SVEIKI!


Šiandien noriu papasakoti Jums apie save

INFP
Vėžiukė
Knygų graužikė
Filosofijos bakalauras
žurnalistikos magistras
didelė kosmetikos mylėtoja
nes tai menas, kuris užburia ir moko
padeda geriau pažinti save ir pasaulį todėl
tikiu, kad tai gali būti puiki priemonė mylėti ir pamilti
o ne tik maskuoti,bėgti ir manyti, kad tai - tuščių žmonių reikalas
kurti it kurtis

Apie ką aš čia rašau? Iš tikro - spektras platus. Bet norėčiau, kad drakono ola - būtų vieta, kur galime dalintis mintimis ir patarimais, savo patirtimi apie meilę sau, kūną, kosmetiką, grožį ir daug daugiau.
Dominyka Marija
Vyriausioji drakonė

Labai ačiū, kad užsukote į mano puslapį. Aš esu Dominyka – ir nežinau, kaip trumpai save apibrėžti. Esame visokie, pilni aistros, meilės, baimių ir keistenybių. Ir noriu savo atradimais bei mintimis pasidalinti su visais, kam įdomūs namai, kurie manyje statosi. 

APIE KĄ? 

Tai, manding, esminis klausimas, kuris kyla. Gal elgiuosi drąsiai, bet plaukioju skirtingose sferose ir nenoriu likti tik vienoje nišoje. 
Bet puslapio pagrindas – mokymasis save priimti ir pamilti. 
Labai myliu kosmetiką, makiažą – tai mano kasdienybė, į kurią esu giliai pasinėrusi, todėl daug dalinuosi  savo pastebėjimais apie priemones bei produktus, nagrinėju sudėtį, kalbu apie kainos ir kokybės santykį. Rasite tikrai daug detalių apžvalgų. 
(Turi prašymų, o kokius produktus nori, kad parašyčiau? Tikrai stengsiuosi išgirsti prašymus, tad rašykit man, o aš pulsiu testuoti ir analizuoti. Tai daryti tikrai beprotiškai mėgstu.) 

TAIGI, TIK APIE KOSMETIKĄ? 

Kolkas pagrindas išlieka toks, bet nesu linkusi savęs rėminti. Kalbėdama apie kosmetiką, visada stengiuosi perteikti ir potekstinius pranešimus apie kūrybą, meilę sau ir bandymą būti mažiau stereotipišku ir labiau kritišku. Raginu aiškintis, kas patinka, o kas ne. Nebijoti iššūkių, išsiskirti iš kitų ar būti “negražiu” vien todėl, kad kažkas tai nusprendė. Aš tikiu, kad grožis neturi rėmų ir taisyklių. Todėl visi esam gražūs savaip ir nereikia vaikytis normų. 

Dalinuosi apie kosmetiką, bet ir apie sveikatą, stilių, mylimus serialus, filmus, meną, knygas… Tokie įrašai retesni, bet pasidalinu savo gyvenimo atradimais, kurie gali būti įdomūs auditorijai, kuriai patinka kosmetika ir kitoniškumas. 

Kaip gyventi ir jaustis gražiai, kai netelpi į jokius standartus? Kaip mylėti savo didelį kūną? Kaip pamilti jį? Kūno pozityvumas visame kame

Pasidalinsiu ir patirtimi, kalbant apie psichikos sveikatą. Sergu depresija, generalizuotu nerimu, IBS. Tai labai jautrios ir subtilios temos, kur noriu pasidalinti savo išgyvenimais, nes apie tai kalbama per mažai. 

KAS TA “DRAKONO OLA”?

Saugi vieta tokiems, kaip aš. 
Nesu “graži” – kalbant apie stereotipinį grožio suvokimą. Esu stipriai apkūni (apie tai irgi kalbu ir dalinuosi patirtimi), patyriau daug patyčių ir neigiamų komentarų iš aplinkos, atmetimų reakcijos būtent dėl mano išvaizdos. Tad – esu drakonė. 

Bet drakonai mano pasaulyje nėra baisūs ar blogi. Aš tiesiog nesuprasta ir truputį vieniša, užtat akylai sauganti savo pastatyą tvirtovę ir turinti savo olą, kur manęs niekas neklausia “kam reikia” ir nevarto akių. Saugi vieta man, kur aš galiu būti atvira, nuoširdi ir visiškai nebijoti. Ir siūlau prisijungti kitus. 

DAR VIENA GROŽIO-BLOGERĖ? KUO YPATINGA? 

Visi mes turim savo ypatybių ir prieskonių. Aš esu absoliučiai netobula. Nebūsiu blogerė, kurios plaukai niekada nesusivelia, kuri niekada neverkia ir ją visi mėgsta, nes nori ja būti. Aš dalinuosi tuo, kas man tikra. Kuriuosi sau guolį, kur galiu žiemoti. Mano pagrindinis prieskonis yra netobulumas, kurio bandau nesigėdyti. Daug gyvenime išgyvenau, daug kentėjau, nešiojausi pyktį, gėdą – bandau tai konvertuoti į kažką dailaus. 

Noriu dalintis savo patirtimi – kad neturi būti populiariu ir super ekstravertišku, patraukliu gražuoliu, kad tave išgirstų. 
Kad galima nebijoti suklysti, susimauti. Kad galima iš klaidų mokytis. 

Kad galima mylėti savo kūną, net jei Lietuvoje tokio dydžio džinsų neparduoda. Kad strijos nėra nieko baisaus – kaip tigrui jo dryžiai. Kad gali būti mergina, kuriai kosmetikos visai nereikia. O gali būti vaikinu, dievinančiu makiažą – mano oloje yra vietos visiems. Ir aš nepaliausiu mokytis. Ir bandysiu tobulėti. 

Atvirai pasakosiu ne tik apie mėgstamus lūpdažius, bet ir apie kovą su depresija, vienatvę… Kalbėsimės apie viską, kas rūpi. O kosmetika bus priemone suartėti ir komunikuoti tarpusavyje.