Makiažas

"Catrice: active warrior" – kreminiai highlighteriai ir primeris – judėjimo laisvei

Ar pastebėjote “Catrice” kosmetikos seriją žydrais aprasojusiais dangteliais? Tai “Active Warrior” kolekcija – sportuojantiems, nuolat judantiems ir kovojantiems. Visi produktai išlieka prakaituojant ir atlaiko kūno karštį bei drėgmę (bent taip teigiama).
Kolekcijos esmė – laisvė judėti. Fizinis ir mentalinis raumenų stiprinimas, kai mūsų vidus harmoningai draugauja su išore ir moka pažinti savo tikruosius poreikius, kūno ir proto reikmes.
catrice-active-warrior-1000-1.jpgKolekciją sudaro: kreminiai highlighteriai (švytėjimo suteikiantys kremai), pora lūpų dažų, atlaikančių net karštus seksualinius nuotykius. “Instant Blurring Stick” – pieštukinį primer’į, kuris matifikuoja odą, užpildo poras. “Life-Proof” akių pieštukas, matifikuojanti veido kompaktinė pudra, vėsinantis veido purškiklis/fiksatorius, gaivinančios drėgnos servetėlės veidui.
Kolekcija laikina ir prekių likę tik likučiai su nuolaidomis – rasite “Eurokos” už pusę kainos. Gal užsivėlinau su apžvalga, bet norėjosi ne kartą patestuoti, o laikas bėga žvėriškai greitai. Vis tik – dalis kolekcijos dar lentynose, tad gal bus naudinga, jei svarstysit, ar verta įsigyti prieš dingstat amžiams.
 
img_4928Aš išbandžiau abu kreminius highlighter’ius010 Work It Out! ir  020 Gym Beam
Žadama, jog kreminiai, bet atsparūs vandeniui, stipriai žvilgantys ir užtikrinantys idealų švytėjimą. Su aplikatoriumi, koks būna maskuokliuose ar lūpų blizgiuose. 6ml produkto – nedaug, bet tikrai ne porai kartų, kai produkto reikia nedaug.
Man labai patiko pakuotė –  mėlyna su 3D lašeliais man pasirodė itin patraukli ir puošianti lentynas. O ir atitinkanti pačios kolekcijos temą.
Tinka užsidėti kiek priemonės ant švaraus veido be makiažo – tai gana natūralus žvilgesys be jokių stambesnių blizgučių. O galima ir kombinuoti su visu makiažu. Bandžiau naudoti (ant skruostikaulių) ant kreminių produktų, o tada fiksuoti biria pudra, bet tokiu atveju pudra padarydaro tą švytėjimą menkai matomu.
img_4932Yra tokia, kaip ir, taisyklė, jog negalima skystų produktų naudoti ant jau su biria pudra užfiksuotos odos. Nes viską sugadina ir blogai atrodo. Bet šie highlighteriai man pasirodė visai neriebūs ir nors kreminiai, bet labai greitai išdžiūstantys. Tad galima naudoti ir ant jau užfiksuoto sausa pudra veido – nieko nesugadina ir atrodo gerai.
Džiūsta priemonė labai greitai – su kempinėle man dengėsi labai negražiai ir netolygiai. Tad atradau, jog geriausia nedaug priemonės užtepti ant švaraus smiliaus ir tolygiai paskirstyti palei skruostikaulį ar kitas vietas, kurioms norite pridėti švytėjimo. Su pirštu buvo daug geriau ir patarčiau naudoti būtent taip.
Užtat, kai priemonė išdžiūsta, švytėjimas užsifiksuoja vietoje ir yra nepajudinamas, todėl tikrai atsparus vandeniui, o ir tekstūra išlieka graži ir nepradeda skylinėti ar atrodyti nekaip.
Efektas gali būti labai natūralus, o norint intensyvesnio – galima sluoksniuoti (tik po nedaug priemonės) ir jį tokį išgauti. O ant viršaus pridėti sauso highlighter’io – irgi dengiasi tolygiai ir be problemų.

