Uncategorized

Avon nulupama veido kaukė su juodaisiais ikrais (planet spa)

Šiandien bandau nulupamą veido kaukę iš AVON su juodaisiais ikrais.
Avon kosmetikos gerbėja nesu – galima rasti daug geresnių priemonių panašia kaina. Bet “planet spa” linija viena iš geresnių AVON racione, esu bandžiusi neblogų šios linijos veido kaukių, tad suteikiu galimybę pasireikšti ir šiai.

“Luxuriously refining” – prabangi tobulinanti kaukė. Ant pakuotės apie poveikį nepasakyta nieko daugiau.
Bent jau duodamos instrukcijos lietuvių kalba – tepti švarią sausą veido odą tolygiu skuoksniu, laukti apie 20min kol nudžius ir nulupti. Naudoti 1-2 kartus per savaitę. Apie poveikį – nieko daugiau. Einame ieškoti informacijos interneto platybėse.

Tai viskas, ką rašo AVON svetainėje apie poveikį. Man čia didelis minusas – kam naudoti kaukę, kuri neaišku kam tinka, ką daro, kokios veikliosios medžiagos veikia odą? Juodieji ikrai, panašu (ir nėra netikėta) tiesiog “fancy” (ale prabangus-gurmaniškas) žodis, kuris veido odai pragmatine prasme efekto nelabai turi…

Kaina 7-5eu – nėra labai maža kaip AVON produkcijai, ypač šiai kaukei, kuri neaišku kam tiksliai skirta. Trūksta informacijos, ant bonkutės nėra ir sudėties.
Nerandu jos ir internete – kai sudėtys nėra matomai afišuojamos, kyla įtarimas, kad jos neturi daug kuo pasigirti.

Tekstūra tirštoko gelio su blizgučiais. Kvapas aštrokas ir šiek tiek “cheminis” – blizgučiai gal ir gražu, bet veido kaukėse daug prasmės juose nematau, neatrodo natūraliai nei kiek.
Na gerai, išsitepu visą veidą – atrodo kaip skysti permatomi klijai. Tikrai nemalonu, bet nulupamos kaukės yra kitokios tekstūros nei nuplaunamos, jos turi pilnai sustingti, tad negaliu skųstis.
Jautriai odai nerekomenduoju – odą šiek tiek peršti užsitepus, o priartėjus prie akių jas ima graužti ir jos ima ašaroti – jokiu būdų netepkite paakių, bet net netepant jų akys šia kauke nesidžiaugia (ko nėra su kitomis kaukėmis).
Kaukė tiršta ir skalsi – vienam kartui išnaudoju trečdalį visos bonkutės, kas nedžiugina iš ekonominės pusės. Skalsios kaukės susimaišomos su vandeniu reiškia, kad jų reikia nedaug, bet kai tai yra nulupama kaukė, tepama ant sausos odos – naudoti reikia daug produkto, kad padengtum visą veidą. Dar vienas minusas.
Komentarai svetainėje nelabai išsamūs – vertina neblogai, bet nepanašu, kad tai kaukė keičianti veido odos gyvenimą amžiams.
Laukti reikia 20 minučių ar ilgiau, jei užtepi storesnį sluoksnį – dar ilgiau, o veidas atrodo aptrauktas plasmase. Per plono sluoksnio tepti negalima – nepavyks nuplėšti, kaukę teks gabaliukais nušveisti – nebus nei efekto nei odai gerai, nei malonu.

Jaučiuosi kaip prileista botokso ir aptraukta šerkšno – negaliu net šypsotis. Praėjo pusvalandis, tad laikas kaukę nuimti (pagaliau!)

Pliusas tas, kad kaukę tepiau pakankamu sluoksniu, tad nulupti nebuvo vargas ir stipriai neskaudėjo. Liko tik ties antakiais pasidarbuoti ir vietose atskirose, bet nuplėšti, jei sluoksnis ne per plonas ir tinkamai išdžiuvęs – nėra labai nemalonu ar sudėtinga.

Tik netepkite prie pat antakių – gerokai pavargau, kol išpešiojau sustingusią kaukę nuo mano antakių viršaus – su plaukais ji tikrai nedraugauja, nebent norite juos nusidepiliuoti ar bent to nebijote.
Taigi, po viso ilgo ir nelabai malonau proceso apžvelgiu rezultatus:
Oda švelni kaip po šveitimo. Manau, kad kaukei pavyko “nuplėšti” paviršinį sluoksnį su riebalais, nešvarumais ir pan (nors prieš ją dėdama nusiploviau veidą ir pasidariau nuplaunamą kaukę) . Oda švelni, elastinga, neišmušta raudonio. Nepaisant perštėjimo ir nulupimo – odos neišmušė raudonis ir ji neatrodo sudirginta, o tai pliusas. Ar kaukė ramina – nemanau. Nemanau, kad tokios konsistencijos ir nulupama kaukė galėtų raminti brandžią ar tiesiog pavargusią odą – tokiu atveju geriau rinktis nuplaunamą, įsigeriančią ar užsidėdama “sheet” tipo veido kaukę. Nulupamų kaukių apskritai nereiktų naudoti dažnai ir jomis nepiknaudžiauti – nėra labai odą puoselėjantis dalykas, ypač, jei skundžiatės sausa ar jautria oda.
Oda neatrodo nei kiek sudrėkinta, net šiek tiek traukia. Po jos būtinai norisi nusiplauti veidą, pasitepti serumu ar kremu.
Išvados: kaukės pliusai – veido odos nesudirgino, neišbėrė, kvapas malonus palyginti, kaina sąlyginai nedidelė, o nusiplėšė lengvai, veido oda švelni, glotni. Minusai – neaiški sudėtis, per mažai informacijos apie priemonės efektyvumą, veikimą, tikėtinus rezultatus. Dirgina akis, truputį graužia. Blizgučiai? Daug produkto išnaudojama per vieną kartą. Nemalonus jausmas naudojant, o džiūsta ilgokai. Nėra regimo, žymaus efekto. Reikia užsakinėti – nerasi parduotuvėje.
Galiausiai rašau silpną 5 šiai kaukei 10-balėje sistemoje. Nes ji nepadarė veidui kažko dirginančio ar blogo, nekainavo pusės algos ir nebuvo sunku naudoti, oda glotni. Bet sudėtis neaiški, efektas nežymus, užtenka neilgam, veido oda nesijaučia kaip po spa – nerekomenduočiau besitikintiems kažko ypatingo. Tokia kaukė su ikrais, atrodo įdomiai, kvepia įdomiai, blizga – pasižaidimas ir tiek, bet veido odai didelio efekto nebus. Yra prastesnių kaukių, žinoma, bet šios antrą kartą neįsigyčiau, o 5 eurų man jai irgi ganėtinai gaila. Už tokią pačią sumą esu radusi geresnių variantų, kuriuos būtinai aprašysiu. Šią kaukę panaudosiu, kad išnaudočiau, bet tada daugiau prie jos nevrįšiu ir jos neypatingumas pradings atmintyje….

 @dominykanav

https://www.instagram.com/dominykanav/
@grozio_drakonas
https://www.instagram.com/grozio_drakonas/

FB: https://www.facebook.com/neisvaizdusdrakonas/

Leave a Reply

Your email address will not be published.