Kaukės,  Serumai,  Veido odos priežiūra

“BIOCELL” drėkinamoji lakštinė veido kaukė su hialurono rūgštimi (Apžvalga)

Lakštinės kaukės šiuo metu yra vienas madingiausių odos priežiūros atributų. Jau supratome, kad odai reikia drėgmės, norime skaistumo ir gyvybės – lakštinės kaukės tai žada. Yra jų ir gerų, ir prastų.
Jei paklaustumėte, ar jas naudoti būtina – tikrai ne. Veikiau patarčiau investuoti į gerą veido serumą, o ne vienkartines kaukes. Nors jas naudoti smagu, jausmas malonus, o oda patenkinta. Panašų efektą gausite ir naudodami serumą ir tinkamai prižiūrint odą, bet norisi juk vis kažko įdomesnio, gudresnio…

Gaila, kad jos vienkartinės. Iš tikro, pradedi galvoti apie plastikines pakuotes  produktų, kuriuos išnaudosi per penkioliką minučių. Verta pasidairyti tvaresnių sprendimų arba naudoti medžiagines kapsules, lakštinės kaukės medžiagėlę, kurią suvilgai mėgstamu serumu ir gauni lakštinę kaukę. O ir lakštinės kaukės sudėtyje dažniausiai turi gana aršių konservantų ir kitų ingridientų, idant nuolatinėje drėgmėje esanti medžiagėlė nesupelytų, nesugestų. O tai odai nėra labai naudingi ar sveiki ingridientai. Tad tiesiog penas pamąstymams.

O dabar  apie “BIOCELL” drėkinančią lakštinę veido kaukę su hialurono rūgštimi. 

Ji pristatoma gamintojo šitaip:

“Drėkinamoji veido kaukė efektyviai atkuria odos drėgmės balansą bei išlaiko odos elastingumą ir skaistumą.
Sudėtyje esanti hialurono rūgštis efektyviai atkuria odos drėgmės balansą, maitina ją, sutraukia poras, išlaiko odą elastingą bei skaisčią.  Dėl hialurono rūgšties ir kitų sudedamųjų dalių kompleksinio veikimo  drėkinančios medžiagos gali būti pernešamos į gilesnį odos sluoksnį ir skatinti odos atsinaujinimą.”

Kiekis – 20 g. Vienkartinė. Serumo perteklių susipyliau į buteliuką, dar išeis kartui veidui gerai padrėkinti.
Kaina – 3,17 €, rasite euro-vaistinėje, camelia. Galite įsigyti ir biocell lietuviškame puslapyje, ten kaina 3.49 €.

Iš tiesų, pirkau šią kaukę, kai buvo 2 už 1 akcija ir girdėjau labai daug gerų atsiliepimų. Internete visos komentavo, kad tai jų mylimiausia lakštinė kaukė, tad susigundžiau išbandyti.

Dizainas dailus, minimalistinis. Pati kaukės pakuotė kiek mažesnė nei daugumos analogiškų produktų.
Kitoje pusėje buvo lietuviška, detali informacija apie kaukės sudėtines dalis, naudojimą, ko tikėtis iš produkto.
Tai kokybiškai atrodantis produktas, kurį rankose palaikęs greičiausiai norėtum įsigyti.

Serumo tikrai buvo daug – kaukė kiaurai peršlapusi, o dar ir į mažą buteliuką susipyliau namažai atlikusio skysčio. Pats serumas bespalvis, vos vos lipnus, bet malonios konsistencijos, turi nestiprų alavijų ar giminingą aromatą.

Pati kaukė neįtikėtinai plonytė. Tokią lengviau priglausti prie odos, bet ji labai lengvai plyšta, tad reikia labai atsargiai su ja elgtis. ją prilaiko plastikinė tokios pat formos plėvelė. Ji pravarti, kai kaukė tokia plona ir trapi, bet tai papildomas plastiko lakštas, kurio galima būtų išvengti, ar ne?

Dėl šios minkštumo ir plonumo – prigludo visai maloniai. Bet dar neteko bandyti kaukės, kuri tiktų mano veido formai. Vis tik esame labai skirtingi, o vienas šablonas tiks tik kai kuriems žmonėms. Visada nei akys, nei lūpos nebūna visai ten, kur reiktų pagal kaukės išmatavimus. Užsidedu gana netolygiai, niekada su lakštinėmis kaukėmis neatrodau instagramiškai, bet laikėsi gerai, prigludo ir jausmas buvo malonus. Kad ir atrodžiau kaip po nevykusios plastinės operacijos.

Pagalvojau, kad tai viena iš nedaugelio kaukių, su kuria buvo pakankamai komfortiška būti. Laikiau apie dvidešimt minučių.
Man labai patiko tai, kad ji visai nedirgino mano odos, o su lakštinėmis kaukėmis man taip pasitaiko retokai. Jausmas buvo gaivus, visai netrukdė vaikštinėti po namus. Nenuvylė.

Dažniausiai nuplaunu serumą likusį po kaukės – nebūtina to daryti, bet mane jis erzina, o ir bijau kemšamų porų. Bet šį kartą norėjau patirti visą kaukės potencialą ir nenuploviau. Įmasažavau į veido bei kaklo, dekoltė srities odą. Serumas džiūdamas pasirodė gerokau lipnesnis, nei atrodė, kol naudojau kaukę. Bet veido netraukė, neatrodė, kad esu su plėvele ant odos. Palaukiau, kol susigers, tada tepiau veido kremą.

