Akims,  Dekoratyvinė,  Kosmetika,  Makiažas,  Pabaigtukai (Project Pan)

“Catrice” blakstienų tušas ‘Rock Couture’ 24h (atsparus vandeniui) – apžvalga.

Ko mes norime iš blakstienų tušo? Tai yra pats svarbiausias klausimas, nes tik jo ribose visos rekomendacijos ir patarimai, vertinimai turi prasmės. Vieniems, kad tik nelipintų ir natūraliai atrodytų, kitiems, kad apimties būtų ir efektinga – tarsi su priklijuotom blakstutėm, kitiems – turi būti užriesta ir kad netrupėtų….

Tad rašyti  blakstienų tušų apžvalgas man visada yra sudėtingas uždavinys, nes puikiai suprantu, kaip tai subjektyvu – žinoma, tai galima pasakyti apie įvairius makiažo produktus, bet blakstienų tušai yra tikriausiai labiausiai universalus produktas, bet tuo pačiu esti tiek daug skirtingų – nes visi turime skirtingus poreikius.

‘Rock Couture’ – Catrice

Šiandien kalbėsiu apie “Catrice” blakstienų tušą ‘Rock Couture’atsparų vandeniui, išliekantį iki 24h.

Aptariu kaip pabaigtuką – jau gal pusę metų jis guli kosmetinėje ir tai naudoju, tai ne, tai vėl – ir laikas jam išeiti. Jis iš senesnės kolekcijos – tad negaliu pažadėti, kad dar rasite, bet užsilikusių dar kažkur turi būti ir pažmėžuoti kažkur jam dar gali tekti.

Yra ir toks pat rausvai sidabrinis (o ne mėlynas) variantas – neatsaparaus vandeniui.
Turiu ir įprastų tušų, bet šiaip renkuosi atsparų vandeniui, nes kitokie mano odos, akių formos ir tiesiog gyvenimo – neatlaiko. 

Pirkau “Eurokos”, galima rasti ir “Droge” – kaina apie 4 eurus.

Sudėtis: 

SudėtisAQUA (WATER), CERA ALBA (BEESWAX), SYNTHETIC BEESWAX, JOJOBA ESTERS, GLYCERIN, COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, STYRENE/ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANEDIOL, ACACIA SENEGAL GUM , METHYL METHACRYLATE COPOLYMER, TOCOPHEROL, CAPRYLYL GLYCOL, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PVP, BUTYLENE GLYCOL, MYRISTIC ACID, CELLULOSE, BEHENIC ACID, ARACHIDIC ACID, SODIUM LAURETH-12 SULFATE, OLEIC ACID, C11-15 PARETH-7, TETRASODIUM EDTA, PHENOXYETHANOL, SODIUM DEHYDROACETATE, POTASSIUM SORBATE, CI 77266 (BLACK 2) (NANO), CI 77499 (IRON OXIDES). – sudėties giliai ir nekomentuosiu, nes nieko neįprasto ar labai vengtino (kalbant apie blakstienų tušą) nematau. Taip, yra fenoksitienolis – jo norėtųsi išvengti, bet 90proc. priemonių turi jį sudėtyje, o jis gale, tad blakstienų tušui duodamas išrišimas. 

Na ir kaip?

Tūbelė labai stora – tikriausiai masiškiausia iš visų turimų. Tai nei blogai, nei gerai, bet nustebino.

O ir šepetėlis labai masyvus ir didelis – nors šereliai silikoniai ir trumpučiai.

Pats šepetėlis man patiko, nors pirmenybę teikčiau mažesniam. Kampinėms blakstienoms (ką jau apie apatines kalbėt) buvo netinkamas ir sunku su tokiu gigantu prie jų prieiti, neištpus pusės veido juoda mase.

Ant šepetėlio lieka labai daug produkto – man buvo sunku tvarkytis su tokiu kiekiu ir labai lengvai blakstienos susilipindavo į gumulą.

Galiausiai atradau, kad man tinkamas variantas yra ištraukus kiek tik įmanoma produkto nuimti nuo šepetėlio į tūbelės kraštus ir tada naudoti.

Pati formulė kiek tirštoka, bet jei jos nebūtų ant šepėlio per daug – priekaištų jai neturėčiau.

Pažiūrėkite, kiek daug produkto prieš dažydama nuimu nuo šepetėlio! Juk taip būti neturėtų…

Tiesa, šis tušas tikrai efektingas ir matomai patankina, pastorina, pailgina ir juodai nudažo blakstienas.

Jis tiko tik mano viršutinėms blakstienoms – apatines sulipino, tušo patekdavo ant odos ir tiesiog naudoti per sunku ir efektas nepatiko – apatinėms renkuosi minimalaus efekto, natūralius tušus.

Ilgiau naudojant, atradau, kaip su juo gražiai pasidažyti ir vaizdas tikrai tenkindavo. Bet, mano galva, tai reikalavo papildomai daug pastangų, kurių nenorėčiau paaukoti blakstienų tušui.

Jei dažydavausi blakstienas skubant ar per daug nesusikaupus – iškart viskas sulipdavo, išsitepliodavo – o esu pakankamai įgudusi.

Tad tiesiog reikalo ir šepetėlio valymo ir atsargiu gestų su tokiu dideliu šepetėliu – mano akių formai jis visai netiko. Mano akys su užkritusiu voku (hoody eyes), mažos ir įkypokos – toks tušas tiks labiau toms, kurių blakstutės neliečia odos atsimerkus ir yra didesnės – bus tiesiog lengviau prieiti su tokiu šepetėliu.


Nors, pati formulė išsilaikė gerai – nei trupėjo, nei tepliojosi. Vakare nuvalydavau su aliejumi ar dvizafiu valikliu, tada jau su miceliniu vandeniu ar akių makiažo vienfaziu valikliu – blakstienų tikrai nenustekeno. O ir šiaip joms labiausiai kenkia ne vandeniui atsparūs tušai, bet agresvys ir neatsargus tušo nuvalymas.
 Jei pavykdavo gražiai pasidažyti ir suvaldyti milžinišką šepetuką ir tušo masę – likdavau tikrai patenkinta. Bet, kaip ir minėjau, labai daug puikių blakstienų tušų reikalauja daug mažiau pastangų, tad tiesiog, mano nuomone, neverta tiek vargti. Tad antrą kartą nekartočiau.

Žinau, kad kai kam šis tušas kaip tik labai patiko, tad tiesiog reikia prisiminti tai, ką sakiau pradžioje – turime labai indivudalius norus. Šis manuosius atitiko tik pusėtinai, tad rašau 6/10, nes MAN netiko ir nelabai patiko, nors ir prastai dažančiu ar jokio efekto nesuteikiančiu, toli gražu, nepavadinčiau.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.