ar lengvą kontūrą, kai nereiks bronzerio. Gražiai atrodo suliejus su highlighter’iu. 

Pirkau internetu, bet su atspalviais tobulai atitaikiau. Džiaugiuosi, nes tikrai išsirinkau tokias spalvas, kurias ir būčiau išsirinkus, tad nieko keisto, kad nenumečiau, o tikrai dažnai šias priemones naudoju ir nepamirštu. Tad apsimokėjo. 

Skaistalų ir spalva, ir formulė man patiko. Na taip, su tokiu dangteliu keliauti nebūtų labai patogu, bet namuose naudojant problemų nekyla. Išlieka, nekemša porų, nesausina. Ant rankos parodžiau (nuotrauka žemiau) kaip atrodo – tie patys skaistalai, tiesiog skirtingose vietose paėmiau. Jie tokie marmuriniai, tad atspalviai susilieja. Tikrai gražiai gaunasi. 

Tai paprasta, nedidelė kolekcija. Bet žavi, stilinga, išsiskirianti. Man patiko ir atspalviai, ir neblogos formulės. Priemonės neprikvepintos, minimalistinio, bet dailaus dizaino. Turint omenyje nedidelę kainą, tikrai paliko gerą įspūdį. O ir su nuolaidom perkant – keleto eurų tikrai verti. Telieka patinkantį atspalvį išsirinkti. 

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

Tinklaraštis apie keliones: https://www.facebook.com/kelionduone/
Kūryba: https://www.facebook.com/pabudusiudrugeliutvirtove/ 
If you love art and quotes: https://www.facebook.com/vilniusartparasites/ 

Leave a Reply

Your email address will not be published.