Abu atspalviai labai gražūs ir bent mano šviesiai odai tikrai tiko – nežinau, kaip dengėsi ant gerokai tamsesnės. (Viršutinėse nuotraukose pirma nuotrauka su filtru, o antra visai negražinta, kad neiškreiptų atspalvių).
img_4937Vis tik priemonė mane labai pozityviai nustebino. Gražus dizainas, nebrangi, o tikrai veiksminga. Man, kaip riebiaodei, imponavo tai, kad priemonė visai neriebi, sudžiūna ir būna visai sausa. Dauguma kreminių highlighter’ių man nepasiteisina, nes ant sausos pudros tepant atrodo blogai ir gadina veido makiažą, o po ja – dingsta ir jų nebesimato, o nefiksuoti riebios odos prilygsta mini katastrofai.
Tikrai patiko ir išsiskyrė iš kitų bandytų kreminių highlighter’ių. Gana paprasta, bet neprasta švytėjimo suteikianti priemonė. Patiko ir tikrai nesigailiu, kad pirkau. Ir kaip kreminiai akių šešėliai puikiai tinka, nes išlieka vietoje ir vandeniui atsparūs. Už tokią kainą nieko geresnio nesitikėjau.
‘Eurokos’ kaina 4,19eu, bet su dabartine kaina – 2,10eu. Čia  
img_4625Išbandžiau ir ‘blurinantį’ primerį – pieštuką. “Instant Blurring Stick”.
Vienas besvalvis variantas – tikrai, nepaliekantis jokio balto šydo ar matomų produkto likučių.
Bet man priminė pieštukinius klijus – kietas ir visai nekremiškas paviršius. Reikia stiprokai spausti ir toks tartum vaškinis – lyg ant veido nieko neteptų.
Bandžiau, kur matomiausios poros – ant skruosto ties nosimi. Šiek tiek užpildo poras, lyginant kaip atrodo oda be jo, bet jokio lengvai matomo didelio efekto nepastebėjau. 
Žadama, kad padės atsikratyti nepageidaujamo spindesio. Tiesa, kad tikrai nepalieka žvilgančios odos – ganėtinai matinis. Galima naudoti vieną, galima po makiažo pagrindu. Pastarasis ant viršaus dengiasi gerai, jokių papildomų problemų nepridaro, bet ir nieko įspūdingo.
img_4626Man tiesiog pasirodė, kad tai nieko nedaranti priemonė – nesupratau nei jos funkcionalumo, nei reikšmės. Tikrai patogus nešiotis rankinėje, bet ant makiažo jo tikrai netepsiu, kad pašalintų blizgesį – jis tikrai nutemps viską ir sugadins. Nebent naudojat vien kreminius produktus ir nefiksuojate biriais, bet ir tai nebūčiau tikra, ar tai geras variantas. O be makiažo vaikštau labai retai, tad maža pakuotė nelabai ir sugeba nudžiuginti, nes nėra reikalo jos nešiotis.
Nors pakuotė graži, o keliaujant patogu pasiimti kaip priemerį – vis tik jokio matomo efekto, nei malonaus jausmo ar lengvos, greitos aplikacijos. Puošia lentyną ir tiek, bet dėmesio nepasirodė vertas. Kaina ‘Eurokos’ panaši kaip ‘Highlighterių’ – be nuolaidų 4,60eu, su ja – 2,30eu.
Visus kolekcijos likučius galite rasti čia už pusę kainos – tikrai ne visi kolekcijos produktai dar cirkuliuoja prekyboje: https://www.eurokos.lt/dekoratyvine-kosmetika/kolekcijos/catrice-active-warrior/
“Catrice” mane vis nustebina gražiom ir skirtingom pakuotėm, puikiom idėjom. O produktai – vieni labai patinka, o kiti visai nieko gero. Bet, kai kainos puikios, bandyti ir ekspirementuoti verta. Jau dabar “Catrice” išleidžia daug naujų laikinų kolekcijų, o ir šiaip naujų produktų – tik spėk suktis. O jų stendai atsirando jau ir “Drogas” parduotuvėse, tad testuojam toliau.
O ar Jūs bandėt kažką iš šios kolekcijos? Gal kas patiko, o gal nuvylė?
@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/
FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/
@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/
cropped-img_3594-21.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published.