Uncategorized

Naminė angliukų kaukė poroms valyti

Visi tie pleistriukai, kurie žada su šaknimis išrauti visus juodulius T-zonoje kainuoja nemažai ir ne visada būna veiksmingi. Dabar pilnas internetas vaizdų, kaip ypatingos kaukės su aktyvinta anglimi daro stebuklus ir puikiai išvalo poras ,ir dingsta visi juodi inkštirai. Bet jos irgi kainuoja, o ir veiksmingumas – nuomonių skirtingų tiek, kiek ir bandžiusių.
Siūlau išbandyti pigų ir efektingą variantą.
Namuose galit labai nebrangiai pasigaminti tokius pleistriukus-kaukę, kuri tikrai veiksminga ir puikiai valanti.
Reikės vienos tabletės aktyvuotos anglies, šaukštelio želatinos ir šaukštelio pieno arba vandens.
Jei turit mikrobangų krosnelę – tiesiog vandenį sumaišius su želatina pakaitintinkite ten pusę minutės. Jei neturite (kaip kad aš), tinka ir šiek tiek pavirti ant silpnos ugnies ant paprastos plytelės. Angliuką sutrinam iki miltukų (kuo mažiau gumulėlių, tuo geriau).
Gausis tokia juoda masė, kuri su laiku vis kietės. Pradžioje bus skysta, vėliau klampesnė, o galiausiai, jei per daug užsilauksite, gausite ir sustingusią želatinos masę. Tepti reiktų, kai jau pradeda stingti, bet dar nėra labai tiršta.
Prieš ant veido dėdamiesi kaukę, būtinai bent dešimt-penkiolika minučių pagarinkite veidą.Užvirkite puode vandenį, galit į jį įpilti šiek tiek himalajų druskos ar eterinio arbatmedžio aliejaus. Pasilenkite prie garuojančio puodo, uždenkite galvą rankšluoščiu ir susikurkite savotišką pirtelę veido odai. Žinoma, prieš tai ją nuvalykite veidą, negarinkite veido, nenuvalius makiažo priemonių. Taip padėsite veido poroms atsiverti ir norimą efektą bus gerokai daugiau galimybių pasiekti.
Tepam ant nosies, smakro (galima dar ir kaktos) tą masę ir tada laukiam. Kokį pusvalanduką ar dvidešimt minučių.
Tada smagioji dalis. Kai jau tikrai masė ant veido visiškai sukietėja, bandom atsargiai nuplėšti. Nenustebkit, procedūra gali būti šiek tiek skausminga, todėl ir nepatartina tepti viso veido ploto, nes nudepiliuosite visą veidą ir galit likti raudoni ir jautriodžiai bent trumpam po procedūros.
Atsargiai nuplėšiame savadarbį pleistrą ir žiūrime, koks miškas ant jo atsirado nuo mūsų inkštirų.
Jei nelabai pavyko, bandykit ilgiau garinti veidą, dėti daugiau ar mažiau kaukės ant veido…varijuokite ir bandykite surasti kombinacija, kuri bus veiksminga Jums.
Tai labai pigus ir puikus būdas išvalyti užsikimšusias poras. O ir veido garinimas veidui itin sveika ir puikiai valo.
Tik nekartokite procedūros dažniau nei kas kokios dešimt dienų.Vis tik sudirginate odą, tad būtina daryti pertraukas.

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.