Odos tikrai nesudirgino – ji puikiai toleravo kaukę. Taipogi, ji buvo sudrėkinta, skaisti. Nežinau, ar toks efektas gali būti ilgalaikis, bet tam kartui – ir jausmas, ir vaizdas pateisino lūkesčius. Kažkaip oda tikrai atrodė mažiau pavargusi. Kaip po vandens, miego ir kokybiško maisto ir teigiamų emocijų. Kadangi tokių dalykų gyvenime trūksta – griebiamės va tokių keistokų kaukių. Ne, efektas ne visai tas pats, bet galim apsimesti. Juk geriau nei nieko.

Sudėtis

Aqua
Butylene Glycol – drėkiklis, tirpiklis, tirpdo aliejus.
Glycerin – denatūrantas, tirpiklis, drėkiklis.
Xanthan Gum – emulsiklis, rišiklis, PAM, gelifikantas, klampumo reguliavimo medžiaga.
Phenoxyethanol – konservantas, galimai toksiškas.
Chlorphenesin – konservantas.
Saccharide Isomerate – drėkiklis.
Dipotassium Glycyrrhizate – drėkiklis, ramina, šviesina ir kondicionuoja odą.
Ethylhexylglycerin – minkštiklis, konservantas.
PPG-26-Buteth-26 – emulsiklis, PAM, antistatikas, kondicionuoja odą ir plaukus.
Sodium Hyaluronate – hialuronas – identiškas odai drėkiklis, antistatikas, kondicionuoja odą.
Disodium EDTA – konservantas, kompleksionas, klampumo reguliavimo medžiaga.
Parfum
PEG-40 Hydrogenated Castor Oil – emulsiklis, tirpiklis, kvepalų ingredientas.
Honey Extract – drėkiklis, minkštiklis, pasižymi antimikrobinėmis savybėmis.
Propylene Glycol – tirpiklis, drėkiklis, klampumo reguliavimo medžiaga.
Platinum – abrazyvas.
Polysorbate 80 – denatūrantas, emulsiklis, tirpiklis, kvepalų ingredientas.
Citric Acid – reguliuoja pH; keratolitikas, kvapų sugėriklis.

Kaip ir minėjau pradžioje, lakštinės kaukės turi daug konservantų, kad išliktų nesugedusios tokioje nuolatinės drėgmės terpėje. O tie konservantai gali dirginti odą. Fenoksitienolis tikrai nėra pats geriausias ingridientas, tai agresyvus, bet efektyvus konservantas. Mano oda jį toleruoja, jis labai dažnai sutinkamas, bet man jis rūpesčio nekelia, jei yra vienas iš paskutinių ingridientų, itin mažos koncentracijos. Čia jis labai aukštai, jo daug – todėl jautriai odai iškart negalėčiau rekomenduoti.

Glicerinas yra labai paprastas, pigus, bet puikus drėkiklis. Kaukės sudėtyje yra ir kitų naudingų odai drėkiklių, bet mane nuliūdino tai, jog jų koncentracija nėra didelė. Ypač hialurono rūgšties – jos čia labai mažai, tad šitoks efektyvus ir geras ingridientas tiesiog negalės parodyti viso savo potencialo. Medaus ekstraktas yra puikus (išskyrus, žinoma, alergiškiems), bet jo čia irgi labai labai mažai, tad naudos nedaug.

Norėčiau, kad kvapikliai būtų paskutinėje vietoje – jie nėra pradžioje, bet jų vis tiek daugiau nei galėtų būti tokioje priemonėje.

Jausmas tikrai labai malonus, glicerinas su vandeniu padrėkina, paminkština odą. Efektas ir pojūtis man patiko, kaina įkandama. Bet, žiūrint į sudėtį, nematau nieko ypatingo ar labai verto dėmesio.

Jei tik odos nedirgins – labai tiks prieš vakarėlį ar po saulės vonių padrėkinti odą, suteikti jai skaistumo, elastingumo. Prieš šventę pasilepinkite, paruoškite ar atgaivinkite odą lakštine kauke, bet kasdienai rinkitės hialurono serumą, kuriame būtų mažiau konservantų, kvapiklių. Rinkoje dabar jų labai labai daug. Šiuo metu pati naudoju iš “The Ordinary”, esu aprašiusi “Paese” serumą, “Saflorą” hialurono gelį, “Razalija” serumą, kuris tikrai patiko.
Lakštinėmis kaukėmis tikrai nereikėtų pakeisti serumo ir jomis piknaudžiauti.

O ir daug tikėtis neverta, per mažai naudingų ingridientų, kad galėčiau sakyti, jog tai labai dėmesio vertas produktas, kad ir man visai patikęs. Karts nuo karto odai tiks ir greičiausiai patiks, pati dar kartelį tikrai panaudočiau. Vertinant efektą, jausmą – tai viena geresnių lakštinių kaukių iš mano bandytų, bet sudėtis galėtų būti geresnė. Aštuonetą parašyčiau, bet su per daug išgirti nedrįsčiau.

@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

@dominykanav
https://www.instagram.com/dominykanav/

FB: https://www.facebook.com/kelionduone/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *