Akims,  Kosmetika,  Veidui

“Catrice” astrology veido modeliavimo ir akių šešėlių paletės (vaikai, netikėkit horoskopais)

Nesvarbu, ar tikit astrologija – gal domitės ir matot prasminius dėmenys dangaus kūnų išsidėstymuose, gal tai traktuojat kaip žaidimą, gal nesidomit, gal laikot nesąmone… visi turime savo zodiako ženklą, nepaisant to, ar tai kažką reiškia, ar ne. Bet tai gali būti smagus suasmeninimas kosmetikoje – ieškai savo atspalvio, vertini jį pagal savo charakterį. Kažkaip visos kolekcijos su zodiakais mane traukia, nors ir nesu didelė astrologijos fanė. O ir esu vėžiukė – man visada priskiriamas šviesiai rožinis ar kreminis atspalvis, o daug labiau norėčiau kažko ryškaus ir rėkiančio. Bet tai žaidimas. Šiuo atveju, tikrai tik interpretacija. O, kai kolekcijos turi temą, visada daug smagiau.

Šiandien kalbėsiu apie “Catrice” kosmetikos veido ir akių paletes ‘Astrology‘. Tai laikina kolekcija – tiesą sakant jau praėjusi, bet paletės vis dar prekyboje, o ir per pus pigiau nei buvo. Jau kurį laiką jas turiu ir vis mėginu. Reikėjo laiko, kol suvirškinau visus įspūdžius.

 

CATRICE ASTROLOGY veido bruožų modeliavimo paletė

Ją rasite Eurokos – 13,49 €, 0 dabar, kai rašau, jai taikoma net 50% nuolaida (Iki Spalio), tad gausite už 6,75 €

Šioje paletėje yra matinis bronzeris (tinkamas kontūravimui), matiniai skaistalai ir du highlighteriai. Iš viso 28 g produkto.

Pirmas pastebėjimas – tokia paletė labiau tiks šviesesnei odai. Spalvinė gama man patiko – bronzerio/kontūravimo priemonės atspalvis puikus, pakankamai šaltas, bet natūralus. Ant veido atrodo tikrai gražiai. Nors man pritrūko ryškumo ir kremiškumo. Pakankamai ilgai turėjau sluoksniuoti ir sklaidyti, jog išgaučiau natūralų efektą.

Skaistalų atspalvis man irgi patinka, bet vėl gi – jie per sausi ir trūksta kremiškumo bei ryškumo. Reikia pavargti, kol išsklaidai tolygiai.

Highlighteriai subtilūs, atrodo gražiai, sklaidosi tolygiai, bet vis tik norėjau daugiau ryškumo, efektingumo ir kremiškumo.

Tikrai nesakau, kad tai bevertė paletė – galima natūraliai ir dailiai pasidažyti, švelniai pakontūruoti veidą. Manau, kad pradedančiam gilintis į makiažą tai bus puiki paletė, su kuria nebus lengva persistengti. Bet turint ir bandant daug produktų – man norisi daugiau. Panaudoju ją, į šalį amžiams nenusviedžiu, bet apvylė.

Kai liečiu priemonę – ji ir švelni, ir satininė. Ir tikrai įdėjus darbo pavyksta išskalaidyti. Bet…

Kas man patinka labiausiai – tai pakuotė. Į ją tikrai investuota – ji graži, įdomi. Užsidaro kaip durys su magnetais – ir tikrai gerai laikosi. Viduje yra veidrodukai.

CATRICE ASTROLOGY akių makiažo paletė

Kaina identiška – paletę rasite Eurokos – 13,49 €, 0 dabar, kai rašau, jai taikoma net 50% nuolaida (Iki Spalio), tad gausite už 6,75 €

Produkto – 15,6 g. Iš viso dvylika šešėlių.

Iš tiesų, šešėliai bevardžiai. Man visada norisi išspausdintų pavadinimų – tai suteikia žaismės ir savitumo. Bet, kai atsidarai paletę, ant jos viduje uždėta plastikinė permatoma lentelė, nurodanti, kuris atspalvis, kuriam zodiako ženklui priskiriamas.

