Uncategorized

Burbuliuojanti “beauty formulas” veido kaukė su anglimi (ir mossa veido aliejus su vitaminais)


Išbandau dar vieną juodą burbulinę veido kaukę. Šį kartą – “beauty formula” firmos, pirkta parduotuvėje “drogas”. Iš tokio tipo kaukių – ši kolkas pigiausia iš bandytų. Kaina apie 2-3eu, ji vienkartinė. Su nuolaida sumokėjau nepilnus 2 eurus – kaip už kavos puodelį, tai visai neblogai, jei tik veiksmingas reikalas.

Rašoma, kad kaukė detoksifikuos dą, ją išvalys. Ją reikia užsidėti ir palaikyti 15min ant veido. Veikliosios medžiagos santikyje su oru burbuliuos ir valys odą. Tinkamiausia riebios ar bent mišrios odos savininkams, sudėtyje aktyvinta anglis, drėkikliai, bet ir įvairios rūgštys, glikolio rūgštis, kuri ypač naudinga probleminiai odai, taip ir citrusinių vaisių, granatų ekstraktai – antioksidantai. Sudėtis nebloga, bet sausai odai ar itin jautriai gali būti ne pats tinkamiausias produktas. Man oda riebi ir probleminė – tad renkuosi tokio tipo kaukes, nes man jos gali tikti ir padėti. Atsargiai, jei jūsų odą dirgina rūgštys ar citrusai, kvapikliai – jų čia gausu. Nenaudokite, jei oda žaizdota ar sudirginta.

Kad kaukė būtų veiksmingesnė, pasistengiau tinkamai paruošti odą. Svarbiausia, kad nebūtų makiažo ar jokių papildomų priemonių ant veido odos – tegu ji būna švari. Bent 5-10min pagarinau veidą virš puodo. Tiesiog užviriau vandenį arbatinuke, supyliau jį į didelį apvalų puodą, įlašinau pipirmetės eterinio aliejaus ir užsidengiau veidą rankšluoščiu. Taip atvėriau poras.
Tada nušluoščiau veido odą ir užsidėjau šią kaukę. Likau patenkinta, nes kaukė nekrenta ir neblogai laikosi vietoje. Tikrai stipriai burbuliavo – atrodžiau kaip sniego senis.
Džiaugiuosi, kad odos negraužė, nedirgino. Jausmas buvo puikus, visai ne erzino.

Vis tik patariu apsirūpinti viršutiniais rūbais, kurių negaila būtų ištepti putomis, nes jų labai daug!

Palaikiau 15minučių. Tada nuėmiu ir likusias putas įtryniau į veido odą – palaikiau dar porą minučių.
Tada nuploviau su tos pačios firmos konjac kempinėle su anglimi. Tai nebūtina, bet padeda geriau nušveisti, giliau išvalyti odą.
Oda nesudirgusi, švelni ir patenkinta. Vis dar matau ant nosies ar T zonoje juodus taškelius, bet jų šiek tiek mažiau. Po vieno karto nesimato didžiulio stebuklo, bet oda atrodo patenkinta, išvalyta. Tai ne giluminis mechaninis ar ultragarsinis valymas, kurį atlieka kosmetologai, bet kiek padėti-išvalyti odą gali kaukė (ypač už tokią kainą) – rezultatai visai neblogi. Oda švelni, švytinti.
Bandysiu vėl. Riebios, probleminės odos savininkėms patarčiau pabandyti ir jei nedirgins odos – naudokite kas dvi savaites, kai turėsite daugiau laiko. Pasilepinimas sau ir tiesiog smagi spa procedūra namuose. Man patinka.
Ši neprastesnė už praeitą bandytą – nenusivyliau.
Po “procedūros” ištepiau odą turimu mėginuku – aliejumi su vitaminais. Mossa.

Sudėtis puiki, kvapas nuostabus. Labiau tiks riebesnei odai ar mišriai. Su citrusais, antioksidantais. Priminė naudojamą l’oreal veido aliejų riebiai odai – šis patiko labiau kvapu, sudėtimi, tektūra. Tikrai labai maloni priemonė, kurią planuočiau įsigyti ateityje. Gal ne kasdieniam naudojimui, bet kas porą dienų tinkamas nakčiai – vienas arba lašelius kelis įlašinama į naktinį veido kremą.

Riebii odai reikia valymo ir rūgščių, bet reikia ir drėkinimo. Būtinai rinkitės priemones su tinkama pagal odos tipą sudėtimi ir nenustokite ieškoti to, kas patiks labiausiai.
Dmn @dominykanav
#beautyformula #charcoal #sheetmask #veido #kauke #bubble #burbuliuojanti #putojanti #atsiliepimai #apzvalga #drogas #riebi #odai #maitinti #valyti #inkstirai #grozis #spa #glikolis #mossa #vitamins #aliejus #veidui #vitamin #oil #cocktail

Leave a Reply

Your email address will not be published.