Vėl gi – man patiko pakuotė. Bet mane nuvylė pačių šešėlių įklijavimo kokybė, kai kurie įdėti į paletė nelabai lygiai. Spalvų gama irgi nuvilinti. Žinau, kad daugumai patinka žemės ir natūralūs tonai – ir tikrai jie labai tinka kasdienai, bet man paletėse norisi daugiau spalvų. Net, jei tai ir natūrali paletė – gali būti bent pora įdomesnių atspalvių. Kad ir violetinis, ryškiai rožinis ar samanų žalumo, mėlynas ar oranžinis… čia aš nelabai matau kažko įdomaus. Taip, spalvos gražios ir tikrai tokios, kurias naudoja praktiškai kiekvienas, bet tokių palečių labai labai daug. Ir man tokia spalvinė gama su zodiako ženklais ir astrologija nelabai derinasi – juk tai ir vandens, ir oro, ir ugnies ženklai, o ne tik žemės. Atspalvių priskyrimas zodiako ženklams kažkoks atsitiktinis ir beprasmis šiuo atveju.

Avinas ir jautis praktiškai nematomi ir kremiški, su blizgučiais? Kokiame pasaulyje? Nesakau, kad avinas visada turi būti raudonas, bet šioje paletėje tiesiog niekas nėra apgalvota ar pagrįsta.

Visa pirma eilė yra kreminiai šešėliai su blizgučiais – ir tikrai nelabai ryškūs, todėl realiai visi atrodo vienodai ant odos. Jie švelnūs, bet tikrai neryškūs ir tokie patys, kaip highlighteris veido paletėje. Labai švelnūs ir pasklaidžius išvis pranyks nuo žemės paviršiaus.

Matinė ruda nebloga, bet tepasi gana netolygiai, nors išsklaidyti įmanoma. Blizgesnė ruda man tikrai patiko – vienas iš geriausių atspalvių šioje paletėje. Mergelės atspalvis. Taip pat šalia esantis blizgus oranžiniai-kreminis atspalvis tikrai neblogas. Byra, bet ryškus ir gražus. Bet su jais visais bėda, kad pasklaidžius jie išnyksta, nes yra sausi. Patarčiau blizgius šešėlius naudoti su drėgnų šepetėliu. Dešiniausias atspalvis su stambesniais blizgučiais – teorijoje gražus, bet čia visiškas nesusipratimas. Byra, visai nesilaiko ant odos ir tinka naudoti tik drėgną.

Atspalviai su stambiais blizgučiais tikrai nepavykę – nežinau , ar formulė prasta, ar suspausta nepakankamai, bet tikrai nuvylė. Kaip bebūtų keista, matiniai daug vertesni dėmesio. Trys paskutiniai matiniai – gal kiek sausoki, bet pigmentas tikrai stiprus ir su jais galima puikiai pravesti liniją palei akį (eyeliner’į) arba išgauti ryškesnį efektą – tik kremiškumo trūksta, tad reikia nepersistengti ir atsargiai sluoksniuoti, kad nesigautų dėmėmis.

Taip, galima sukurti paprastą ir gražų akių makiažą, bet ir naudojant skirtingus atspalvius jis realiai atrodo beveik taip pat.

 

 

Taip, jie atlieka savo darbą. Bet daug palečių, net ir pigių, kurios atlieka savo darbą geriau. Naudoti galima, būta prastenių palečių, bet tikrai nusivyliau. Veido paletė dar nieko, bet šešėliai tikras nesusipratimas. Pakuotė nuostabi – tik ji ir patraukė mane. Ir idėja, nors ir banaloka, patraukli. Bet matosi, kad idėja buvo tik pakuotei, o su vidumi visai nekoreliavo.

Kaina irgi didesnė nei įprastai būtent dėl investavimo į mandresnes pakuotes. 13 eu tikrai nei viena paletė nėra verta. Veido paletę už 6 eu dar galėčiau rekomenduoti, ieškančio būtent tokių atspalvių, bet šešėlių tikrai ne. Deja, bet nepasiteisinusi kolekcija. Ir labai abejoju, ar sulaukusi daug susižavėjimo. O gaila, nes išorinis vizualas tikrai demonstruoja įdirbį… Veido paletei duočiau 6/10, akių – 5/10.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

FB: https://www.facebook.com/kelionduone/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *